A A Czcionka

Rozkład jazdy
Wrocław MikołajówWrocław Główny
Kup bilet na przejazd pociągiem

Wrocław Główny ➤ Wrocław Mikołajów
452 utrudnień zgłoszone w systemie Sprawdź

Rozkład jazdy Wrocław Mikołajów-Wrocław Główny – kup bilet na przejazd pociągiem

Stacje PKP Wrocław Mikołajów i Wrocław Główny oddalone są od siebie o 4 km. Każdy mieszkaniec metropolii wie doskonale, że pokonanie takiego odcinka samochodem potrafi zająć dużo czasu. Po co zatem stać w korkach i niepotrzebnie spalać benzynę? Pociągiem Kolei Dolnośląskich pokonasz ten dystans w 5 minut. A korzystając z oferty Biletu Aglomeracyjnego – pokonasz go naprawdę tanio.

Kup bilet
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
kup bilet
5min
Wrocław Mikołajów
04:41
Wrocław Główny
04:46
6min
Wrocław Mikołajów
05:00
Wrocław Główny
05:06
5min
Wrocław Mikołajów
05:13
Wrocław Główny
05:18
6min
Wrocław Mikołajów
05:34
Wrocław Główny
05:40
5min
Wrocław Mikołajów
05:54
Wrocław Główny
05:59
6min
Wrocław Mikołajów
06:03
Wrocław Główny
06:09
5min
Wrocław Mikołajów
06:17
Wrocław Główny
06:22
6min
Wrocław Mikołajów
06:32
Wrocław Główny
06:38
6min
Wrocław Mikołajów
07:09
Wrocław Główny
07:15
6min
Wrocław Mikołajów
07:20
Wrocław Główny
07:26
6min
Wrocław Mikołajów
07:37
Wrocław Główny
07:43
6min
Wrocław Mikołajów
08:02
Wrocław Główny
08:08
5min
Wrocław Mikołajów
08:23
Wrocław Główny
08:28
6min
Wrocław Mikołajów
08:28
Wrocław Główny
08:34
5min
Wrocław Mikołajów
08:35
Wrocław Główny
08:40
6min
Wrocław Mikołajów
09:16
Wrocław Główny
09:22
6min
Wrocław Mikołajów
09:28
Wrocław Główny
09:34
6min
Wrocław Mikołajów
09:33
Wrocław Główny
09:39
6min
Wrocław Mikołajów
10:06
Wrocław Główny
10:12
6min
Wrocław Mikołajów
10:40
Wrocław Główny
10:46
5min
Wrocław Mikołajów
10:56
Wrocław Główny
11:01
6min
Wrocław Mikołajów
11:15
Wrocław Główny
11:21
5min
Wrocław Mikołajów
11:43
Wrocław Główny
11:48
6min
Wrocław Mikołajów
12:14
Wrocław Główny
12:20
6min
Wrocław Mikołajów
13:08
Wrocław Główny
13:14
6min
Wrocław Mikołajów
13:18
Wrocław Główny
13:24
6min
Wrocław Mikołajów
13:39
Wrocław Główny
13:45
5min
Wrocław Mikołajów
14:01
Wrocław Główny
14:06
6min
Wrocław Mikołajów
14:11
Wrocław Główny
14:17
6min
Wrocław Mikołajów
14:49
Wrocław Główny
14:55
5min
Wrocław Mikołajów
15:22
Wrocław Główny
15:27
6min
Wrocław Mikołajów
15:41
Wrocław Główny
15:47
6min
Wrocław Mikołajów
15:59
Wrocław Główny
16:05
6min
Wrocław Mikołajów
16:05
Wrocław Główny
16:11
6min
Wrocław Mikołajów
16:17
Wrocław Główny
16:23
6min
Wrocław Mikołajów
16:43
Wrocław Główny
16:49
5min
Wrocław Mikołajów
17:20
Wrocław Główny
17:25
6min
Wrocław Mikołajów
17:28
Wrocław Główny
17:34
6min
Wrocław Mikołajów
17:37
Wrocław Główny
17:43
6min
Wrocław Mikołajów
17:49
Wrocław Główny
17:55
5min
Wrocław Mikołajów
18:23
Wrocław Główny
18:28
5min
Wrocław Mikołajów
18:33
Wrocław Główny
18:38
6min
Wrocław Mikołajów
18:46
Wrocław Główny
18:52
6min
Wrocław Mikołajów
19:28
Wrocław Główny
19:34
6min
Wrocław Mikołajów
19:35
Wrocław Główny
19:41
6min
Wrocław Mikołajów
20:22
Wrocław Główny
20:28
6min
Wrocław Mikołajów
20:35
Wrocław Główny
20:41
6min
Wrocław Mikołajów
20:40
Wrocław Główny
20:46
6min
Wrocław Mikołajów
20:45
Wrocław Główny
20:51
6min
Wrocław Mikołajów
21:20
Wrocław Główny
21:26
5min
Wrocław Mikołajów
21:30
Wrocław Główny
21:35
5min
Wrocław Mikołajów
21:44
Wrocław Główny
21:49
6min
Wrocław Mikołajów
22:49
Wrocław Główny
22:55
6min
Wrocław Mikołajów
23:16
Wrocław Główny
23:22
5min
Wrocław Mikołajów
23:42
Wrocław Główny
23:47
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
pon.
wt.
śr.
cz.
pt.
sob.
niedz.
5min
Wrocław Mikołajów
04:41
Wrocław Główny
04:46
6min
Wrocław Mikołajów
05:00
Wrocław Główny
05:06
5min
Wrocław Mikołajów
05:13
Wrocław Główny
05:18
6min
Wrocław Mikołajów
05:34
Wrocław Główny
05:40
5min
Wrocław Mikołajów
05:54
Wrocław Główny
05:59
6min
Wrocław Mikołajów
06:03
Wrocław Główny
06:09
5min
Wrocław Mikołajów
06:17
Wrocław Główny
06:22
6min
Wrocław Mikołajów
06:32
Wrocław Główny
06:38
6min
Wrocław Mikołajów
07:09
Wrocław Główny
07:15
6min
Wrocław Mikołajów
07:20
Wrocław Główny
07:26
6min
Wrocław Mikołajów
07:37
Wrocław Główny
07:43
6min
Wrocław Mikołajów
08:02
Wrocław Główny
08:08
5min
Wrocław Mikołajów
08:23
Wrocław Główny
08:28
6min
Wrocław Mikołajów
08:28
Wrocław Główny
08:34
5min
Wrocław Mikołajów
08:35
Wrocław Główny
08:40
6min
Wrocław Mikołajów
09:16
Wrocław Główny
09:22
6min
Wrocław Mikołajów
09:28
Wrocław Główny
09:34
6min
Wrocław Mikołajów
09:33
Wrocław Główny
09:39
6min
Wrocław Mikołajów
10:06
Wrocław Główny
10:12
6min
Wrocław Mikołajów
10:40
Wrocław Główny
10:46
5min
Wrocław Mikołajów
10:56
Wrocław Główny
11:01
6min
Wrocław Mikołajów
11:15
Wrocław Główny
11:21
5min
Wrocław Mikołajów
11:43
Wrocław Główny
11:48
6min
Wrocław Mikołajów
12:14
Wrocław Główny
12:20
6min
Wrocław Mikołajów
13:08
Wrocław Główny
13:14
6min
Wrocław Mikołajów
13:18
Wrocław Główny
13:24
6min
Wrocław Mikołajów
13:39
Wrocław Główny
13:45
5min
Wrocław Mikołajów
14:01
Wrocław Główny
14:06
6min
Wrocław Mikołajów
14:11
Wrocław Główny
14:17
6min
Wrocław Mikołajów
14:49
Wrocław Główny
14:55
5min
Wrocław Mikołajów
15:22
Wrocław Główny
15:27
6min
Wrocław Mikołajów
15:41
Wrocław Główny
15:47
6min
Wrocław Mikołajów
15:59
Wrocław Główny
16:05
6min
Wrocław Mikołajów
16:05
Wrocław Główny
16:11
6min
Wrocław Mikołajów
16:17
Wrocław Główny
16:23
6min
Wrocław Mikołajów
16:43
Wrocław Główny
16:49
5min
Wrocław Mikołajów
17:20
Wrocław Główny
17:25
6min
Wrocław Mikołajów
17:28
Wrocław Główny
17:34
6min
Wrocław Mikołajów
17:37
Wrocław Główny
17:43
6min
Wrocław Mikołajów
17:49
Wrocław Główny
17:55
5min
Wrocław Mikołajów
18:23
Wrocław Główny
18:28
5min
Wrocław Mikołajów
18:33
Wrocław Główny
18:38
6min
Wrocław Mikołajów
18:46
Wrocław Główny
18:52
6min
Wrocław Mikołajów
19:28
Wrocław Główny
19:34
6min
Wrocław Mikołajów
19:35
Wrocław Główny
19:41
6min
Wrocław Mikołajów
20:22
Wrocław Główny
20:28
6min
Wrocław Mikołajów
20:35
Wrocław Główny
20:41
6min
Wrocław Mikołajów
20:40
Wrocław Główny
20:46
6min
Wrocław Mikołajów
20:45
Wrocław Główny
20:51
6min
Wrocław Mikołajów
21:20
Wrocław Główny
21:26
5min
Wrocław Mikołajów
21:30
Wrocław Główny
21:35
5min
Wrocław Mikołajów
21:44
Wrocław Główny
21:49
6min
Wrocław Mikołajów
22:49
Wrocław Główny
22:55
6min
Wrocław Mikołajów
23:16
Wrocław Główny
23:22
5min
Wrocław Mikołajów
23:42
Wrocław Główny
23:47
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
kup bilet
5min
Wrocław Mikołajów
04:41
Wrocław Główny
04:46
6min
Wrocław Mikołajów
05:00
Wrocław Główny
05:06
5min
Wrocław Mikołajów
05:13
Wrocław Główny
05:18
6min
Wrocław Mikołajów
05:34
Wrocław Główny
05:40
5min
Wrocław Mikołajów
05:54
Wrocław Główny
05:59
6min
Wrocław Mikołajów
06:03
Wrocław Główny
06:09
5min
Wrocław Mikołajów
06:17
Wrocław Główny
06:22
6min
Wrocław Mikołajów
06:32
Wrocław Główny
06:38
6min
Wrocław Mikołajów
07:09
Wrocław Główny
07:15
6min
Wrocław Mikołajów
07:20
Wrocław Główny
07:26
6min
Wrocław Mikołajów
07:37
Wrocław Główny
07:43
6min
Wrocław Mikołajów
08:02
Wrocław Główny
08:08
5min
Wrocław Mikołajów
08:23
Wrocław Główny
08:28
6min
Wrocław Mikołajów
08:28
Wrocław Główny
08:34
5min
Wrocław Mikołajów
08:35
Wrocław Główny
08:40
6min
Wrocław Mikołajów
09:16
Wrocław Główny
09:22
6min
Wrocław Mikołajów
09:28
Wrocław Główny
09:34
6min
Wrocław Mikołajów
09:33
Wrocław Główny
09:39
6min
Wrocław Mikołajów
10:06
Wrocław Główny
10:12
6min
Wrocław Mikołajów
10:40
Wrocław Główny
10:46
5min
Wrocław Mikołajów
10:56
Wrocław Główny
11:01
6min
Wrocław Mikołajów
11:15
Wrocław Główny
11:21
5min
Wrocław Mikołajów
11:43
Wrocław Główny
11:48
6min
Wrocław Mikołajów
12:14
Wrocław Główny
12:20
6min
Wrocław Mikołajów
13:08
Wrocław Główny
13:14
6min
Wrocław Mikołajów
13:18
Wrocław Główny
13:24
6min
Wrocław Mikołajów
13:39
Wrocław Główny
13:45
5min
Wrocław Mikołajów
14:01
Wrocław Główny
14:06
6min
Wrocław Mikołajów
14:11
Wrocław Główny
14:17
6min
Wrocław Mikołajów
14:49
Wrocław Główny
14:55
5min
Wrocław Mikołajów
15:22
Wrocław Główny
15:27
6min
Wrocław Mikołajów
15:41
Wrocław Główny
15:47
6min
Wrocław Mikołajów
15:59
Wrocław Główny
16:05
6min
Wrocław Mikołajów
16:05
Wrocław Główny
16:11
6min
Wrocław Mikołajów
16:17
Wrocław Główny
16:23
6min
Wrocław Mikołajów
16:43
Wrocław Główny
16:49
5min
Wrocław Mikołajów
17:20
Wrocław Główny
17:25
6min
Wrocław Mikołajów
17:28
Wrocław Główny
17:34
6min
Wrocław Mikołajów
17:37
Wrocław Główny
17:43
6min
Wrocław Mikołajów
17:49
Wrocław Główny
17:55
5min
Wrocław Mikołajów
18:23
Wrocław Główny
18:28
5min
Wrocław Mikołajów
18:33
Wrocław Główny
18:38
6min
Wrocław Mikołajów
18:46
Wrocław Główny
18:52
6min
Wrocław Mikołajów
19:28
Wrocław Główny
19:34
6min
Wrocław Mikołajów
19:35
Wrocław Główny
19:41
6min
Wrocław Mikołajów
20:22
Wrocław Główny
20:28
6min
Wrocław Mikołajów
20:35
Wrocław Główny
20:41
6min
Wrocław Mikołajów
20:40
Wrocław Główny
20:46
6min
Wrocław Mikołajów
20:45
Wrocław Główny
20:51
6min
Wrocław Mikołajów
21:20
Wrocław Główny
21:26
5min
Wrocław Mikołajów
21:30
Wrocław Główny
21:35
5min
Wrocław Mikołajów
21:44
Wrocław Główny
21:49
6min
Wrocław Mikołajów
22:49
Wrocław Główny
22:55
6min
Wrocław Mikołajów
23:16
Wrocław Główny
23:22
5min
Wrocław Mikołajów
23:42
Wrocław Główny
23:47

Rozkład jazdy Wrocław Mikołajów-Wrocław Główny

Trasa Wrocław Mikołajów-Wrocław Główny to jedno z wielu kolejowych połączeń wewnątrz miasta. Przez cały tydzień kursuje na niej kilkadziesiąt pociągów, codziennych i weekendowych. Wszystkie przedstawia powyższa lista. Wiedząc, że podróż pociągiem to doskonała alternatywa do podróży transportem drogowym, Koleje Dolnośląskie zadbały o to, aby każdy Pasażer mógł znaleźć połączenie idealnie dostosowane do jego planów. Bezpośrednio na dworcu o wszystkich pociągach informuje rozkład jazdy PKP Wrocław Mikołajów-Wrocław Główny.

liniowy schemat połączeń

Wrocław Mikołajów – Wrocław Główny – lokalizacje

Wrocław Mikołajów

Znajdujący się na terenie osiedla Szczepin dworzec Wrocław Mikołajów został otwarty w 1906 roku. Stacja znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie ulicy Legnickiej, która stanowi znaczącą arterię miasta. Między innymi dzięki temu dojazd na miejsce jest łatwy, tak w przypadku transportu prywatnego, jak i komunikacji miejskiej.

Jako jedna z dwóch stacji na linii Wrocław Mikołajów-Wrocław Główny zapewnia Podróżnym dostęp do hallu z ławkami, biletomatu KD oraz toalet. Zaś zagospodarowanie pobliskiej przestrzeni – sklepy, lokale gastronomiczne, noclegi, centrum handlowe, a nawet muzeum.

Wrocław Główny

Działający od 1857 roku dworzec główny we Wrocławiu znajduje się na granicy osiedli Przedmieście Świdnickie oraz Huby. Wyremontowany w latach 2010-2012 zabytkowy kompleks posiada hall z ławkami, kasy biletowe, punkty gastronomiczne oraz toalety. Dostosowany do osób niepełnosprawnych zapewnia wygodne korzystanie z obiektu każdemu Pasażerowi podróżującemu między stacjami PKP Wrocław Mikołajów-Wrocław Główny.

Umiejscowienie w centrum miasta, między głównymi drogami, pozwala na łatwy i szybki dojazd w każdą część aglomeracji, jak również poza jej granice. Opuszczając dworzec, można skorzystać z autobusu i tramwaju miejskiego, dworca PKS lub taksówki.

Sprawdź rozkład jazdy Wrocław Mikołajów-Wrocław Główny i omiń korki w codziennych podróżach.

Banner - Nowy Sklep KD już dostępny

This will close in 0 seconds