A A Czcionka

Rozkład jazdy
Wrocław LeśnicaWrocław Główny
Kup bilet na przejazd pociągiem

Wrocław Główny ➤ Wrocław Leśnica
358 utrudnień zgłoszone w systemie Sprawdź

Rozkład jazdy Wrocław Leśnica – Wrocław Główny

Kup bilet
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
kup bilet
16min
Wrocław Leśnica
04:40
Wrocław Główny
04:56
15min
Wrocław Leśnica
05:38
Wrocław Główny
05:53
17min
Wrocław Leśnica
06:05
Wrocław Główny
06:22
16min
Wrocław Leśnica
06:42
Wrocław Główny
06:58
15min
Wrocław Leśnica
07:06
Wrocław Główny
07:21
15min
Wrocław Leśnica
07:18
Wrocław Główny
07:33
14min
Wrocław Leśnica
08:02
Wrocław Główny
08:16
16min
Wrocław Leśnica
08:18
Wrocław Główny
08:34
13min
Wrocław Leśnica
09:07
Wrocław Główny
09:20
15min
Wrocław Leśnica
10:06
Wrocław Główny
10:21
15min
Wrocław Leśnica
11:17
Wrocław Główny
11:32
14min
Wrocław Leśnica
12:11
Wrocław Główny
12:25
14min
Wrocław Leśnica
13:19
Wrocław Główny
13:33
17min
Wrocław Leśnica
14:12
Wrocław Główny
14:29
15min
Wrocław Leśnica
15:07
Wrocław Główny
15:22
14min
Wrocław Leśnica
16:05
Wrocław Główny
16:19
14min
Wrocław Leśnica
16:31
Wrocław Główny
16:45
15min
Wrocław Leśnica
17:14
Wrocław Główny
17:29
13min
Wrocław Leśnica
17:48
Wrocław Główny
18:01
14min
Wrocław Leśnica
18:31
Wrocław Główny
18:45
15min
Wrocław Leśnica
19:17
Wrocław Główny
19:32
16min
Wrocław Leśnica
20:24
Wrocław Główny
20:40
15min
Wrocław Leśnica
21:04
Wrocław Główny
21:19
16min
Wrocław Leśnica
21:17
Wrocław Główny
21:33
14min
Wrocław Leśnica
23:56
Wrocław Główny
00:10
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
pon.
wt.
śr.
cz.
pt.
sob.
niedz.
16min
Wrocław Leśnica
04:40
Wrocław Główny
04:56
15min
Wrocław Leśnica
05:38
Wrocław Główny
05:53
17min
Wrocław Leśnica
06:05
Wrocław Główny
06:22
16min
Wrocław Leśnica
06:42
Wrocław Główny
06:58
15min
Wrocław Leśnica
07:06
Wrocław Główny
07:21
15min
Wrocław Leśnica
07:18
Wrocław Główny
07:33
14min
Wrocław Leśnica
08:02
Wrocław Główny
08:16
16min
Wrocław Leśnica
08:18
Wrocław Główny
08:34
13min
Wrocław Leśnica
09:07
Wrocław Główny
09:20
15min
Wrocław Leśnica
10:06
Wrocław Główny
10:21
15min
Wrocław Leśnica
11:17
Wrocław Główny
11:32
14min
Wrocław Leśnica
12:11
Wrocław Główny
12:25
14min
Wrocław Leśnica
13:19
Wrocław Główny
13:33
17min
Wrocław Leśnica
14:12
Wrocław Główny
14:29
15min
Wrocław Leśnica
15:07
Wrocław Główny
15:22
14min
Wrocław Leśnica
16:05
Wrocław Główny
16:19
14min
Wrocław Leśnica
16:31
Wrocław Główny
16:45
15min
Wrocław Leśnica
17:14
Wrocław Główny
17:29
13min
Wrocław Leśnica
17:48
Wrocław Główny
18:01
14min
Wrocław Leśnica
18:31
Wrocław Główny
18:45
15min
Wrocław Leśnica
19:17
Wrocław Główny
19:32
16min
Wrocław Leśnica
20:24
Wrocław Główny
20:40
15min
Wrocław Leśnica
21:04
Wrocław Główny
21:19
16min
Wrocław Leśnica
21:17
Wrocław Główny
21:33
14min
Wrocław Leśnica
23:56
Wrocław Główny
00:10
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
kup bilet
16min
Wrocław Leśnica
04:40
Wrocław Główny
04:56
15min
Wrocław Leśnica
05:38
Wrocław Główny
05:53
17min
Wrocław Leśnica
06:05
Wrocław Główny
06:22
16min
Wrocław Leśnica
06:42
Wrocław Główny
06:58
15min
Wrocław Leśnica
07:06
Wrocław Główny
07:21
15min
Wrocław Leśnica
07:18
Wrocław Główny
07:33
14min
Wrocław Leśnica
08:02
Wrocław Główny
08:16
16min
Wrocław Leśnica
08:18
Wrocław Główny
08:34
13min
Wrocław Leśnica
09:07
Wrocław Główny
09:20
15min
Wrocław Leśnica
10:06
Wrocław Główny
10:21
15min
Wrocław Leśnica
11:17
Wrocław Główny
11:32
14min
Wrocław Leśnica
12:11
Wrocław Główny
12:25
14min
Wrocław Leśnica
13:19
Wrocław Główny
13:33
17min
Wrocław Leśnica
14:12
Wrocław Główny
14:29
15min
Wrocław Leśnica
15:07
Wrocław Główny
15:22
14min
Wrocław Leśnica
16:05
Wrocław Główny
16:19
14min
Wrocław Leśnica
16:31
Wrocław Główny
16:45
15min
Wrocław Leśnica
17:14
Wrocław Główny
17:29
13min
Wrocław Leśnica
17:48
Wrocław Główny
18:01
14min
Wrocław Leśnica
18:31
Wrocław Główny
18:45
15min
Wrocław Leśnica
19:17
Wrocław Główny
19:32
16min
Wrocław Leśnica
20:24
Wrocław Główny
20:40
15min
Wrocław Leśnica
21:04
Wrocław Główny
21:19
16min
Wrocław Leśnica
21:17
Wrocław Główny
21:33
14min
Wrocław Leśnica
23:56
Wrocław Główny
00:10

Wrocław Leśnica – Wrocław Główny – lokalizacje

Banner - Nowy Sklep KD już dostępny

This will close in 0 seconds