A A Czcionka

Rozkład jazdy
Wrocław MuchobórWrocław Główny
Kup bilet na przejazd pociągiem

Wrocław Główny ➤ Wrocław Muchobór
358 utrudnień zgłoszone w systemie Sprawdź

Rozkład jazdy Wrocław Muchobór – Wrocław Główny

Kup bilet
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
kup bilet
6min
Wrocław Muchobór
00:04
Wrocław Główny
00:10
6min
Wrocław Muchobór
04:50
Wrocław Główny
04:56
6min
Wrocław Muchobór
05:47
Wrocław Główny
05:53
6min
Wrocław Muchobór
06:16
Wrocław Główny
06:22
7min
Wrocław Muchobór
06:51
Wrocław Główny
06:58
6min
Wrocław Muchobór
07:15
Wrocław Główny
07:21
6min
Wrocław Muchobór
07:27
Wrocław Główny
07:33
6min
Wrocław Muchobór
07:42
Wrocław Główny
07:48
6min
Wrocław Muchobór
08:10
Wrocław Główny
08:16
6min
Wrocław Muchobór
08:28
Wrocław Główny
08:34
6min
Wrocław Muchobór
09:14
Wrocław Główny
09:20
6min
Wrocław Muchobór
09:37
Wrocław Główny
09:43
6min
Wrocław Muchobór
10:15
Wrocław Główny
10:21
6min
Wrocław Muchobór
10:53
Wrocław Główny
10:59
6min
Wrocław Muchobór
11:26
Wrocław Główny
11:32
6min
Wrocław Muchobór
12:19
Wrocław Główny
12:25
6min
Wrocław Muchobór
13:27
Wrocław Główny
13:33
6min
Wrocław Muchobór
14:23
Wrocław Główny
14:29
6min
Wrocław Muchobór
14:38
Wrocław Główny
14:44
6min
Wrocław Muchobór
15:16
Wrocław Główny
15:22
6min
Wrocław Muchobór
15:35
Wrocław Główny
15:41
6min
Wrocław Muchobór
16:13
Wrocław Główny
16:19
6min
Wrocław Muchobór
16:39
Wrocław Główny
16:45
6min
Wrocław Muchobór
17:23
Wrocław Główny
17:29
6min
Wrocław Muchobór
17:43
Wrocław Główny
17:49
6min
Wrocław Muchobór
17:55
Wrocław Główny
18:01
6min
Wrocław Muchobór
18:39
Wrocław Główny
18:45
6min
Wrocław Muchobór
19:01
Wrocław Główny
19:07
6min
Wrocław Muchobór
19:06
Wrocław Główny
19:12
6min
Wrocław Muchobór
19:26
Wrocław Główny
19:32
6min
Wrocław Muchobór
20:34
Wrocław Główny
20:40
6min
Wrocław Muchobór
21:13
Wrocław Główny
21:19
7min
Wrocław Muchobór
21:26
Wrocław Główny
21:33
7min
Wrocław Muchobór
21:41
Wrocław Główny
21:48
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
pon.
wt.
śr.
cz.
pt.
sob.
niedz.
6min
Wrocław Muchobór
00:04
Wrocław Główny
00:10
6min
Wrocław Muchobór
04:50
Wrocław Główny
04:56
6min
Wrocław Muchobór
05:47
Wrocław Główny
05:53
6min
Wrocław Muchobór
06:16
Wrocław Główny
06:22
7min
Wrocław Muchobór
06:51
Wrocław Główny
06:58
6min
Wrocław Muchobór
07:15
Wrocław Główny
07:21
6min
Wrocław Muchobór
07:27
Wrocław Główny
07:33
6min
Wrocław Muchobór
07:42
Wrocław Główny
07:48
6min
Wrocław Muchobór
08:10
Wrocław Główny
08:16
6min
Wrocław Muchobór
08:28
Wrocław Główny
08:34
6min
Wrocław Muchobór
09:14
Wrocław Główny
09:20
6min
Wrocław Muchobór
09:37
Wrocław Główny
09:43
6min
Wrocław Muchobór
10:15
Wrocław Główny
10:21
6min
Wrocław Muchobór
10:53
Wrocław Główny
10:59
6min
Wrocław Muchobór
11:26
Wrocław Główny
11:32
6min
Wrocław Muchobór
12:19
Wrocław Główny
12:25
6min
Wrocław Muchobór
13:27
Wrocław Główny
13:33
6min
Wrocław Muchobór
14:23
Wrocław Główny
14:29
6min
Wrocław Muchobór
14:38
Wrocław Główny
14:44
6min
Wrocław Muchobór
15:16
Wrocław Główny
15:22
6min
Wrocław Muchobór
15:35
Wrocław Główny
15:41
6min
Wrocław Muchobór
16:13
Wrocław Główny
16:19
6min
Wrocław Muchobór
16:39
Wrocław Główny
16:45
6min
Wrocław Muchobór
17:23
Wrocław Główny
17:29
6min
Wrocław Muchobór
17:43
Wrocław Główny
17:49
6min
Wrocław Muchobór
17:55
Wrocław Główny
18:01
6min
Wrocław Muchobór
18:39
Wrocław Główny
18:45
6min
Wrocław Muchobór
19:01
Wrocław Główny
19:07
6min
Wrocław Muchobór
19:06
Wrocław Główny
19:12
6min
Wrocław Muchobór
19:26
Wrocław Główny
19:32
6min
Wrocław Muchobór
20:34
Wrocław Główny
20:40
6min
Wrocław Muchobór
21:13
Wrocław Główny
21:19
7min
Wrocław Muchobór
21:26
Wrocław Główny
21:33
7min
Wrocław Muchobór
21:41
Wrocław Główny
21:48
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
kup bilet
6min
Wrocław Muchobór
00:04
Wrocław Główny
00:10
6min
Wrocław Muchobór
04:50
Wrocław Główny
04:56
6min
Wrocław Muchobór
05:47
Wrocław Główny
05:53
6min
Wrocław Muchobór
06:16
Wrocław Główny
06:22
7min
Wrocław Muchobór
06:51
Wrocław Główny
06:58
6min
Wrocław Muchobór
07:15
Wrocław Główny
07:21
6min
Wrocław Muchobór
07:27
Wrocław Główny
07:33
6min
Wrocław Muchobór
07:42
Wrocław Główny
07:48
6min
Wrocław Muchobór
08:10
Wrocław Główny
08:16
6min
Wrocław Muchobór
08:28
Wrocław Główny
08:34
6min
Wrocław Muchobór
09:14
Wrocław Główny
09:20
6min
Wrocław Muchobór
09:37
Wrocław Główny
09:43
6min
Wrocław Muchobór
10:15
Wrocław Główny
10:21
6min
Wrocław Muchobór
10:53
Wrocław Główny
10:59
6min
Wrocław Muchobór
11:26
Wrocław Główny
11:32
6min
Wrocław Muchobór
12:19
Wrocław Główny
12:25
6min
Wrocław Muchobór
13:27
Wrocław Główny
13:33
6min
Wrocław Muchobór
14:23
Wrocław Główny
14:29
6min
Wrocław Muchobór
14:38
Wrocław Główny
14:44
6min
Wrocław Muchobór
15:16
Wrocław Główny
15:22
6min
Wrocław Muchobór
15:35
Wrocław Główny
15:41
6min
Wrocław Muchobór
16:13
Wrocław Główny
16:19
6min
Wrocław Muchobór
16:39
Wrocław Główny
16:45
6min
Wrocław Muchobór
17:23
Wrocław Główny
17:29
6min
Wrocław Muchobór
17:43
Wrocław Główny
17:49
6min
Wrocław Muchobór
17:55
Wrocław Główny
18:01
6min
Wrocław Muchobór
18:39
Wrocław Główny
18:45
6min
Wrocław Muchobór
19:01
Wrocław Główny
19:07
6min
Wrocław Muchobór
19:06
Wrocław Główny
19:12
6min
Wrocław Muchobór
19:26
Wrocław Główny
19:32
6min
Wrocław Muchobór
20:34
Wrocław Główny
20:40
6min
Wrocław Muchobór
21:13
Wrocław Główny
21:19
7min
Wrocław Muchobór
21:26
Wrocław Główny
21:33
7min
Wrocław Muchobór
21:41
Wrocław Główny
21:48

Wrocław Muchobór – Wrocław Główny – lokalizacje

Banner - Nowy Sklep KD już dostępny

This will close in 0 seconds