A A Czcionka

Rozkład jazdy
Wrocław GłównyŻarów
Kup bilet na przejazd pociągiem

Żarów ➤ Wrocław Główny
378 utrudnień zgłoszone w systemie Sprawdź

Rozkład jazdy Wrocław Główny – Żarów

czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
pon.
wt.
śr.
cz.
pt.
sob.
niedz.
kup bilet
39min
Wrocław Główny
05:01
Żarów
05:40
35min
Wrocław Główny
06:10
Żarów
06:45
28min
Wrocław Główny
06:24
Żarów
06:52
35min
Wrocław Główny
07:12
Żarów
07:47
29min
Wrocław Główny
07:53
Żarów
08:22
37min
Wrocław Główny
07:59
Żarów
08:36
28min
Wrocław Główny
08:28
Żarów
08:56
36min
Wrocław Główny
11:10
Żarów
11:46
36min
Wrocław Główny
13:10
Żarów
13:46
34min
Wrocław Główny
13:41
Żarów
14:15
31min
Wrocław Główny
13:41
Żarów
14:12
36min
Wrocław Główny
14:03
Żarów
14:39
34min
Wrocław Główny
15:09
Żarów
15:43
40min
Wrocław Główny
15:40
Żarów
16:20
30min
Wrocław Główny
15:50
Żarów
16:20
34min
Wrocław Główny
16:01
Żarów
16:35
36min
Wrocław Główny
16:08
Żarów
16:44
38min
Wrocław Główny
16:38
Żarów
17:16
28min
Wrocław Główny
17:42
Żarów
18:10
39min
Wrocław Główny
18:05
Żarów
18:44
35min
Wrocław Główny
18:35
Żarów
19:10
39min
Wrocław Główny
19:45
Żarów
20:24
36min
Wrocław Główny
21:25
Żarów
22:01
36min
Wrocław Główny
23:06
Żarów
23:42

Wrocław Główny – Żarów – lokalizacje