A A Czcionka

Rozkład jazdy
Wrocław GłównyWrocław Nowy Dwór
Kup bilet na przejazd pociągiem

Wrocław Nowy Dwór ➤ Wrocław Główny
452 utrudnień zgłoszone w systemie Sprawdź

Rozkład jazdy Wrocław Główny – Wrocław Nowy Dwór

Kup bilet
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
kup bilet
8min
Wrocław Główny
04:34
Wrocław Nowy Dwór
04:42
8min
Wrocław Główny
05:25
Wrocław Nowy Dwór
05:33
9min
Wrocław Główny
05:45
Wrocław Nowy Dwór
05:54
8min
Wrocław Główny
06:11
Wrocław Nowy Dwór
06:19
9min
Wrocław Główny
06:32
Wrocław Nowy Dwór
06:41
8min
Wrocław Główny
06:32
Wrocław Nowy Dwór
06:40
9min
Wrocław Główny
07:24
Wrocław Nowy Dwór
07:33
8min
Wrocław Główny
07:45
Wrocław Nowy Dwór
07:53
9min
Wrocław Główny
08:30
Wrocław Nowy Dwór
08:39
8min
Wrocław Główny
09:37
Wrocław Nowy Dwór
09:45
8min
Wrocław Główny
10:35
Wrocław Nowy Dwór
10:43
8min
Wrocław Główny
11:08
Wrocław Nowy Dwór
11:16
8min
Wrocław Główny
11:45
Wrocław Nowy Dwór
11:53
9min
Wrocław Główny
12:36
Wrocław Nowy Dwór
12:45
9min
Wrocław Główny
13:26
Wrocław Nowy Dwór
13:35
8min
Wrocław Główny
13:37
Wrocław Nowy Dwór
13:45
8min
Wrocław Główny
13:45
Wrocław Nowy Dwór
13:53
8min
Wrocław Główny
14:20
Wrocław Nowy Dwór
14:28
9min
Wrocław Główny
14:46
Wrocław Nowy Dwór
14:55
8min
Wrocław Główny
15:13
Wrocław Nowy Dwór
15:21
8min
Wrocław Główny
15:25
Wrocław Nowy Dwór
15:33
8min
Wrocław Główny
15:49
Wrocław Nowy Dwór
15:57
8min
Wrocław Główny
16:24
Wrocław Nowy Dwór
16:32
9min
Wrocław Główny
16:29
Wrocław Nowy Dwór
16:38
9min
Wrocław Główny
16:47
Wrocław Nowy Dwór
16:56
8min
Wrocław Główny
17:16
Wrocław Nowy Dwór
17:24
9min
Wrocław Główny
17:46
Wrocław Nowy Dwór
17:55
8min
Wrocław Główny
18:15
Wrocław Nowy Dwór
18:23
8min
Wrocław Główny
18:45
Wrocław Nowy Dwór
18:53
8min
Wrocław Główny
19:45
Wrocław Nowy Dwór
19:53
8min
Wrocław Główny
20:13
Wrocław Nowy Dwór
20:21
8min
Wrocław Główny
20:59
Wrocław Nowy Dwór
21:07
8min
Wrocław Główny
21:38
Wrocław Nowy Dwór
21:46
9min
Wrocław Główny
21:57
Wrocław Nowy Dwór
22:06
8min
Wrocław Główny
23:05
Wrocław Nowy Dwór
23:13
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
pon.
wt.
śr.
cz.
pt.
sob.
niedz.
8min
Wrocław Główny
04:34
Wrocław Nowy Dwór
04:42
8min
Wrocław Główny
05:25
Wrocław Nowy Dwór
05:33
9min
Wrocław Główny
05:45
Wrocław Nowy Dwór
05:54
8min
Wrocław Główny
06:11
Wrocław Nowy Dwór
06:19
9min
Wrocław Główny
06:32
Wrocław Nowy Dwór
06:41
8min
Wrocław Główny
06:32
Wrocław Nowy Dwór
06:40
9min
Wrocław Główny
07:24
Wrocław Nowy Dwór
07:33
8min
Wrocław Główny
07:45
Wrocław Nowy Dwór
07:53
9min
Wrocław Główny
08:30
Wrocław Nowy Dwór
08:39
8min
Wrocław Główny
09:37
Wrocław Nowy Dwór
09:45
8min
Wrocław Główny
10:35
Wrocław Nowy Dwór
10:43
8min
Wrocław Główny
11:08
Wrocław Nowy Dwór
11:16
8min
Wrocław Główny
11:45
Wrocław Nowy Dwór
11:53
9min
Wrocław Główny
12:36
Wrocław Nowy Dwór
12:45
9min
Wrocław Główny
13:26
Wrocław Nowy Dwór
13:35
8min
Wrocław Główny
13:37
Wrocław Nowy Dwór
13:45
8min
Wrocław Główny
13:45
Wrocław Nowy Dwór
13:53
8min
Wrocław Główny
14:20
Wrocław Nowy Dwór
14:28
9min
Wrocław Główny
14:46
Wrocław Nowy Dwór
14:55
8min
Wrocław Główny
15:13
Wrocław Nowy Dwór
15:21
8min
Wrocław Główny
15:25
Wrocław Nowy Dwór
15:33
8min
Wrocław Główny
15:49
Wrocław Nowy Dwór
15:57
8min
Wrocław Główny
16:24
Wrocław Nowy Dwór
16:32
9min
Wrocław Główny
16:29
Wrocław Nowy Dwór
16:38
9min
Wrocław Główny
16:47
Wrocław Nowy Dwór
16:56
8min
Wrocław Główny
17:16
Wrocław Nowy Dwór
17:24
9min
Wrocław Główny
17:46
Wrocław Nowy Dwór
17:55
8min
Wrocław Główny
18:15
Wrocław Nowy Dwór
18:23
8min
Wrocław Główny
18:45
Wrocław Nowy Dwór
18:53
8min
Wrocław Główny
19:45
Wrocław Nowy Dwór
19:53
8min
Wrocław Główny
20:13
Wrocław Nowy Dwór
20:21
8min
Wrocław Główny
20:59
Wrocław Nowy Dwór
21:07
8min
Wrocław Główny
21:38
Wrocław Nowy Dwór
21:46
9min
Wrocław Główny
21:57
Wrocław Nowy Dwór
22:06
8min
Wrocław Główny
23:05
Wrocław Nowy Dwór
23:13
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
kup bilet
8min
Wrocław Główny
04:34
Wrocław Nowy Dwór
04:42
8min
Wrocław Główny
05:25
Wrocław Nowy Dwór
05:33
9min
Wrocław Główny
05:45
Wrocław Nowy Dwór
05:54
8min
Wrocław Główny
06:11
Wrocław Nowy Dwór
06:19
9min
Wrocław Główny
06:32
Wrocław Nowy Dwór
06:41
8min
Wrocław Główny
06:32
Wrocław Nowy Dwór
06:40
9min
Wrocław Główny
07:24
Wrocław Nowy Dwór
07:33
8min
Wrocław Główny
07:45
Wrocław Nowy Dwór
07:53
9min
Wrocław Główny
08:30
Wrocław Nowy Dwór
08:39
8min
Wrocław Główny
09:37
Wrocław Nowy Dwór
09:45
8min
Wrocław Główny
10:35
Wrocław Nowy Dwór
10:43
8min
Wrocław Główny
11:08
Wrocław Nowy Dwór
11:16
8min
Wrocław Główny
11:45
Wrocław Nowy Dwór
11:53
9min
Wrocław Główny
12:36
Wrocław Nowy Dwór
12:45
9min
Wrocław Główny
13:26
Wrocław Nowy Dwór
13:35
8min
Wrocław Główny
13:37
Wrocław Nowy Dwór
13:45
8min
Wrocław Główny
13:45
Wrocław Nowy Dwór
13:53
8min
Wrocław Główny
14:20
Wrocław Nowy Dwór
14:28
9min
Wrocław Główny
14:46
Wrocław Nowy Dwór
14:55
8min
Wrocław Główny
15:13
Wrocław Nowy Dwór
15:21
8min
Wrocław Główny
15:25
Wrocław Nowy Dwór
15:33
8min
Wrocław Główny
15:49
Wrocław Nowy Dwór
15:57
8min
Wrocław Główny
16:24
Wrocław Nowy Dwór
16:32
9min
Wrocław Główny
16:29
Wrocław Nowy Dwór
16:38
9min
Wrocław Główny
16:47
Wrocław Nowy Dwór
16:56
8min
Wrocław Główny
17:16
Wrocław Nowy Dwór
17:24
9min
Wrocław Główny
17:46
Wrocław Nowy Dwór
17:55
8min
Wrocław Główny
18:15
Wrocław Nowy Dwór
18:23
8min
Wrocław Główny
18:45
Wrocław Nowy Dwór
18:53
8min
Wrocław Główny
19:45
Wrocław Nowy Dwór
19:53
8min
Wrocław Główny
20:13
Wrocław Nowy Dwór
20:21
8min
Wrocław Główny
20:59
Wrocław Nowy Dwór
21:07
8min
Wrocław Główny
21:38
Wrocław Nowy Dwór
21:46
9min
Wrocław Główny
21:57
Wrocław Nowy Dwór
22:06
8min
Wrocław Główny
23:05
Wrocław Nowy Dwór
23:13

Wrocław Główny – Wrocław Nowy Dwór – lokalizacje

Banner - Nowy Sklep KD już dostępny

This will close in 0 seconds