A A Czcionka

Rozkład jazdy
LegnicaWrocław Nowy Dwór
Kup bilet na przejazd pociągiem

Wrocław Nowy Dwór ➤ Legnica
358 utrudnień zgłoszone w systemie Sprawdź

Rozkład jazdy Legnica – Wrocław Nowy Dwór

Kup bilet
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
kup bilet
46min
Legnica
04:00
Wrocław Nowy Dwór
04:46
43min
Legnica
05:01
Wrocław Nowy Dwór
05:44
50min
Legnica
05:21
Wrocław Nowy Dwór
06:11
42min
Legnica
06:06
Wrocław Nowy Dwór
06:48
37min
Legnica
06:34
Wrocław Nowy Dwór
07:11
44min
Legnica
06:40
Wrocław Nowy Dwór
07:24
36min
Legnica
07:02
Wrocław Nowy Dwór
07:38
35min
Legnica
07:32
Wrocław Nowy Dwór
08:07
46min
Legnica
07:39
Wrocław Nowy Dwór
08:25
39min
Legnica
08:32
Wrocław Nowy Dwór
09:11
26min
Legnica
09:07
Wrocław Nowy Dwór
09:33
42min
Legnica
09:29
Wrocław Nowy Dwór
10:11
36min
Legnica
10:14
Wrocław Nowy Dwór
10:50
42min
Legnica
10:41
Wrocław Nowy Dwór
11:23
36min
Legnica
11:40
Wrocław Nowy Dwór
12:16
42min
Legnica
12:42
Wrocław Nowy Dwór
13:24
48min
Legnica
13:31
Wrocław Nowy Dwór
14:19
27min
Legnica
14:08
Wrocław Nowy Dwór
14:35
42min
Legnica
14:30
Wrocław Nowy Dwór
15:12
27min
Legnica
15:05
Wrocław Nowy Dwór
15:32
42min
Legnica
15:28
Wrocław Nowy Dwór
16:10
37min
Legnica
15:59
Wrocław Nowy Dwór
16:36
41min
Legnica
16:39
Wrocław Nowy Dwór
17:20
32min
Legnica
17:08
Wrocław Nowy Dwór
17:40
42min
Legnica
17:54
Wrocław Nowy Dwór
18:36
35min
Legnica
18:23
Wrocław Nowy Dwór
18:58
28min
Legnica
18:34
Wrocław Nowy Dwór
19:02
43min
Legnica
18:40
Wrocław Nowy Dwór
19:23
45min
Legnica
19:45
Wrocław Nowy Dwór
20:30
39min
Legnica
20:30
Wrocław Nowy Dwór
21:09
43min
Legnica
20:40
Wrocław Nowy Dwór
21:23
27min
Legnica
21:11
Wrocław Nowy Dwór
21:38
37min
Legnica
23:24
Wrocław Nowy Dwór
00:01
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
pon.
wt.
śr.
cz.
pt.
sob.
niedz.
46min
Legnica
04:00
Wrocław Nowy Dwór
04:46
43min
Legnica
05:01
Wrocław Nowy Dwór
05:44
50min
Legnica
05:21
Wrocław Nowy Dwór
06:11
42min
Legnica
06:06
Wrocław Nowy Dwór
06:48
37min
Legnica
06:34
Wrocław Nowy Dwór
07:11
44min
Legnica
06:40
Wrocław Nowy Dwór
07:24
36min
Legnica
07:02
Wrocław Nowy Dwór
07:38
35min
Legnica
07:32
Wrocław Nowy Dwór
08:07
46min
Legnica
07:39
Wrocław Nowy Dwór
08:25
39min
Legnica
08:32
Wrocław Nowy Dwór
09:11
26min
Legnica
09:07
Wrocław Nowy Dwór
09:33
42min
Legnica
09:29
Wrocław Nowy Dwór
10:11
36min
Legnica
10:14
Wrocław Nowy Dwór
10:50
42min
Legnica
10:41
Wrocław Nowy Dwór
11:23
36min
Legnica
11:40
Wrocław Nowy Dwór
12:16
42min
Legnica
12:42
Wrocław Nowy Dwór
13:24
48min
Legnica
13:31
Wrocław Nowy Dwór
14:19
27min
Legnica
14:08
Wrocław Nowy Dwór
14:35
42min
Legnica
14:30
Wrocław Nowy Dwór
15:12
27min
Legnica
15:05
Wrocław Nowy Dwór
15:32
42min
Legnica
15:28
Wrocław Nowy Dwór
16:10
37min
Legnica
15:59
Wrocław Nowy Dwór
16:36
41min
Legnica
16:39
Wrocław Nowy Dwór
17:20
32min
Legnica
17:08
Wrocław Nowy Dwór
17:40
42min
Legnica
17:54
Wrocław Nowy Dwór
18:36
35min
Legnica
18:23
Wrocław Nowy Dwór
18:58
28min
Legnica
18:34
Wrocław Nowy Dwór
19:02
43min
Legnica
18:40
Wrocław Nowy Dwór
19:23
45min
Legnica
19:45
Wrocław Nowy Dwór
20:30
39min
Legnica
20:30
Wrocław Nowy Dwór
21:09
43min
Legnica
20:40
Wrocław Nowy Dwór
21:23
27min
Legnica
21:11
Wrocław Nowy Dwór
21:38
37min
Legnica
23:24
Wrocław Nowy Dwór
00:01
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
kup bilet
46min
Legnica
04:00
Wrocław Nowy Dwór
04:46
43min
Legnica
05:01
Wrocław Nowy Dwór
05:44
50min
Legnica
05:21
Wrocław Nowy Dwór
06:11
42min
Legnica
06:06
Wrocław Nowy Dwór
06:48
37min
Legnica
06:34
Wrocław Nowy Dwór
07:11
44min
Legnica
06:40
Wrocław Nowy Dwór
07:24
36min
Legnica
07:02
Wrocław Nowy Dwór
07:38
35min
Legnica
07:32
Wrocław Nowy Dwór
08:07
46min
Legnica
07:39
Wrocław Nowy Dwór
08:25
39min
Legnica
08:32
Wrocław Nowy Dwór
09:11
26min
Legnica
09:07
Wrocław Nowy Dwór
09:33
42min
Legnica
09:29
Wrocław Nowy Dwór
10:11
36min
Legnica
10:14
Wrocław Nowy Dwór
10:50
42min
Legnica
10:41
Wrocław Nowy Dwór
11:23
36min
Legnica
11:40
Wrocław Nowy Dwór
12:16
42min
Legnica
12:42
Wrocław Nowy Dwór
13:24
48min
Legnica
13:31
Wrocław Nowy Dwór
14:19
27min
Legnica
14:08
Wrocław Nowy Dwór
14:35
42min
Legnica
14:30
Wrocław Nowy Dwór
15:12
27min
Legnica
15:05
Wrocław Nowy Dwór
15:32
42min
Legnica
15:28
Wrocław Nowy Dwór
16:10
37min
Legnica
15:59
Wrocław Nowy Dwór
16:36
41min
Legnica
16:39
Wrocław Nowy Dwór
17:20
32min
Legnica
17:08
Wrocław Nowy Dwór
17:40
42min
Legnica
17:54
Wrocław Nowy Dwór
18:36
35min
Legnica
18:23
Wrocław Nowy Dwór
18:58
28min
Legnica
18:34
Wrocław Nowy Dwór
19:02
43min
Legnica
18:40
Wrocław Nowy Dwór
19:23
45min
Legnica
19:45
Wrocław Nowy Dwór
20:30
39min
Legnica
20:30
Wrocław Nowy Dwór
21:09
43min
Legnica
20:40
Wrocław Nowy Dwór
21:23
27min
Legnica
21:11
Wrocław Nowy Dwór
21:38
37min
Legnica
23:24
Wrocław Nowy Dwór
00:01

Legnica – Wrocław Nowy Dwór – lokalizacje

Legnica

Wrocław Nowy Dwór

Banner - Nowy Sklep KD już dostępny

This will close in 0 seconds