A A Czcionka

Rozkład jazdy
Wrocław Nowy DwórLegnica
Kup bilet na przejazd pociągiem

Legnica ➤ Wrocław Nowy Dwór
358 utrudnień zgłoszone w systemie Sprawdź

Rozkład jazdy Wrocław Nowy Dwór – Legnica

Kup bilet
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
kup bilet
44min
Wrocław Nowy Dwór
04:49
Legnica
05:33
41min
Wrocław Nowy Dwór
05:24
Legnica
06:05
43min
Wrocław Nowy Dwór
05:54
Legnica
06:37
28min
Wrocław Nowy Dwór
06:19
Legnica
06:47
50min
Wrocław Nowy Dwór
06:52
Legnica
07:42
37min
Wrocław Nowy Dwór
07:36
Legnica
08:13
45min
Wrocław Nowy Dwór
07:50
Legnica
08:35
30min
Wrocław Nowy Dwór
09:10
Legnica
09:40
44min
Wrocław Nowy Dwór
09:54
Legnica
10:38
47min
Wrocław Nowy Dwór
10:24
Legnica
11:11
28min
Wrocław Nowy Dwór
11:19
Legnica
11:47
42min
Wrocław Nowy Dwór
11:56
Legnica
12:38
42min
Wrocław Nowy Dwór
12:37
Legnica
13:19
36min
Wrocław Nowy Dwór
13:41
Legnica
14:17
36min
Wrocław Nowy Dwór
13:47
Legnica
14:23
44min
Wrocław Nowy Dwór
13:54
Legnica
14:38
36min
Wrocław Nowy Dwór
14:24
Legnica
15:00
45min
Wrocław Nowy Dwór
14:52
Legnica
15:37
36min
Wrocław Nowy Dwór
15:21
Legnica
15:57
47min
Wrocław Nowy Dwór
15:34
Legnica
16:21
44min
Wrocław Nowy Dwór
15:54
Legnica
16:38
37min
Wrocław Nowy Dwór
16:25
Legnica
17:02
43min
Wrocław Nowy Dwór
16:54
Legnica
17:37
29min
Wrocław Nowy Dwór
17:43
Legnica
18:12
44min
Wrocław Nowy Dwór
17:54
Legnica
18:38
29min
Wrocław Nowy Dwór
18:24
Legnica
18:53
43min
Wrocław Nowy Dwór
19:04
Legnica
19:47
37min
Wrocław Nowy Dwór
19:39
Legnica
20:16
44min
Wrocław Nowy Dwór
19:55
Legnica
20:39
42min
Wrocław Nowy Dwór
20:51
Legnica
21:33
49min
Wrocław Nowy Dwór
21:06
Legnica
21:55
29min
Wrocław Nowy Dwór
21:50
Legnica
22:19
49min
Wrocław Nowy Dwór
22:02
Legnica
22:51
52min
Wrocław Nowy Dwór
23:20
Legnica
00:12
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
pon.
wt.
śr.
cz.
pt.
sob.
niedz.
44min
Wrocław Nowy Dwór
04:49
Legnica
05:33
41min
Wrocław Nowy Dwór
05:24
Legnica
06:05
43min
Wrocław Nowy Dwór
05:54
Legnica
06:37
28min
Wrocław Nowy Dwór
06:19
Legnica
06:47
50min
Wrocław Nowy Dwór
06:52
Legnica
07:42
37min
Wrocław Nowy Dwór
07:36
Legnica
08:13
45min
Wrocław Nowy Dwór
07:50
Legnica
08:35
30min
Wrocław Nowy Dwór
09:10
Legnica
09:40
44min
Wrocław Nowy Dwór
09:54
Legnica
10:38
47min
Wrocław Nowy Dwór
10:24
Legnica
11:11
28min
Wrocław Nowy Dwór
11:19
Legnica
11:47
42min
Wrocław Nowy Dwór
11:56
Legnica
12:38
42min
Wrocław Nowy Dwór
12:37
Legnica
13:19
36min
Wrocław Nowy Dwór
13:41
Legnica
14:17
36min
Wrocław Nowy Dwór
13:47
Legnica
14:23
44min
Wrocław Nowy Dwór
13:54
Legnica
14:38
36min
Wrocław Nowy Dwór
14:24
Legnica
15:00
45min
Wrocław Nowy Dwór
14:52
Legnica
15:37
36min
Wrocław Nowy Dwór
15:21
Legnica
15:57
47min
Wrocław Nowy Dwór
15:34
Legnica
16:21
44min
Wrocław Nowy Dwór
15:54
Legnica
16:38
37min
Wrocław Nowy Dwór
16:25
Legnica
17:02
43min
Wrocław Nowy Dwór
16:54
Legnica
17:37
29min
Wrocław Nowy Dwór
17:43
Legnica
18:12
44min
Wrocław Nowy Dwór
17:54
Legnica
18:38
29min
Wrocław Nowy Dwór
18:24
Legnica
18:53
43min
Wrocław Nowy Dwór
19:04
Legnica
19:47
37min
Wrocław Nowy Dwór
19:39
Legnica
20:16
44min
Wrocław Nowy Dwór
19:55
Legnica
20:39
42min
Wrocław Nowy Dwór
20:51
Legnica
21:33
49min
Wrocław Nowy Dwór
21:06
Legnica
21:55
29min
Wrocław Nowy Dwór
21:50
Legnica
22:19
49min
Wrocław Nowy Dwór
22:02
Legnica
22:51
52min
Wrocław Nowy Dwór
23:20
Legnica
00:12
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
kup bilet
44min
Wrocław Nowy Dwór
04:49
Legnica
05:33
41min
Wrocław Nowy Dwór
05:24
Legnica
06:05
43min
Wrocław Nowy Dwór
05:54
Legnica
06:37
28min
Wrocław Nowy Dwór
06:19
Legnica
06:47
50min
Wrocław Nowy Dwór
06:52
Legnica
07:42
37min
Wrocław Nowy Dwór
07:36
Legnica
08:13
45min
Wrocław Nowy Dwór
07:50
Legnica
08:35
30min
Wrocław Nowy Dwór
09:10
Legnica
09:40
44min
Wrocław Nowy Dwór
09:54
Legnica
10:38
47min
Wrocław Nowy Dwór
10:24
Legnica
11:11
28min
Wrocław Nowy Dwór
11:19
Legnica
11:47
42min
Wrocław Nowy Dwór
11:56
Legnica
12:38
42min
Wrocław Nowy Dwór
12:37
Legnica
13:19
36min
Wrocław Nowy Dwór
13:41
Legnica
14:17
36min
Wrocław Nowy Dwór
13:47
Legnica
14:23
44min
Wrocław Nowy Dwór
13:54
Legnica
14:38
36min
Wrocław Nowy Dwór
14:24
Legnica
15:00
45min
Wrocław Nowy Dwór
14:52
Legnica
15:37
36min
Wrocław Nowy Dwór
15:21
Legnica
15:57
47min
Wrocław Nowy Dwór
15:34
Legnica
16:21
44min
Wrocław Nowy Dwór
15:54
Legnica
16:38
37min
Wrocław Nowy Dwór
16:25
Legnica
17:02
43min
Wrocław Nowy Dwór
16:54
Legnica
17:37
29min
Wrocław Nowy Dwór
17:43
Legnica
18:12
44min
Wrocław Nowy Dwór
17:54
Legnica
18:38
29min
Wrocław Nowy Dwór
18:24
Legnica
18:53
43min
Wrocław Nowy Dwór
19:04
Legnica
19:47
37min
Wrocław Nowy Dwór
19:39
Legnica
20:16
44min
Wrocław Nowy Dwór
19:55
Legnica
20:39
42min
Wrocław Nowy Dwór
20:51
Legnica
21:33
49min
Wrocław Nowy Dwór
21:06
Legnica
21:55
29min
Wrocław Nowy Dwór
21:50
Legnica
22:19
49min
Wrocław Nowy Dwór
22:02
Legnica
22:51
52min
Wrocław Nowy Dwór
23:20
Legnica
00:12

Wrocław Nowy Dwór – Legnica – lokalizacje

Banner - Nowy Sklep KD już dostępny

This will close in 0 seconds