A A Czcionka

Rozkład jazdy
Świdnica MiastoŻarów
Kup bilet na przejazd pociągiem

Żarów ➤ Świdnica Miasto
378 utrudnień zgłoszone w systemie Sprawdź

Rozkład jazdy Świdnica Miasto – Żarów

czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
pon.
wt.
śr.
cz.
pt.
sob.
niedz.
kup bilet
26min
Świdnica Miasto
05:41
Żarów
06:07
23min
Świdnica Miasto
07:10
Żarów
07:33
22min
Świdnica Miasto
15:40
Żarów
16:02
21min
Świdnica Miasto
20:19
Żarów
20:40

Świdnica Miasto – Żarów – lokalizacje