A A Czcionka

Rozkład jazdy
Wrocław GłównyWrocław Muchobór
Kup bilet na przejazd pociągiem

Wrocław Muchobór ➤ Wrocław Główny
358 utrudnień zgłoszone w systemie Sprawdź

Rozkład jazdy Wrocław Główny – Wrocław Muchobór

Kup bilet
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
kup bilet
6min
Wrocław Główny
04:40
Wrocław Muchobór
04:46
6min
Wrocław Główny
05:15
Wrocław Muchobór
05:21
5min
Wrocław Główny
05:45
Wrocław Muchobór
05:50
5min
Wrocław Główny
06:10
Wrocław Muchobór
06:15
5min
Wrocław Główny
06:42
Wrocław Muchobór
06:47
6min
Wrocław Główny
07:27
Wrocław Muchobór
07:33
6min
Wrocław Główny
07:41
Wrocław Muchobór
07:47
5min
Wrocław Główny
09:01
Wrocław Muchobór
09:06
5min
Wrocław Główny
09:45
Wrocław Muchobór
09:50
6min
Wrocław Główny
10:15
Wrocław Muchobór
10:21
5min
Wrocław Główny
11:10
Wrocław Muchobór
11:15
5min
Wrocław Główny
11:47
Wrocław Muchobór
11:52
5min
Wrocław Główny
12:28
Wrocław Muchobór
12:33
5min
Wrocław Główny
13:32
Wrocław Muchobór
13:37
5min
Wrocław Główny
13:38
Wrocław Muchobór
13:43
6min
Wrocław Główny
13:45
Wrocław Muchobór
13:51
5min
Wrocław Główny
14:15
Wrocław Muchobór
14:20
6min
Wrocław Główny
14:43
Wrocław Muchobór
14:49
5min
Wrocław Główny
15:13
Wrocław Muchobór
15:18
6min
Wrocław Główny
15:25
Wrocław Muchobór
15:31
6min
Wrocław Główny
15:45
Wrocław Muchobór
15:51
6min
Wrocław Główny
16:16
Wrocław Muchobór
16:22
5min
Wrocław Główny
16:32
Wrocław Muchobór
16:37
5min
Wrocław Główny
16:45
Wrocław Muchobór
16:50
5min
Wrocław Główny
17:35
Wrocław Muchobór
17:40
6min
Wrocław Główny
17:45
Wrocław Muchobór
17:51
5min
Wrocław Główny
18:15
Wrocław Muchobór
18:20
6min
Wrocław Główny
18:55
Wrocław Muchobór
19:01
6min
Wrocław Główny
19:30
Wrocław Muchobór
19:36
6min
Wrocław Główny
19:46
Wrocław Muchobór
19:52
5min
Wrocław Główny
20:42
Wrocław Muchobór
20:47
5min
Wrocław Główny
20:58
Wrocław Muchobór
21:03
6min
Wrocław Główny
21:41
Wrocław Muchobór
21:47
5min
Wrocław Główny
21:54
Wrocław Muchobór
21:59
5min
Wrocław Główny
23:11
Wrocław Muchobór
23:16
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
pon.
wt.
śr.
cz.
pt.
sob.
niedz.
6min
Wrocław Główny
04:40
Wrocław Muchobór
04:46
6min
Wrocław Główny
05:15
Wrocław Muchobór
05:21
5min
Wrocław Główny
05:45
Wrocław Muchobór
05:50
5min
Wrocław Główny
06:10
Wrocław Muchobór
06:15
5min
Wrocław Główny
06:42
Wrocław Muchobór
06:47
6min
Wrocław Główny
07:27
Wrocław Muchobór
07:33
6min
Wrocław Główny
07:41
Wrocław Muchobór
07:47
5min
Wrocław Główny
09:01
Wrocław Muchobór
09:06
5min
Wrocław Główny
09:45
Wrocław Muchobór
09:50
6min
Wrocław Główny
10:15
Wrocław Muchobór
10:21
5min
Wrocław Główny
11:10
Wrocław Muchobór
11:15
5min
Wrocław Główny
11:47
Wrocław Muchobór
11:52
5min
Wrocław Główny
12:28
Wrocław Muchobór
12:33
5min
Wrocław Główny
13:32
Wrocław Muchobór
13:37
5min
Wrocław Główny
13:38
Wrocław Muchobór
13:43
6min
Wrocław Główny
13:45
Wrocław Muchobór
13:51
5min
Wrocław Główny
14:15
Wrocław Muchobór
14:20
6min
Wrocław Główny
14:43
Wrocław Muchobór
14:49
5min
Wrocław Główny
15:13
Wrocław Muchobór
15:18
6min
Wrocław Główny
15:25
Wrocław Muchobór
15:31
6min
Wrocław Główny
15:45
Wrocław Muchobór
15:51
6min
Wrocław Główny
16:16
Wrocław Muchobór
16:22
5min
Wrocław Główny
16:32
Wrocław Muchobór
16:37
5min
Wrocław Główny
16:45
Wrocław Muchobór
16:50
5min
Wrocław Główny
17:35
Wrocław Muchobór
17:40
6min
Wrocław Główny
17:45
Wrocław Muchobór
17:51
5min
Wrocław Główny
18:15
Wrocław Muchobór
18:20
6min
Wrocław Główny
18:55
Wrocław Muchobór
19:01
6min
Wrocław Główny
19:30
Wrocław Muchobór
19:36
6min
Wrocław Główny
19:46
Wrocław Muchobór
19:52
5min
Wrocław Główny
20:42
Wrocław Muchobór
20:47
5min
Wrocław Główny
20:58
Wrocław Muchobór
21:03
6min
Wrocław Główny
21:41
Wrocław Muchobór
21:47
5min
Wrocław Główny
21:54
Wrocław Muchobór
21:59
5min
Wrocław Główny
23:11
Wrocław Muchobór
23:16
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
kup bilet
6min
Wrocław Główny
04:40
Wrocław Muchobór
04:46
6min
Wrocław Główny
05:15
Wrocław Muchobór
05:21
5min
Wrocław Główny
05:45
Wrocław Muchobór
05:50
5min
Wrocław Główny
06:10
Wrocław Muchobór
06:15
5min
Wrocław Główny
06:42
Wrocław Muchobór
06:47
6min
Wrocław Główny
07:27
Wrocław Muchobór
07:33
6min
Wrocław Główny
07:41
Wrocław Muchobór
07:47
5min
Wrocław Główny
09:01
Wrocław Muchobór
09:06
5min
Wrocław Główny
09:45
Wrocław Muchobór
09:50
6min
Wrocław Główny
10:15
Wrocław Muchobór
10:21
5min
Wrocław Główny
11:10
Wrocław Muchobór
11:15
5min
Wrocław Główny
11:47
Wrocław Muchobór
11:52
5min
Wrocław Główny
12:28
Wrocław Muchobór
12:33
5min
Wrocław Główny
13:32
Wrocław Muchobór
13:37
5min
Wrocław Główny
13:38
Wrocław Muchobór
13:43
6min
Wrocław Główny
13:45
Wrocław Muchobór
13:51
5min
Wrocław Główny
14:15
Wrocław Muchobór
14:20
6min
Wrocław Główny
14:43
Wrocław Muchobór
14:49
5min
Wrocław Główny
15:13
Wrocław Muchobór
15:18
6min
Wrocław Główny
15:25
Wrocław Muchobór
15:31
6min
Wrocław Główny
15:45
Wrocław Muchobór
15:51
6min
Wrocław Główny
16:16
Wrocław Muchobór
16:22
5min
Wrocław Główny
16:32
Wrocław Muchobór
16:37
5min
Wrocław Główny
16:45
Wrocław Muchobór
16:50
5min
Wrocław Główny
17:35
Wrocław Muchobór
17:40
6min
Wrocław Główny
17:45
Wrocław Muchobór
17:51
5min
Wrocław Główny
18:15
Wrocław Muchobór
18:20
6min
Wrocław Główny
18:55
Wrocław Muchobór
19:01
6min
Wrocław Główny
19:30
Wrocław Muchobór
19:36
6min
Wrocław Główny
19:46
Wrocław Muchobór
19:52
5min
Wrocław Główny
20:42
Wrocław Muchobór
20:47
5min
Wrocław Główny
20:58
Wrocław Muchobór
21:03
6min
Wrocław Główny
21:41
Wrocław Muchobór
21:47
5min
Wrocław Główny
21:54
Wrocław Muchobór
21:59
5min
Wrocław Główny
23:11
Wrocław Muchobór
23:16

Wrocław Główny – Wrocław Muchobór – lokalizacje

Banner - Nowy Sklep KD już dostępny

This will close in 0 seconds