Rozkład jazdy
Wrocław ZakrzówWrocław Główny
Kup bilet na przejazd pociągiem

Wrocław Główny ➤ Wrocław Zakrzów

Rozkład jazdy Wrocław Zakrzów – Wrocław Główny

Kup bilet
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
kup bilet
22min
Wrocław Zakrzów
04:30
Wrocław Główny
04:52
23min
Wrocław Zakrzów
05:53
Wrocław Główny
06:16
27min
Wrocław Zakrzów
07:01
Wrocław Główny
07:28
22min
Wrocław Zakrzów
08:08
Wrocław Główny
08:30
22min
Wrocław Zakrzów
09:14
Wrocław Główny
09:36
24min
Wrocław Zakrzów
11:07
Wrocław Główny
11:31
23min
Wrocław Zakrzów
12:17
Wrocław Główny
12:40
25min
Wrocław Zakrzów
13:45
Wrocław Główny
14:10
22min
Wrocław Zakrzów
14:51
Wrocław Główny
15:13
21min
Wrocław Zakrzów
16:01
Wrocław Główny
16:22
23min
Wrocław Zakrzów
17:11
Wrocław Główny
17:34
22min
Wrocław Zakrzów
18:19
Wrocław Główny
18:41
26min
Wrocław Zakrzów
19:25
Wrocław Główny
19:51
22min
Wrocław Zakrzów
20:33
Wrocław Główny
20:55
22min
Wrocław Zakrzów
21:41
Wrocław Główny
22:03
23min
Wrocław Zakrzów
22:58
Wrocław Główny
23:21
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
pon.
wt.
śr.
cz.
pt.
sob.
niedz.
22min
Wrocław Zakrzów
04:30
Wrocław Główny
04:52
23min
Wrocław Zakrzów
05:53
Wrocław Główny
06:16
27min
Wrocław Zakrzów
07:01
Wrocław Główny
07:28
22min
Wrocław Zakrzów
08:08
Wrocław Główny
08:30
22min
Wrocław Zakrzów
09:14
Wrocław Główny
09:36
24min
Wrocław Zakrzów
11:07
Wrocław Główny
11:31
23min
Wrocław Zakrzów
12:17
Wrocław Główny
12:40
25min
Wrocław Zakrzów
13:45
Wrocław Główny
14:10
22min
Wrocław Zakrzów
14:51
Wrocław Główny
15:13
21min
Wrocław Zakrzów
16:01
Wrocław Główny
16:22
23min
Wrocław Zakrzów
17:11
Wrocław Główny
17:34
22min
Wrocław Zakrzów
18:19
Wrocław Główny
18:41
26min
Wrocław Zakrzów
19:25
Wrocław Główny
19:51
22min
Wrocław Zakrzów
20:33
Wrocław Główny
20:55
22min
Wrocław Zakrzów
21:41
Wrocław Główny
22:03
23min
Wrocław Zakrzów
22:58
Wrocław Główny
23:21
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
kup bilet
22min
Wrocław Zakrzów
04:30
Wrocław Główny
04:52
23min
Wrocław Zakrzów
05:53
Wrocław Główny
06:16
27min
Wrocław Zakrzów
07:01
Wrocław Główny
07:28
22min
Wrocław Zakrzów
08:08
Wrocław Główny
08:30
22min
Wrocław Zakrzów
09:14
Wrocław Główny
09:36
24min
Wrocław Zakrzów
11:07
Wrocław Główny
11:31
23min
Wrocław Zakrzów
12:17
Wrocław Główny
12:40
25min
Wrocław Zakrzów
13:45
Wrocław Główny
14:10
22min
Wrocław Zakrzów
14:51
Wrocław Główny
15:13
21min
Wrocław Zakrzów
16:01
Wrocław Główny
16:22
23min
Wrocław Zakrzów
17:11
Wrocław Główny
17:34
22min
Wrocław Zakrzów
18:19
Wrocław Główny
18:41
26min
Wrocław Zakrzów
19:25
Wrocław Główny
19:51
22min
Wrocław Zakrzów
20:33
Wrocław Główny
20:55
22min
Wrocław Zakrzów
21:41
Wrocław Główny
22:03
23min
Wrocław Zakrzów
22:58
Wrocław Główny
23:21

Wrocław Zakrzów – Wrocław Główny – lokalizacje