A A Czcionka

Rozkład jazdy
Wrocław GłównyWrocław Mikołajów
Kup bilet na przejazd pociągiem

Wrocław Mikołajów ➤ Wrocław Główny
452 utrudnień zgłoszone w systemie Sprawdź

Rozkład jazdy Wrocław Główny – Wrocław Mikołajów

Kup bilet
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
kup bilet
5min
Wrocław Główny
03:26
Wrocław Mikołajów
03:31
5min
Wrocław Główny
04:10
Wrocław Mikołajów
04:15
5min
Wrocław Główny
04:34
Wrocław Mikołajów
04:39
5min
Wrocław Główny
04:45
Wrocław Mikołajów
04:50
5min
Wrocław Główny
05:05
Wrocław Mikołajów
05:10
5min
Wrocław Główny
05:17
Wrocław Mikołajów
05:22
5min
Wrocław Główny
05:40
Wrocław Mikołajów
05:45
5min
Wrocław Główny
06:05
Wrocław Mikołajów
06:10
5min
Wrocław Główny
06:26
Wrocław Mikołajów
06:31
5min
Wrocław Główny
06:51
Wrocław Mikołajów
06:56
5min
Wrocław Główny
07:14
Wrocław Mikołajów
07:19
5min
Wrocław Główny
07:19
Wrocław Mikołajów
07:24
5min
Wrocław Główny
07:29
Wrocław Mikołajów
07:34
5min
Wrocław Główny
07:40
Wrocław Mikołajów
07:45
5min
Wrocław Główny
07:51
Wrocław Mikołajów
07:56
4min
Wrocław Główny
08:12
Wrocław Mikołajów
08:16
5min
Wrocław Główny
08:49
Wrocław Mikołajów
08:54
5min
Wrocław Główny
08:55
Wrocław Mikołajów
09:00
6min
Wrocław Główny
09:25
Wrocław Mikołajów
09:31
5min
Wrocław Główny
09:30
Wrocław Mikołajów
09:35
5min
Wrocław Główny
09:56
Wrocław Mikołajów
10:01
6min
Wrocław Główny
10:51
Wrocław Mikołajów
10:57
5min
Wrocław Główny
11:11
Wrocław Mikołajów
11:16
5min
Wrocław Główny
11:21
Wrocław Mikołajów
11:26
5min
Wrocław Główny
11:27
Wrocław Mikołajów
11:32
5min
Wrocław Główny
12:42
Wrocław Mikołajów
12:47
5min
Wrocław Główny
13:05
Wrocław Mikołajów
13:10
5min
Wrocław Główny
13:20
Wrocław Mikołajów
13:25
5min
Wrocław Główny
13:36
Wrocław Mikołajów
13:41
5min
Wrocław Główny
13:42
Wrocław Mikołajów
13:47
5min
Wrocław Główny
14:06
Wrocław Mikołajów
14:11
5min
Wrocław Główny
14:12
Wrocław Mikołajów
14:17
5min
Wrocław Główny
14:45
Wrocław Mikołajów
14:50
5min
Wrocław Główny
15:14
Wrocław Mikołajów
15:19
5min
Wrocław Główny
15:22
Wrocław Mikołajów
15:27
5min
Wrocław Główny
15:41
Wrocław Mikołajów
15:46
5min
Wrocław Główny
15:55
Wrocław Mikołajów
16:00
5min
Wrocław Główny
16:10
Wrocław Mikołajów
16:15
5min
Wrocław Główny
16:22
Wrocław Mikołajów
16:27
6min
Wrocław Główny
16:57
Wrocław Mikołajów
17:03
5min
Wrocław Główny
17:38
Wrocław Mikołajów
17:43
5min
Wrocław Główny
17:51
Wrocław Mikołajów
17:56
5min
Wrocław Główny
18:01
Wrocław Mikołajów
18:06
5min
Wrocław Główny
18:06
Wrocław Mikołajów
18:11
5min
Wrocław Główny
18:43
Wrocław Mikołajów
18:48
5min
Wrocław Główny
19:00
Wrocław Mikołajów
19:05
5min
Wrocław Główny
19:25
Wrocław Mikołajów
19:30
5min
Wrocław Główny
19:31
Wrocław Mikołajów
19:36
5min
Wrocław Główny
19:56
Wrocław Mikołajów
20:01
5min
Wrocław Główny
20:03
Wrocław Mikołajów
20:08
5min
Wrocław Główny
21:43
Wrocław Mikołajów
21:48
5min
Wrocław Główny
21:55
Wrocław Mikołajów
22:00
4min
Wrocław Główny
22:00
Wrocław Mikołajów
22:04
4min
Wrocław Główny
23:00
Wrocław Mikołajów
23:04
5min
Wrocław Główny
23:07
Wrocław Mikołajów
23:12
5min
Wrocław Główny
23:13
Wrocław Mikołajów
23:18
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
pon.
wt.
śr.
cz.
pt.
sob.
niedz.
5min
Wrocław Główny
03:26
Wrocław Mikołajów
03:31
5min
Wrocław Główny
04:10
Wrocław Mikołajów
04:15
5min
Wrocław Główny
04:34
Wrocław Mikołajów
04:39
5min
Wrocław Główny
04:45
Wrocław Mikołajów
04:50
5min
Wrocław Główny
05:05
Wrocław Mikołajów
05:10
5min
Wrocław Główny
05:17
Wrocław Mikołajów
05:22
5min
Wrocław Główny
05:40
Wrocław Mikołajów
05:45
5min
Wrocław Główny
06:05
Wrocław Mikołajów
06:10
5min
Wrocław Główny
06:26
Wrocław Mikołajów
06:31
5min
Wrocław Główny
06:51
Wrocław Mikołajów
06:56
5min
Wrocław Główny
07:14
Wrocław Mikołajów
07:19
5min
Wrocław Główny
07:19
Wrocław Mikołajów
07:24
5min
Wrocław Główny
07:29
Wrocław Mikołajów
07:34
5min
Wrocław Główny
07:40
Wrocław Mikołajów
07:45
5min
Wrocław Główny
07:51
Wrocław Mikołajów
07:56
4min
Wrocław Główny
08:12
Wrocław Mikołajów
08:16
5min
Wrocław Główny
08:49
Wrocław Mikołajów
08:54
5min
Wrocław Główny
08:55
Wrocław Mikołajów
09:00
6min
Wrocław Główny
09:25
Wrocław Mikołajów
09:31
5min
Wrocław Główny
09:30
Wrocław Mikołajów
09:35
5min
Wrocław Główny
09:56
Wrocław Mikołajów
10:01
6min
Wrocław Główny
10:51
Wrocław Mikołajów
10:57
5min
Wrocław Główny
11:11
Wrocław Mikołajów
11:16
5min
Wrocław Główny
11:21
Wrocław Mikołajów
11:26
5min
Wrocław Główny
11:27
Wrocław Mikołajów
11:32
5min
Wrocław Główny
12:42
Wrocław Mikołajów
12:47
5min
Wrocław Główny
13:05
Wrocław Mikołajów
13:10
5min
Wrocław Główny
13:20
Wrocław Mikołajów
13:25
5min
Wrocław Główny
13:36
Wrocław Mikołajów
13:41
5min
Wrocław Główny
13:42
Wrocław Mikołajów
13:47
5min
Wrocław Główny
14:06
Wrocław Mikołajów
14:11
5min
Wrocław Główny
14:12
Wrocław Mikołajów
14:17
5min
Wrocław Główny
14:45
Wrocław Mikołajów
14:50
5min
Wrocław Główny
15:14
Wrocław Mikołajów
15:19
5min
Wrocław Główny
15:22
Wrocław Mikołajów
15:27
5min
Wrocław Główny
15:41
Wrocław Mikołajów
15:46
5min
Wrocław Główny
15:55
Wrocław Mikołajów
16:00
5min
Wrocław Główny
16:10
Wrocław Mikołajów
16:15
5min
Wrocław Główny
16:22
Wrocław Mikołajów
16:27
6min
Wrocław Główny
16:57
Wrocław Mikołajów
17:03
5min
Wrocław Główny
17:38
Wrocław Mikołajów
17:43
5min
Wrocław Główny
17:51
Wrocław Mikołajów
17:56
5min
Wrocław Główny
18:01
Wrocław Mikołajów
18:06
5min
Wrocław Główny
18:06
Wrocław Mikołajów
18:11
5min
Wrocław Główny
18:43
Wrocław Mikołajów
18:48
5min
Wrocław Główny
19:00
Wrocław Mikołajów
19:05
5min
Wrocław Główny
19:25
Wrocław Mikołajów
19:30
5min
Wrocław Główny
19:31
Wrocław Mikołajów
19:36
5min
Wrocław Główny
19:56
Wrocław Mikołajów
20:01
5min
Wrocław Główny
20:03
Wrocław Mikołajów
20:08
5min
Wrocław Główny
21:43
Wrocław Mikołajów
21:48
5min
Wrocław Główny
21:55
Wrocław Mikołajów
22:00
4min
Wrocław Główny
22:00
Wrocław Mikołajów
22:04
4min
Wrocław Główny
23:00
Wrocław Mikołajów
23:04
5min
Wrocław Główny
23:07
Wrocław Mikołajów
23:12
5min
Wrocław Główny
23:13
Wrocław Mikołajów
23:18
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
kup bilet
5min
Wrocław Główny
03:26
Wrocław Mikołajów
03:31
5min
Wrocław Główny
04:10
Wrocław Mikołajów
04:15
5min
Wrocław Główny
04:34
Wrocław Mikołajów
04:39
5min
Wrocław Główny
04:45
Wrocław Mikołajów
04:50
5min
Wrocław Główny
05:05
Wrocław Mikołajów
05:10
5min
Wrocław Główny
05:17
Wrocław Mikołajów
05:22
5min
Wrocław Główny
05:40
Wrocław Mikołajów
05:45
5min
Wrocław Główny
06:05
Wrocław Mikołajów
06:10
5min
Wrocław Główny
06:26
Wrocław Mikołajów
06:31
5min
Wrocław Główny
06:51
Wrocław Mikołajów
06:56
5min
Wrocław Główny
07:14
Wrocław Mikołajów
07:19
5min
Wrocław Główny
07:19
Wrocław Mikołajów
07:24
5min
Wrocław Główny
07:29
Wrocław Mikołajów
07:34
5min
Wrocław Główny
07:40
Wrocław Mikołajów
07:45
5min
Wrocław Główny
07:51
Wrocław Mikołajów
07:56
4min
Wrocław Główny
08:12
Wrocław Mikołajów
08:16
5min
Wrocław Główny
08:49
Wrocław Mikołajów
08:54
5min
Wrocław Główny
08:55
Wrocław Mikołajów
09:00
6min
Wrocław Główny
09:25
Wrocław Mikołajów
09:31
5min
Wrocław Główny
09:30
Wrocław Mikołajów
09:35
5min
Wrocław Główny
09:56
Wrocław Mikołajów
10:01
6min
Wrocław Główny
10:51
Wrocław Mikołajów
10:57
5min
Wrocław Główny
11:11
Wrocław Mikołajów
11:16
5min
Wrocław Główny
11:21
Wrocław Mikołajów
11:26
5min
Wrocław Główny
11:27
Wrocław Mikołajów
11:32
5min
Wrocław Główny
12:42
Wrocław Mikołajów
12:47
5min
Wrocław Główny
13:05
Wrocław Mikołajów
13:10
5min
Wrocław Główny
13:20
Wrocław Mikołajów
13:25
5min
Wrocław Główny
13:36
Wrocław Mikołajów
13:41
5min
Wrocław Główny
13:42
Wrocław Mikołajów
13:47
5min
Wrocław Główny
14:06
Wrocław Mikołajów
14:11
5min
Wrocław Główny
14:12
Wrocław Mikołajów
14:17
5min
Wrocław Główny
14:45
Wrocław Mikołajów
14:50
5min
Wrocław Główny
15:14
Wrocław Mikołajów
15:19
5min
Wrocław Główny
15:22
Wrocław Mikołajów
15:27
5min
Wrocław Główny
15:41
Wrocław Mikołajów
15:46
5min
Wrocław Główny
15:55
Wrocław Mikołajów
16:00
5min
Wrocław Główny
16:10
Wrocław Mikołajów
16:15
5min
Wrocław Główny
16:22
Wrocław Mikołajów
16:27
6min
Wrocław Główny
16:57
Wrocław Mikołajów
17:03
5min
Wrocław Główny
17:38
Wrocław Mikołajów
17:43
5min
Wrocław Główny
17:51
Wrocław Mikołajów
17:56
5min
Wrocław Główny
18:01
Wrocław Mikołajów
18:06
5min
Wrocław Główny
18:06
Wrocław Mikołajów
18:11
5min
Wrocław Główny
18:43
Wrocław Mikołajów
18:48
5min
Wrocław Główny
19:00
Wrocław Mikołajów
19:05
5min
Wrocław Główny
19:25
Wrocław Mikołajów
19:30
5min
Wrocław Główny
19:31
Wrocław Mikołajów
19:36
5min
Wrocław Główny
19:56
Wrocław Mikołajów
20:01
5min
Wrocław Główny
20:03
Wrocław Mikołajów
20:08
5min
Wrocław Główny
21:43
Wrocław Mikołajów
21:48
5min
Wrocław Główny
21:55
Wrocław Mikołajów
22:00
4min
Wrocław Główny
22:00
Wrocław Mikołajów
22:04
4min
Wrocław Główny
23:00
Wrocław Mikołajów
23:04
5min
Wrocław Główny
23:07
Wrocław Mikołajów
23:12
5min
Wrocław Główny
23:13
Wrocław Mikołajów
23:18

Wrocław Główny – Wrocław Mikołajów – lokalizacje

Banner - Nowy Sklep KD już dostępny

This will close in 0 seconds