A A Czcionka

Rozkład jazdy
Wrocław GłównyWrocław Leśnica
Kup bilet na przejazd pociągiem

Wrocław Leśnica ➤ Wrocław Główny
358 utrudnień zgłoszone w systemie Sprawdź

Rozkład jazdy Wrocław Główny – Wrocław Leśnica

Kup bilet
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
kup bilet
15min
Wrocław Główny
04:40
Wrocław Leśnica
04:55
14min
Wrocław Główny
05:15
Wrocław Leśnica
05:29
14min
Wrocław Główny
05:45
Wrocław Leśnica
05:59
16min
Wrocław Główny
06:42
Wrocław Leśnica
06:58
14min
Wrocław Główny
07:27
Wrocław Leśnica
07:41
15min
Wrocław Główny
07:41
Wrocław Leśnica
07:56
14min
Wrocław Główny
09:45
Wrocław Leśnica
09:59
15min
Wrocław Główny
10:15
Wrocław Leśnica
10:30
14min
Wrocław Główny
11:47
Wrocław Leśnica
12:01
15min
Wrocław Główny
12:28
Wrocław Leśnica
12:43
13min
Wrocław Główny
13:32
Wrocław Leśnica
13:45
15min
Wrocław Główny
13:45
Wrocław Leśnica
14:00
13min
Wrocław Główny
14:15
Wrocław Leśnica
14:28
15min
Wrocław Główny
14:43
Wrocław Leśnica
14:58
15min
Wrocław Główny
15:25
Wrocław Leśnica
15:40
15min
Wrocław Główny
15:45
Wrocław Leśnica
16:00
14min
Wrocław Główny
16:32
Wrocław Leśnica
16:46
14min
Wrocław Główny
16:45
Wrocław Leśnica
16:59
15min
Wrocław Główny
17:45
Wrocław Leśnica
18:00
15min
Wrocław Główny
18:55
Wrocław Leśnica
19:10
15min
Wrocław Główny
19:46
Wrocław Leśnica
20:01
14min
Wrocław Główny
20:42
Wrocław Leśnica
20:56
14min
Wrocław Główny
20:58
Wrocław Leśnica
21:12
14min
Wrocław Główny
21:54
Wrocław Leśnica
22:08
15min
Wrocław Główny
23:11
Wrocław Leśnica
23:26
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
pon.
wt.
śr.
cz.
pt.
sob.
niedz.
15min
Wrocław Główny
04:40
Wrocław Leśnica
04:55
14min
Wrocław Główny
05:15
Wrocław Leśnica
05:29
14min
Wrocław Główny
05:45
Wrocław Leśnica
05:59
16min
Wrocław Główny
06:42
Wrocław Leśnica
06:58
14min
Wrocław Główny
07:27
Wrocław Leśnica
07:41
15min
Wrocław Główny
07:41
Wrocław Leśnica
07:56
14min
Wrocław Główny
09:45
Wrocław Leśnica
09:59
15min
Wrocław Główny
10:15
Wrocław Leśnica
10:30
14min
Wrocław Główny
11:47
Wrocław Leśnica
12:01
15min
Wrocław Główny
12:28
Wrocław Leśnica
12:43
13min
Wrocław Główny
13:32
Wrocław Leśnica
13:45
15min
Wrocław Główny
13:45
Wrocław Leśnica
14:00
13min
Wrocław Główny
14:15
Wrocław Leśnica
14:28
15min
Wrocław Główny
14:43
Wrocław Leśnica
14:58
15min
Wrocław Główny
15:25
Wrocław Leśnica
15:40
15min
Wrocław Główny
15:45
Wrocław Leśnica
16:00
14min
Wrocław Główny
16:32
Wrocław Leśnica
16:46
14min
Wrocław Główny
16:45
Wrocław Leśnica
16:59
15min
Wrocław Główny
17:45
Wrocław Leśnica
18:00
15min
Wrocław Główny
18:55
Wrocław Leśnica
19:10
15min
Wrocław Główny
19:46
Wrocław Leśnica
20:01
14min
Wrocław Główny
20:42
Wrocław Leśnica
20:56
14min
Wrocław Główny
20:58
Wrocław Leśnica
21:12
14min
Wrocław Główny
21:54
Wrocław Leśnica
22:08
15min
Wrocław Główny
23:11
Wrocław Leśnica
23:26
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
kup bilet
15min
Wrocław Główny
04:40
Wrocław Leśnica
04:55
14min
Wrocław Główny
05:15
Wrocław Leśnica
05:29
14min
Wrocław Główny
05:45
Wrocław Leśnica
05:59
16min
Wrocław Główny
06:42
Wrocław Leśnica
06:58
14min
Wrocław Główny
07:27
Wrocław Leśnica
07:41
15min
Wrocław Główny
07:41
Wrocław Leśnica
07:56
14min
Wrocław Główny
09:45
Wrocław Leśnica
09:59
15min
Wrocław Główny
10:15
Wrocław Leśnica
10:30
14min
Wrocław Główny
11:47
Wrocław Leśnica
12:01
15min
Wrocław Główny
12:28
Wrocław Leśnica
12:43
13min
Wrocław Główny
13:32
Wrocław Leśnica
13:45
15min
Wrocław Główny
13:45
Wrocław Leśnica
14:00
13min
Wrocław Główny
14:15
Wrocław Leśnica
14:28
15min
Wrocław Główny
14:43
Wrocław Leśnica
14:58
15min
Wrocław Główny
15:25
Wrocław Leśnica
15:40
15min
Wrocław Główny
15:45
Wrocław Leśnica
16:00
14min
Wrocław Główny
16:32
Wrocław Leśnica
16:46
14min
Wrocław Główny
16:45
Wrocław Leśnica
16:59
15min
Wrocław Główny
17:45
Wrocław Leśnica
18:00
15min
Wrocław Główny
18:55
Wrocław Leśnica
19:10
15min
Wrocław Główny
19:46
Wrocław Leśnica
20:01
14min
Wrocław Główny
20:42
Wrocław Leśnica
20:56
14min
Wrocław Główny
20:58
Wrocław Leśnica
21:12
14min
Wrocław Główny
21:54
Wrocław Leśnica
22:08
15min
Wrocław Główny
23:11
Wrocław Leśnica
23:26

Wrocław Główny – Wrocław Leśnica – lokalizacje

Banner - Nowy Sklep KD już dostępny

This will close in 0 seconds