Rozkład jazdy
Środa ŚląskaWrocław Leśnica
Kup bilet na przejazd pociągiem

Wrocław Leśnica ➤ Środa Śląska

Rozkład jazdy Środa Śląska – Wrocław Leśnica

Kup bilet
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
kup bilet
18min
Środa Śląska
04:19
Wrocław Leśnica
04:37
16min
Środa Śląska
05:16
Wrocław Leśnica
05:32
16min
Środa Śląska
05:46
Wrocław Leśnica
06:02
16min
Środa Śląska
06:16
Wrocław Leśnica
06:32
16min
Środa Śląska
06:46
Wrocław Leśnica
07:02
12min
Środa Śląska
06:57
Wrocław Leśnica
07:09
12min
Środa Śląska
07:38
Wrocław Leśnica
07:50
17min
Środa Śląska
07:59
Wrocław Leśnica
08:16
12min
Środa Śląska
08:43
Wrocław Leśnica
08:55
15min
Środa Śląska
09:51
Wrocław Leśnica
10:06
15min
Środa Śląska
11:03
Wrocław Leśnica
11:18
13min
Środa Śląska
12:13
Wrocław Leśnica
12:26
16min
Środa Śląska
13:00
Wrocław Leśnica
13:16
17min
Środa Śląska
14:01
Wrocław Leśnica
14:18
16min
Środa Śląska
15:01
Wrocław Leśnica
15:17
12min
Środa Śląska
15:44
Wrocław Leśnica
15:56
16min
Środa Śląska
15:59
Wrocław Leśnica
16:15
11min
Środa Śląska
16:55
Wrocław Leśnica
17:06
15min
Środa Śląska
17:05
Wrocław Leśnica
17:20
16min
Środa Śląska
17:54
Wrocław Leśnica
18:10
15min
Środa Śląska
19:06
Wrocław Leśnica
19:21
16min
Środa Śląska
20:01
Wrocław Leśnica
20:17
15min
Środa Śląska
21:10
Wrocław Leśnica
21:25
16min
Środa Śląska
22:05
Wrocław Leśnica
22:21
13min
Środa Śląska
23:53
Wrocław Leśnica
00:06
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
pon.
wt.
śr.
cz.
pt.
sob.
niedz.
18min
Środa Śląska
04:19
Wrocław Leśnica
04:37
16min
Środa Śląska
05:16
Wrocław Leśnica
05:32
16min
Środa Śląska
05:46
Wrocław Leśnica
06:02
16min
Środa Śląska
06:16
Wrocław Leśnica
06:32
16min
Środa Śląska
06:46
Wrocław Leśnica
07:02
12min
Środa Śląska
06:57
Wrocław Leśnica
07:09
12min
Środa Śląska
07:38
Wrocław Leśnica
07:50
17min
Środa Śląska
07:59
Wrocław Leśnica
08:16
12min
Środa Śląska
08:43
Wrocław Leśnica
08:55
15min
Środa Śląska
09:51
Wrocław Leśnica
10:06
15min
Środa Śląska
11:03
Wrocław Leśnica
11:18
13min
Środa Śląska
12:13
Wrocław Leśnica
12:26
16min
Środa Śląska
13:00
Wrocław Leśnica
13:16
17min
Środa Śląska
14:01
Wrocław Leśnica
14:18
16min
Środa Śląska
15:01
Wrocław Leśnica
15:17
12min
Środa Śląska
15:44
Wrocław Leśnica
15:56
16min
Środa Śląska
15:59
Wrocław Leśnica
16:15
11min
Środa Śląska
16:55
Wrocław Leśnica
17:06
15min
Środa Śląska
17:05
Wrocław Leśnica
17:20
16min
Środa Śląska
17:54
Wrocław Leśnica
18:10
15min
Środa Śląska
19:06
Wrocław Leśnica
19:21
16min
Środa Śląska
20:01
Wrocław Leśnica
20:17
15min
Środa Śląska
21:10
Wrocław Leśnica
21:25
16min
Środa Śląska
22:05
Wrocław Leśnica
22:21
13min
Środa Śląska
23:53
Wrocław Leśnica
00:06
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
kup bilet
18min
Środa Śląska
04:19
Wrocław Leśnica
04:37
16min
Środa Śląska
05:16
Wrocław Leśnica
05:32
16min
Środa Śląska
05:46
Wrocław Leśnica
06:02
16min
Środa Śląska
06:16
Wrocław Leśnica
06:32
16min
Środa Śląska
06:46
Wrocław Leśnica
07:02
12min
Środa Śląska
06:57
Wrocław Leśnica
07:09
12min
Środa Śląska
07:38
Wrocław Leśnica
07:50
17min
Środa Śląska
07:59
Wrocław Leśnica
08:16
12min
Środa Śląska
08:43
Wrocław Leśnica
08:55
15min
Środa Śląska
09:51
Wrocław Leśnica
10:06
15min
Środa Śląska
11:03
Wrocław Leśnica
11:18
13min
Środa Śląska
12:13
Wrocław Leśnica
12:26
16min
Środa Śląska
13:00
Wrocław Leśnica
13:16
17min
Środa Śląska
14:01
Wrocław Leśnica
14:18
16min
Środa Śląska
15:01
Wrocław Leśnica
15:17
12min
Środa Śląska
15:44
Wrocław Leśnica
15:56
16min
Środa Śląska
15:59
Wrocław Leśnica
16:15
11min
Środa Śląska
16:55
Wrocław Leśnica
17:06
15min
Środa Śląska
17:05
Wrocław Leśnica
17:20
16min
Środa Śląska
17:54
Wrocław Leśnica
18:10
15min
Środa Śląska
19:06
Wrocław Leśnica
19:21
16min
Środa Śląska
20:01
Wrocław Leśnica
20:17
15min
Środa Śląska
21:10
Wrocław Leśnica
21:25
16min
Środa Śląska
22:05
Wrocław Leśnica
22:21
13min
Środa Śląska
23:53
Wrocław Leśnica
00:06

Środa Śląska – Wrocław Leśnica – lokalizacje