Rozkład jazdy
Wrocław GłównyWrocław Zakrzów
Kup bilet na przejazd pociągiem

Wrocław Zakrzów ➤ Wrocław Główny

Bilety

Kup bilet
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
kup bilet
22min
Wrocław Główny
04:33
Wrocław Zakrzów
04:55
21min
Wrocław Główny
05:43
Wrocław Zakrzów
06:04
23min
Wrocław Główny
06:49
Wrocław Zakrzów
07:12
23min
Wrocław Główny
07:55
Wrocław Zakrzów
08:18
22min
Wrocław Główny
09:03
Wrocław Zakrzów
09:25
22min
Wrocław Główny
09:50
Wrocław Zakrzów
10:12
24min
Wrocław Główny
10:54
Wrocław Zakrzów
11:18
22min
Wrocław Główny
12:28
Wrocław Zakrzów
12:50
23min
Wrocław Główny
13:33
Wrocław Zakrzów
13:56
22min
Wrocław Główny
14:42
Wrocław Zakrzów
15:04
23min
Wrocław Główny
15:49
Wrocław Zakrzów
16:12
22min
Wrocław Główny
17:00
Wrocław Zakrzów
17:22
22min
Wrocław Główny
18:07
Wrocław Zakrzów
18:29
24min
Wrocław Główny
19:11
Wrocław Zakrzów
19:35
24min
Wrocław Główny
19:41
Wrocław Zakrzów
20:05
25min
Wrocław Główny
20:21
Wrocław Zakrzów
20:46
21min
Wrocław Główny
21:40
Wrocław Zakrzów
22:01
23min
Wrocław Główny
23:12
Wrocław Zakrzów
23:35
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
pon.
wt.
śr.
cz.
pt.
sob.
niedz.
22min
Wrocław Główny
04:33
Wrocław Zakrzów
04:55
21min
Wrocław Główny
05:43
Wrocław Zakrzów
06:04
23min
Wrocław Główny
06:49
Wrocław Zakrzów
07:12
23min
Wrocław Główny
07:55
Wrocław Zakrzów
08:18
22min
Wrocław Główny
09:03
Wrocław Zakrzów
09:25
22min
Wrocław Główny
09:50
Wrocław Zakrzów
10:12
24min
Wrocław Główny
10:54
Wrocław Zakrzów
11:18
22min
Wrocław Główny
12:28
Wrocław Zakrzów
12:50
23min
Wrocław Główny
13:33
Wrocław Zakrzów
13:56
22min
Wrocław Główny
14:42
Wrocław Zakrzów
15:04
23min
Wrocław Główny
15:49
Wrocław Zakrzów
16:12
22min
Wrocław Główny
17:00
Wrocław Zakrzów
17:22
22min
Wrocław Główny
18:07
Wrocław Zakrzów
18:29
24min
Wrocław Główny
19:11
Wrocław Zakrzów
19:35
24min
Wrocław Główny
19:41
Wrocław Zakrzów
20:05
25min
Wrocław Główny
20:21
Wrocław Zakrzów
20:46
21min
Wrocław Główny
21:40
Wrocław Zakrzów
22:01
23min
Wrocław Główny
23:12
Wrocław Zakrzów
23:35
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
kup bilet
22min
Wrocław Główny
04:33
Wrocław Zakrzów
04:55
21min
Wrocław Główny
05:43
Wrocław Zakrzów
06:04
23min
Wrocław Główny
06:49
Wrocław Zakrzów
07:12
23min
Wrocław Główny
07:55
Wrocław Zakrzów
08:18
22min
Wrocław Główny
09:03
Wrocław Zakrzów
09:25
22min
Wrocław Główny
09:50
Wrocław Zakrzów
10:12
24min
Wrocław Główny
10:54
Wrocław Zakrzów
11:18
22min
Wrocław Główny
12:28
Wrocław Zakrzów
12:50
23min
Wrocław Główny
13:33
Wrocław Zakrzów
13:56
22min
Wrocław Główny
14:42
Wrocław Zakrzów
15:04
23min
Wrocław Główny
15:49
Wrocław Zakrzów
16:12
22min
Wrocław Główny
17:00
Wrocław Zakrzów
17:22
22min
Wrocław Główny
18:07
Wrocław Zakrzów
18:29
24min
Wrocław Główny
19:11
Wrocław Zakrzów
19:35
24min
Wrocław Główny
19:41
Wrocław Zakrzów
20:05
25min
Wrocław Główny
20:21
Wrocław Zakrzów
20:46
21min
Wrocław Główny
21:40
Wrocław Zakrzów
22:01
23min
Wrocław Główny
23:12
Wrocław Zakrzów
23:35

Rozkład jazdy Wrocław Główny-Wrocław Zakrzów

liniowy schemat połączeń

Wrocław Główny – Wrocław Zakrzów – lokalizacje