Rozkład jazdy
Wrocław Psie PoleWrocław Główny
Kup bilet na przejazd pociągiem

Wrocław Główny ➤ Wrocław Psie Pole

Rozkład jazdy Wrocław Psie Pole – Wrocław Główny

Kup bilet
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
kup bilet
17min
Wrocław Psie Pole
00:26
Wrocław Główny
00:43
19min
Wrocław Psie Pole
04:27
Wrocław Główny
04:46
20min
Wrocław Psie Pole
04:32
Wrocław Główny
04:52
19min
Wrocław Psie Pole
05:38
Wrocław Główny
05:57
20min
Wrocław Psie Pole
05:56
Wrocław Główny
06:16
20min
Wrocław Psie Pole
06:19
Wrocław Główny
06:39
24min
Wrocław Psie Pole
07:04
Wrocław Główny
07:28
19min
Wrocław Psie Pole
07:29
Wrocław Główny
07:48
19min
Wrocław Psie Pole
08:11
Wrocław Główny
08:30
19min
Wrocław Psie Pole
08:28
Wrocław Główny
08:47
19min
Wrocław Psie Pole
09:17
Wrocław Główny
09:36
20min
Wrocław Psie Pole
10:35
Wrocław Główny
10:55
21min
Wrocław Psie Pole
11:10
Wrocław Główny
11:31
19min
Wrocław Psie Pole
11:22
Wrocław Główny
11:41
20min
Wrocław Psie Pole
12:20
Wrocław Główny
12:40
19min
Wrocław Psie Pole
13:21
Wrocław Główny
13:40
22min
Wrocław Psie Pole
13:48
Wrocław Główny
14:10
19min
Wrocław Psie Pole
14:54
Wrocław Główny
15:13
20min
Wrocław Psie Pole
15:50
Wrocław Główny
16:10
18min
Wrocław Psie Pole
16:04
Wrocław Główny
16:22
20min
Wrocław Psie Pole
17:14
Wrocław Główny
17:34
19min
Wrocław Psie Pole
17:51
Wrocław Główny
18:10
19min
Wrocław Psie Pole
18:22
Wrocław Główny
18:41
23min
Wrocław Psie Pole
19:28
Wrocław Główny
19:51
19min
Wrocław Psie Pole
20:17
Wrocław Główny
20:36
19min
Wrocław Psie Pole
20:36
Wrocław Główny
20:55
19min
Wrocław Psie Pole
21:44
Wrocław Główny
22:03
20min
Wrocław Psie Pole
22:37
Wrocław Główny
22:57
20min
Wrocław Psie Pole
23:01
Wrocław Główny
23:21
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
pon.
wt.
śr.
cz.
pt.
sob.
niedz.
17min
Wrocław Psie Pole
00:26
Wrocław Główny
00:43
19min
Wrocław Psie Pole
04:27
Wrocław Główny
04:46
20min
Wrocław Psie Pole
04:32
Wrocław Główny
04:52
19min
Wrocław Psie Pole
05:38
Wrocław Główny
05:57
20min
Wrocław Psie Pole
05:56
Wrocław Główny
06:16
20min
Wrocław Psie Pole
06:19
Wrocław Główny
06:39
24min
Wrocław Psie Pole
07:04
Wrocław Główny
07:28
19min
Wrocław Psie Pole
07:29
Wrocław Główny
07:48
19min
Wrocław Psie Pole
08:11
Wrocław Główny
08:30
19min
Wrocław Psie Pole
08:28
Wrocław Główny
08:47
19min
Wrocław Psie Pole
09:17
Wrocław Główny
09:36
20min
Wrocław Psie Pole
10:35
Wrocław Główny
10:55
21min
Wrocław Psie Pole
11:10
Wrocław Główny
11:31
19min
Wrocław Psie Pole
11:22
Wrocław Główny
11:41
20min
Wrocław Psie Pole
12:20
Wrocław Główny
12:40
19min
Wrocław Psie Pole
13:21
Wrocław Główny
13:40
22min
Wrocław Psie Pole
13:48
Wrocław Główny
14:10
19min
Wrocław Psie Pole
14:54
Wrocław Główny
15:13
20min
Wrocław Psie Pole
15:50
Wrocław Główny
16:10
18min
Wrocław Psie Pole
16:04
Wrocław Główny
16:22
20min
Wrocław Psie Pole
17:14
Wrocław Główny
17:34
19min
Wrocław Psie Pole
17:51
Wrocław Główny
18:10
19min
Wrocław Psie Pole
18:22
Wrocław Główny
18:41
23min
Wrocław Psie Pole
19:28
Wrocław Główny
19:51
19min
Wrocław Psie Pole
20:17
Wrocław Główny
20:36
19min
Wrocław Psie Pole
20:36
Wrocław Główny
20:55
19min
Wrocław Psie Pole
21:44
Wrocław Główny
22:03
20min
Wrocław Psie Pole
22:37
Wrocław Główny
22:57
20min
Wrocław Psie Pole
23:01
Wrocław Główny
23:21
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
kup bilet
17min
Wrocław Psie Pole
00:26
Wrocław Główny
00:43
19min
Wrocław Psie Pole
04:27
Wrocław Główny
04:46
20min
Wrocław Psie Pole
04:32
Wrocław Główny
04:52
19min
Wrocław Psie Pole
05:38
Wrocław Główny
05:57
20min
Wrocław Psie Pole
05:56
Wrocław Główny
06:16
20min
Wrocław Psie Pole
06:19
Wrocław Główny
06:39
24min
Wrocław Psie Pole
07:04
Wrocław Główny
07:28
19min
Wrocław Psie Pole
07:29
Wrocław Główny
07:48
19min
Wrocław Psie Pole
08:11
Wrocław Główny
08:30
19min
Wrocław Psie Pole
08:28
Wrocław Główny
08:47
19min
Wrocław Psie Pole
09:17
Wrocław Główny
09:36
20min
Wrocław Psie Pole
10:35
Wrocław Główny
10:55
21min
Wrocław Psie Pole
11:10
Wrocław Główny
11:31
19min
Wrocław Psie Pole
11:22
Wrocław Główny
11:41
20min
Wrocław Psie Pole
12:20
Wrocław Główny
12:40
19min
Wrocław Psie Pole
13:21
Wrocław Główny
13:40
22min
Wrocław Psie Pole
13:48
Wrocław Główny
14:10
19min
Wrocław Psie Pole
14:54
Wrocław Główny
15:13
20min
Wrocław Psie Pole
15:50
Wrocław Główny
16:10
18min
Wrocław Psie Pole
16:04
Wrocław Główny
16:22
20min
Wrocław Psie Pole
17:14
Wrocław Główny
17:34
19min
Wrocław Psie Pole
17:51
Wrocław Główny
18:10
19min
Wrocław Psie Pole
18:22
Wrocław Główny
18:41
23min
Wrocław Psie Pole
19:28
Wrocław Główny
19:51
19min
Wrocław Psie Pole
20:17
Wrocław Główny
20:36
19min
Wrocław Psie Pole
20:36
Wrocław Główny
20:55
19min
Wrocław Psie Pole
21:44
Wrocław Główny
22:03
20min
Wrocław Psie Pole
22:37
Wrocław Główny
22:57
20min
Wrocław Psie Pole
23:01
Wrocław Główny
23:21

Wrocław Psie Pole – Wrocław Główny – lokalizacje