Rozkład jazdy
ŻarówŚwidnica Miasto
Kup bilet na przejazd pociągiem

Świdnica Miasto ➤ Żarów

Rozkład jazdy Żarów – Świdnica Miasto

Kup bilet
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
kup bilet
23min
Żarów
08:17
Świdnica Miasto
08:40
24min
Żarów
09:18
Świdnica Miasto
09:42
23min
Żarów
12:38
Świdnica Miasto
13:01
26min
Żarów
16:30
Świdnica Miasto
16:56
22min
Żarów
21:06
Świdnica Miasto
21:28
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
pon.
wt.
śr.
cz.
pt.
sob.
niedz.
23min
Żarów
08:17
Świdnica Miasto
08:40
24min
Żarów
09:18
Świdnica Miasto
09:42
23min
Żarów
12:38
Świdnica Miasto
13:01
26min
Żarów
16:30
Świdnica Miasto
16:56
22min
Żarów
21:06
Świdnica Miasto
21:28
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
kup bilet
23min
Żarów
08:17
Świdnica Miasto
08:40
24min
Żarów
09:18
Świdnica Miasto
09:42
23min
Żarów
12:38
Świdnica Miasto
13:01
26min
Żarów
16:30
Świdnica Miasto
16:56
22min
Żarów
21:06
Świdnica Miasto
21:28

Żarów – Świdnica Miasto – lokalizacje