Rozkład jazdy
Wrocław GłównyWrocław Psie Pole
Kup bilet na przejazd pociągiem

Wrocław Psie Pole ➤ Wrocław Główny

Rozkład jazdy Wrocław Główny – Wrocław Psie Pole

Kup bilet
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
kup bilet
18min
Wrocław Główny
03:21
Wrocław Psie Pole
03:39
18min
Wrocław Główny
04:24
Wrocław Psie Pole
04:42
19min
Wrocław Główny
04:33
Wrocław Psie Pole
04:52
17min
Wrocław Główny
05:04
Wrocław Psie Pole
05:21
19min
Wrocław Główny
05:43
Wrocław Psie Pole
06:02
20min
Wrocław Główny
06:49
Wrocław Psie Pole
07:09
19min
Wrocław Główny
07:23
Wrocław Psie Pole
07:42
16min
Wrocław Główny
07:50
Wrocław Psie Pole
08:06
21min
Wrocław Główny
07:55
Wrocław Psie Pole
08:16
20min
Wrocław Główny
09:03
Wrocław Psie Pole
09:23
19min
Wrocław Główny
09:29
Wrocław Psie Pole
09:48
19min
Wrocław Główny
09:50
Wrocław Psie Pole
10:09
21min
Wrocław Główny
10:54
Wrocław Psie Pole
11:15
18min
Wrocław Główny
11:17
Wrocław Psie Pole
11:35
19min
Wrocław Główny
12:28
Wrocław Psie Pole
12:47
21min
Wrocław Główny
13:17
Wrocław Psie Pole
13:38
20min
Wrocław Główny
13:33
Wrocław Psie Pole
13:53
19min
Wrocław Główny
14:42
Wrocław Psie Pole
15:01
18min
Wrocław Główny
15:24
Wrocław Psie Pole
15:42
21min
Wrocław Główny
15:49
Wrocław Psie Pole
16:10
20min
Wrocław Główny
17:00
Wrocław Psie Pole
17:20
19min
Wrocław Główny
17:46
Wrocław Psie Pole
18:05
20min
Wrocław Główny
18:07
Wrocław Psie Pole
18:27
22min
Wrocław Główny
19:11
Wrocław Psie Pole
19:33
18min
Wrocław Główny
19:27
Wrocław Psie Pole
19:45
21min
Wrocław Główny
19:41
Wrocław Psie Pole
20:02
22min
Wrocław Główny
20:21
Wrocław Psie Pole
20:43
19min
Wrocław Główny
21:40
Wrocław Psie Pole
21:59
18min
Wrocław Główny
23:06
Wrocław Psie Pole
23:24
20min
Wrocław Główny
23:12
Wrocław Psie Pole
23:32
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
pon.
wt.
śr.
cz.
pt.
sob.
niedz.
18min
Wrocław Główny
03:21
Wrocław Psie Pole
03:39
18min
Wrocław Główny
04:24
Wrocław Psie Pole
04:42
19min
Wrocław Główny
04:33
Wrocław Psie Pole
04:52
17min
Wrocław Główny
05:04
Wrocław Psie Pole
05:21
19min
Wrocław Główny
05:43
Wrocław Psie Pole
06:02
20min
Wrocław Główny
06:49
Wrocław Psie Pole
07:09
19min
Wrocław Główny
07:23
Wrocław Psie Pole
07:42
16min
Wrocław Główny
07:50
Wrocław Psie Pole
08:06
21min
Wrocław Główny
07:55
Wrocław Psie Pole
08:16
20min
Wrocław Główny
09:03
Wrocław Psie Pole
09:23
19min
Wrocław Główny
09:29
Wrocław Psie Pole
09:48
19min
Wrocław Główny
09:50
Wrocław Psie Pole
10:09
21min
Wrocław Główny
10:54
Wrocław Psie Pole
11:15
18min
Wrocław Główny
11:17
Wrocław Psie Pole
11:35
19min
Wrocław Główny
12:28
Wrocław Psie Pole
12:47
21min
Wrocław Główny
13:17
Wrocław Psie Pole
13:38
20min
Wrocław Główny
13:33
Wrocław Psie Pole
13:53
19min
Wrocław Główny
14:42
Wrocław Psie Pole
15:01
18min
Wrocław Główny
15:24
Wrocław Psie Pole
15:42
21min
Wrocław Główny
15:49
Wrocław Psie Pole
16:10
20min
Wrocław Główny
17:00
Wrocław Psie Pole
17:20
19min
Wrocław Główny
17:46
Wrocław Psie Pole
18:05
20min
Wrocław Główny
18:07
Wrocław Psie Pole
18:27
22min
Wrocław Główny
19:11
Wrocław Psie Pole
19:33
18min
Wrocław Główny
19:27
Wrocław Psie Pole
19:45
21min
Wrocław Główny
19:41
Wrocław Psie Pole
20:02
22min
Wrocław Główny
20:21
Wrocław Psie Pole
20:43
19min
Wrocław Główny
21:40
Wrocław Psie Pole
21:59
18min
Wrocław Główny
23:06
Wrocław Psie Pole
23:24
20min
Wrocław Główny
23:12
Wrocław Psie Pole
23:32
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
kup bilet
18min
Wrocław Główny
03:21
Wrocław Psie Pole
03:39
18min
Wrocław Główny
04:24
Wrocław Psie Pole
04:42
19min
Wrocław Główny
04:33
Wrocław Psie Pole
04:52
17min
Wrocław Główny
05:04
Wrocław Psie Pole
05:21
19min
Wrocław Główny
05:43
Wrocław Psie Pole
06:02
20min
Wrocław Główny
06:49
Wrocław Psie Pole
07:09
19min
Wrocław Główny
07:23
Wrocław Psie Pole
07:42
16min
Wrocław Główny
07:50
Wrocław Psie Pole
08:06
21min
Wrocław Główny
07:55
Wrocław Psie Pole
08:16
20min
Wrocław Główny
09:03
Wrocław Psie Pole
09:23
19min
Wrocław Główny
09:29
Wrocław Psie Pole
09:48
19min
Wrocław Główny
09:50
Wrocław Psie Pole
10:09
21min
Wrocław Główny
10:54
Wrocław Psie Pole
11:15
18min
Wrocław Główny
11:17
Wrocław Psie Pole
11:35
19min
Wrocław Główny
12:28
Wrocław Psie Pole
12:47
21min
Wrocław Główny
13:17
Wrocław Psie Pole
13:38
20min
Wrocław Główny
13:33
Wrocław Psie Pole
13:53
19min
Wrocław Główny
14:42
Wrocław Psie Pole
15:01
18min
Wrocław Główny
15:24
Wrocław Psie Pole
15:42
21min
Wrocław Główny
15:49
Wrocław Psie Pole
16:10
20min
Wrocław Główny
17:00
Wrocław Psie Pole
17:20
19min
Wrocław Główny
17:46
Wrocław Psie Pole
18:05
20min
Wrocław Główny
18:07
Wrocław Psie Pole
18:27
22min
Wrocław Główny
19:11
Wrocław Psie Pole
19:33
18min
Wrocław Główny
19:27
Wrocław Psie Pole
19:45
21min
Wrocław Główny
19:41
Wrocław Psie Pole
20:02
22min
Wrocław Główny
20:21
Wrocław Psie Pole
20:43
19min
Wrocław Główny
21:40
Wrocław Psie Pole
21:59
18min
Wrocław Główny
23:06
Wrocław Psie Pole
23:24
20min
Wrocław Główny
23:12
Wrocław Psie Pole
23:32

Wrocław Główny – Wrocław Psie Pole – lokalizacje