A A Czcionka

Rozkład jazdy
Wrocław Nowy DwórWrocław Główny
Kup bilet na przejazd pociągiem

Wrocław Główny ➤ Wrocław Nowy Dwór
452 utrudnień zgłoszone w systemie Sprawdź

Rozkład jazdy Wrocław Nowy Dwór – Wrocław Główny

Kup bilet
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
kup bilet
10min
Wrocław Nowy Dwór
04:50
Wrocław Główny
05:00
9min
Wrocław Nowy Dwór
05:39
Wrocław Główny
05:48
9min
Wrocław Nowy Dwór
06:11
Wrocław Główny
06:20
9min
Wrocław Nowy Dwór
06:46
Wrocław Główny
06:55
11min
Wrocław Nowy Dwór
07:08
Wrocław Główny
07:19
10min
Wrocław Nowy Dwór
07:21
Wrocław Główny
07:31
10min
Wrocław Nowy Dwór
07:38
Wrocław Główny
07:48
10min
Wrocław Nowy Dwór
08:08
Wrocław Główny
08:18
10min
Wrocław Nowy Dwór
08:24
Wrocław Główny
08:34
10min
Wrocław Nowy Dwór
09:11
Wrocław Główny
09:21
9min
Wrocław Nowy Dwór
09:36
Wrocław Główny
09:45
8min
Wrocław Nowy Dwór
10:22
Wrocław Główny
10:30
13min
Wrocław Nowy Dwór
11:23
Wrocław Główny
11:36
8min
Wrocław Nowy Dwór
11:33
Wrocław Główny
11:41
9min
Wrocław Nowy Dwór
12:06
Wrocław Główny
12:15
10min
Wrocław Nowy Dwór
13:25
Wrocław Główny
13:35
9min
Wrocław Nowy Dwór
14:17
Wrocław Główny
14:26
8min
Wrocław Nowy Dwór
14:40
Wrocław Główny
14:48
10min
Wrocław Nowy Dwór
15:25
Wrocław Główny
15:35
10min
Wrocław Nowy Dwór
15:43
Wrocław Główny
15:53
9min
Wrocław Nowy Dwór
16:24
Wrocław Główny
16:33
10min
Wrocław Nowy Dwór
16:45
Wrocław Główny
16:55
9min
Wrocław Nowy Dwór
17:25
Wrocław Główny
17:34
9min
Wrocław Nowy Dwór
17:42
Wrocław Główny
17:51
9min
Wrocław Nowy Dwór
18:15
Wrocław Główny
18:24
10min
Wrocław Nowy Dwór
18:44
Wrocław Główny
18:54
9min
Wrocław Nowy Dwór
19:04
Wrocław Główny
19:13
9min
Wrocław Nowy Dwór
19:24
Wrocław Główny
19:33
9min
Wrocław Nowy Dwór
20:14
Wrocław Główny
20:23
10min
Wrocław Nowy Dwór
20:29
Wrocław Główny
20:39
10min
Wrocław Nowy Dwór
21:09
Wrocław Główny
21:19
12min
Wrocław Nowy Dwór
21:25
Wrocław Główny
21:37
10min
Wrocław Nowy Dwór
21:38
Wrocław Główny
21:48
9min
Wrocław Nowy Dwór
23:58
Wrocław Główny
00:07
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
pon.
wt.
śr.
cz.
pt.
sob.
niedz.
10min
Wrocław Nowy Dwór
04:50
Wrocław Główny
05:00
9min
Wrocław Nowy Dwór
05:39
Wrocław Główny
05:48
9min
Wrocław Nowy Dwór
06:11
Wrocław Główny
06:20
9min
Wrocław Nowy Dwór
06:46
Wrocław Główny
06:55
11min
Wrocław Nowy Dwór
07:08
Wrocław Główny
07:19
10min
Wrocław Nowy Dwór
07:21
Wrocław Główny
07:31
10min
Wrocław Nowy Dwór
07:38
Wrocław Główny
07:48
10min
Wrocław Nowy Dwór
08:08
Wrocław Główny
08:18
10min
Wrocław Nowy Dwór
08:24
Wrocław Główny
08:34
10min
Wrocław Nowy Dwór
09:11
Wrocław Główny
09:21
9min
Wrocław Nowy Dwór
09:36
Wrocław Główny
09:45
8min
Wrocław Nowy Dwór
10:22
Wrocław Główny
10:30
13min
Wrocław Nowy Dwór
11:23
Wrocław Główny
11:36
8min
Wrocław Nowy Dwór
11:33
Wrocław Główny
11:41
9min
Wrocław Nowy Dwór
12:06
Wrocław Główny
12:15
10min
Wrocław Nowy Dwór
13:25
Wrocław Główny
13:35
9min
Wrocław Nowy Dwór
14:17
Wrocław Główny
14:26
8min
Wrocław Nowy Dwór
14:40
Wrocław Główny
14:48
10min
Wrocław Nowy Dwór
15:25
Wrocław Główny
15:35
10min
Wrocław Nowy Dwór
15:43
Wrocław Główny
15:53
9min
Wrocław Nowy Dwór
16:24
Wrocław Główny
16:33
10min
Wrocław Nowy Dwór
16:45
Wrocław Główny
16:55
9min
Wrocław Nowy Dwór
17:25
Wrocław Główny
17:34
9min
Wrocław Nowy Dwór
17:42
Wrocław Główny
17:51
9min
Wrocław Nowy Dwór
18:15
Wrocław Główny
18:24
10min
Wrocław Nowy Dwór
18:44
Wrocław Główny
18:54
9min
Wrocław Nowy Dwór
19:04
Wrocław Główny
19:13
9min
Wrocław Nowy Dwór
19:24
Wrocław Główny
19:33
9min
Wrocław Nowy Dwór
20:14
Wrocław Główny
20:23
10min
Wrocław Nowy Dwór
20:29
Wrocław Główny
20:39
10min
Wrocław Nowy Dwór
21:09
Wrocław Główny
21:19
12min
Wrocław Nowy Dwór
21:25
Wrocław Główny
21:37
10min
Wrocław Nowy Dwór
21:38
Wrocław Główny
21:48
9min
Wrocław Nowy Dwór
23:58
Wrocław Główny
00:07
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
kup bilet
10min
Wrocław Nowy Dwór
04:50
Wrocław Główny
05:00
9min
Wrocław Nowy Dwór
05:39
Wrocław Główny
05:48
9min
Wrocław Nowy Dwór
06:11
Wrocław Główny
06:20
9min
Wrocław Nowy Dwór
06:46
Wrocław Główny
06:55
11min
Wrocław Nowy Dwór
07:08
Wrocław Główny
07:19
10min
Wrocław Nowy Dwór
07:21
Wrocław Główny
07:31
10min
Wrocław Nowy Dwór
07:38
Wrocław Główny
07:48
10min
Wrocław Nowy Dwór
08:08
Wrocław Główny
08:18
10min
Wrocław Nowy Dwór
08:24
Wrocław Główny
08:34
10min
Wrocław Nowy Dwór
09:11
Wrocław Główny
09:21
9min
Wrocław Nowy Dwór
09:36
Wrocław Główny
09:45
8min
Wrocław Nowy Dwór
10:22
Wrocław Główny
10:30
13min
Wrocław Nowy Dwór
11:23
Wrocław Główny
11:36
8min
Wrocław Nowy Dwór
11:33
Wrocław Główny
11:41
9min
Wrocław Nowy Dwór
12:06
Wrocław Główny
12:15
10min
Wrocław Nowy Dwór
13:25
Wrocław Główny
13:35
9min
Wrocław Nowy Dwór
14:17
Wrocław Główny
14:26
8min
Wrocław Nowy Dwór
14:40
Wrocław Główny
14:48
10min
Wrocław Nowy Dwór
15:25
Wrocław Główny
15:35
10min
Wrocław Nowy Dwór
15:43
Wrocław Główny
15:53
9min
Wrocław Nowy Dwór
16:24
Wrocław Główny
16:33
10min
Wrocław Nowy Dwór
16:45
Wrocław Główny
16:55
9min
Wrocław Nowy Dwór
17:25
Wrocław Główny
17:34
9min
Wrocław Nowy Dwór
17:42
Wrocław Główny
17:51
9min
Wrocław Nowy Dwór
18:15
Wrocław Główny
18:24
10min
Wrocław Nowy Dwór
18:44
Wrocław Główny
18:54
9min
Wrocław Nowy Dwór
19:04
Wrocław Główny
19:13
9min
Wrocław Nowy Dwór
19:24
Wrocław Główny
19:33
9min
Wrocław Nowy Dwór
20:14
Wrocław Główny
20:23
10min
Wrocław Nowy Dwór
20:29
Wrocław Główny
20:39
10min
Wrocław Nowy Dwór
21:09
Wrocław Główny
21:19
12min
Wrocław Nowy Dwór
21:25
Wrocław Główny
21:37
10min
Wrocław Nowy Dwór
21:38
Wrocław Główny
21:48
9min
Wrocław Nowy Dwór
23:58
Wrocław Główny
00:07

Wrocław Nowy Dwór – Wrocław Główny – lokalizacje

Banner - Nowy Sklep KD już dostępny

This will close in 0 seconds