A A Czcionka

Rozkład jazdy
ŻagańWrocław Główny
Kup bilet na przejazd pociągiem

358 utrudnień zgłoszone w systemie Sprawdź

Rozkład jazdy Żagań – Wrocław Główny

Kup bilet
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
kup bilet
1h56min
Żagań
05:52
Wrocław Główny
07:48
1h54min
Żagań
09:05
Wrocław Główny
10:59
1h42min
Żagań
11:07
Wrocław Główny
12:49
2h10min
Żagań
16:40
Wrocław Główny
18:50
1h58min
Żagań
17:09
Wrocław Główny
19:07
1h56min
Żagań
19:23
Wrocław Główny
21:19
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
pon.
wt.
śr.
cz.
pt.
sob.
niedz.
1h56min
Żagań
05:52
Wrocław Główny
07:48
1h54min
Żagań
09:05
Wrocław Główny
10:59
1h42min
Żagań
11:07
Wrocław Główny
12:49
2h10min
Żagań
16:40
Wrocław Główny
18:50
1h58min
Żagań
17:09
Wrocław Główny
19:07
1h56min
Żagań
19:23
Wrocław Główny
21:19
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
kup bilet
1h56min
Żagań
05:52
Wrocław Główny
07:48
1h54min
Żagań
09:05
Wrocław Główny
10:59
1h42min
Żagań
11:07
Wrocław Główny
12:49
2h10min
Żagań
16:40
Wrocław Główny
18:50
1h58min
Żagań
17:09
Wrocław Główny
19:07
1h56min
Żagań
19:23
Wrocław Główny
21:19

Żagań – Wrocław Główny – lokalizacje

Banner - Nowy Sklep KD już dostępny

This will close in 0 seconds