A A Czcionka

Rozkład jazdy
ŻarówWrocław Główny
Kup bilet na przejazd pociągiem

Wrocław Główny ➤ Żarów
416 utrudnień zgłoszone w systemie Sprawdź

Rozkład jazdy Żarów – Wrocław Główny

czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
pon.
wt.
śr.
cz.
pt.
sob.
niedz.
kup bilet
38min
Żarów
04:31
Wrocław Główny
05:09
40min
Żarów
05:28
Wrocław Główny
06:08
41min
Żarów
06:07
Wrocław Główny
06:48
38min
Żarów
06:28
Wrocław Główny
07:06
39min
Żarów
07:02
Wrocław Główny
07:41
34min
Żarów
07:34
Wrocław Główny
08:08
38min
Żarów
08:01
Wrocław Główny
08:39
38min
Żarów
09:02
Wrocław Główny
09:40
30min
Żarów
10:18
Wrocław Główny
10:48
41min
Żarów
11:01
Wrocław Główny
11:42
32min
Żarów
12:31
Wrocław Główny
13:03
38min
Żarów
13:01
Wrocław Główny
13:39
39min
Żarów
15:20
Wrocław Główny
15:59
42min
Żarów
15:41
Wrocław Główny
16:23
34min
Żarów
16:02
Wrocław Główny
16:36
36min
Żarów
16:57
Wrocław Główny
17:33
34min
Żarów
17:21
Wrocław Główny
17:55
38min
Żarów
18:16
Wrocław Główny
18:54
30min
Żarów
18:53
Wrocław Główny
19:23
39min
Żarów
19:20
Wrocław Główny
19:59
32min
Żarów
19:48
Wrocław Główny
20:20
33min
Żarów
20:28
Wrocław Główny
21:01
34min
Żarów
20:40
Wrocław Główny
21:14
37min
Żarów
21:09
Wrocław Główny
21:46

Żarów – Wrocław Główny – lokalizacje