Rozkład jazdy
Wrocław LeśnicaŚroda Śląska
Kup bilet na przejazd pociągiem

Środa Śląska ➤ Wrocław Leśnica

Rozkład jazdy Wrocław Leśnica – Środa Śląska

Kup bilet
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
kup bilet
16min
Wrocław Leśnica
04:43
Środa Śląska
04:59
17min
Wrocław Leśnica
05:52
Środa Śląska
06:09
17min
Wrocław Leśnica
06:47
Środa Śląska
07:04
17min
Wrocław Leśnica
06:56
Środa Śląska
07:13
14min
Wrocław Leśnica
07:31
Środa Śląska
07:45
17min
Wrocław Leśnica
08:01
Środa Śląska
08:18
17min
Wrocław Leśnica
09:56
Środa Śląska
10:13
17min
Wrocław Leśnica
10:46
Środa Śląska
11:03
17min
Wrocław Leśnica
11:57
Środa Śląska
12:14
16min
Wrocław Leśnica
12:47
Środa Śląska
13:03
13min
Wrocław Leśnica
13:22
Środa Śląska
13:35
17min
Wrocław Leśnica
14:00
Środa Śląska
14:17
13min
Wrocław Leśnica
14:28
Środa Śląska
14:41
17min
Wrocław Leśnica
15:02
Środa Śląska
15:19
16min
Wrocław Leśnica
15:28
Środa Śląska
15:44
16min
Wrocław Leśnica
16:03
Środa Śląska
16:19
18min
Wrocław Leśnica
16:28
Środa Śląska
16:46
16min
Wrocław Leśnica
16:59
Środa Śląska
17:15
16min
Wrocław Leśnica
18:04
Środa Śląska
18:20
16min
Wrocław Leśnica
18:47
Środa Śląska
19:03
17min
Wrocław Leśnica
20:06
Środa Śląska
20:23
17min
Wrocław Leśnica
21:07
Środa Śląska
21:24
18min
Wrocław Leśnica
21:09
Środa Śląska
21:27
17min
Wrocław Leśnica
22:13
Środa Śląska
22:30
18min
Wrocław Leśnica
23:39
Środa Śląska
23:57
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
pon.
wt.
śr.
cz.
pt.
sob.
niedz.
16min
Wrocław Leśnica
04:43
Środa Śląska
04:59
17min
Wrocław Leśnica
05:52
Środa Śląska
06:09
17min
Wrocław Leśnica
06:47
Środa Śląska
07:04
17min
Wrocław Leśnica
06:56
Środa Śląska
07:13
14min
Wrocław Leśnica
07:31
Środa Śląska
07:45
17min
Wrocław Leśnica
08:01
Środa Śląska
08:18
17min
Wrocław Leśnica
09:56
Środa Śląska
10:13
17min
Wrocław Leśnica
10:46
Środa Śląska
11:03
17min
Wrocław Leśnica
11:57
Środa Śląska
12:14
16min
Wrocław Leśnica
12:47
Środa Śląska
13:03
13min
Wrocław Leśnica
13:22
Środa Śląska
13:35
17min
Wrocław Leśnica
14:00
Środa Śląska
14:17
13min
Wrocław Leśnica
14:28
Środa Śląska
14:41
17min
Wrocław Leśnica
15:02
Środa Śląska
15:19
16min
Wrocław Leśnica
15:28
Środa Śląska
15:44
16min
Wrocław Leśnica
16:03
Środa Śląska
16:19
18min
Wrocław Leśnica
16:28
Środa Śląska
16:46
16min
Wrocław Leśnica
16:59
Środa Śląska
17:15
16min
Wrocław Leśnica
18:04
Środa Śląska
18:20
16min
Wrocław Leśnica
18:47
Środa Śląska
19:03
17min
Wrocław Leśnica
20:06
Środa Śląska
20:23
17min
Wrocław Leśnica
21:07
Środa Śląska
21:24
18min
Wrocław Leśnica
21:09
Środa Śląska
21:27
17min
Wrocław Leśnica
22:13
Środa Śląska
22:30
18min
Wrocław Leśnica
23:39
Środa Śląska
23:57
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
kup bilet
16min
Wrocław Leśnica
04:43
Środa Śląska
04:59
17min
Wrocław Leśnica
05:52
Środa Śląska
06:09
17min
Wrocław Leśnica
06:47
Środa Śląska
07:04
17min
Wrocław Leśnica
06:56
Środa Śląska
07:13
14min
Wrocław Leśnica
07:31
Środa Śląska
07:45
17min
Wrocław Leśnica
08:01
Środa Śląska
08:18
17min
Wrocław Leśnica
09:56
Środa Śląska
10:13
17min
Wrocław Leśnica
10:46
Środa Śląska
11:03
17min
Wrocław Leśnica
11:57
Środa Śląska
12:14
16min
Wrocław Leśnica
12:47
Środa Śląska
13:03
13min
Wrocław Leśnica
13:22
Środa Śląska
13:35
17min
Wrocław Leśnica
14:00
Środa Śląska
14:17
13min
Wrocław Leśnica
14:28
Środa Śląska
14:41
17min
Wrocław Leśnica
15:02
Środa Śląska
15:19
16min
Wrocław Leśnica
15:28
Środa Śląska
15:44
16min
Wrocław Leśnica
16:03
Środa Śląska
16:19
18min
Wrocław Leśnica
16:28
Środa Śląska
16:46
16min
Wrocław Leśnica
16:59
Środa Śląska
17:15
16min
Wrocław Leśnica
18:04
Środa Śląska
18:20
16min
Wrocław Leśnica
18:47
Środa Śląska
19:03
17min
Wrocław Leśnica
20:06
Środa Śląska
20:23
17min
Wrocław Leśnica
21:07
Środa Śląska
21:24
18min
Wrocław Leśnica
21:09
Środa Śląska
21:27
17min
Wrocław Leśnica
22:13
Środa Śląska
22:30
18min
Wrocław Leśnica
23:39
Środa Śląska
23:57

Wrocław Leśnica – Środa Śląska – lokalizacje