A A Czcionka

Rozkład jazdy
Wrocław GłównyŻagań
Kup bilet na przejazd pociągiem

Żagań ➤ Wrocław Główny
358 utrudnień zgłoszone w systemie Sprawdź

Rozkład jazdy Wrocław Główny – Żagań

Kup bilet
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
kup bilet
2h8min
Wrocław Główny
05:15
Żagań
07:23
1h49min
Wrocław Główny
13:38
Żagań
15:27
1h49min
Wrocław Główny
15:13
Żagań
17:02
1h47min
Wrocław Główny
17:25
Żagań
19:12
1h53min
Wrocław Główny
19:30
Żagań
21:23
1h45min
Wrocław Główny
20:10
Żagań
21:55
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
pon.
wt.
śr.
cz.
pt.
sob.
niedz.
2h8min
Wrocław Główny
05:15
Żagań
07:23
1h49min
Wrocław Główny
13:38
Żagań
15:27
1h49min
Wrocław Główny
15:13
Żagań
17:02
1h47min
Wrocław Główny
17:25
Żagań
19:12
1h53min
Wrocław Główny
19:30
Żagań
21:23
1h45min
Wrocław Główny
20:10
Żagań
21:55
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
kup bilet
2h8min
Wrocław Główny
05:15
Żagań
07:23
1h49min
Wrocław Główny
13:38
Żagań
15:27
1h49min
Wrocław Główny
15:13
Żagań
17:02
1h47min
Wrocław Główny
17:25
Żagań
19:12
1h53min
Wrocław Główny
19:30
Żagań
21:23
1h45min
Wrocław Główny
20:10
Żagań
21:55

Wrocław Główny – Żagań – lokalizacje

Banner - Nowy Sklep KD już dostępny

This will close in 0 seconds