A A Czcionka

Rozkład jazdy
Wrocław GłównyWrocław Brochów
Kup bilet na przejazd pociągiem

Wrocław Brochów ➤ Wrocław Główny
358 utrudnień zgłoszone w systemie Sprawdź

Rozkład jazdy Wrocław Główny – Wrocław Brochów

Kup bilet
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
kup bilet
6min
Wrocław Główny
04:30
Wrocław Brochów
04:36
6min
Wrocław Główny
05:53
Wrocław Brochów
05:59
6min
Wrocław Główny
06:44
Wrocław Brochów
06:50
6min
Wrocław Główny
07:46
Wrocław Brochów
07:52
6min
Wrocław Główny
08:48
Wrocław Brochów
08:54
6min
Wrocław Główny
10:34
Wrocław Brochów
10:40
5min
Wrocław Główny
11:53
Wrocław Brochów
11:58
6min
Wrocław Główny
13:38
Wrocław Brochów
13:44
6min
Wrocław Główny
14:40
Wrocław Brochów
14:46
6min
Wrocław Główny
15:45
Wrocław Brochów
15:51
5min
Wrocław Główny
16:31
Wrocław Brochów
16:36
5min
Wrocław Główny
18:15
Wrocław Brochów
18:20
5min
Wrocław Główny
19:16
Wrocław Brochów
19:21
6min
Wrocław Główny
20:40
Wrocław Brochów
20:46
6min
Wrocław Główny
21:40
Wrocław Brochów
21:46
6min
Wrocław Główny
23:14
Wrocław Brochów
23:20
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
pon.
wt.
śr.
cz.
pt.
sob.
niedz.
6min
Wrocław Główny
04:30
Wrocław Brochów
04:36
6min
Wrocław Główny
05:53
Wrocław Brochów
05:59
6min
Wrocław Główny
06:44
Wrocław Brochów
06:50
6min
Wrocław Główny
07:46
Wrocław Brochów
07:52
6min
Wrocław Główny
08:48
Wrocław Brochów
08:54
6min
Wrocław Główny
10:34
Wrocław Brochów
10:40
5min
Wrocław Główny
11:53
Wrocław Brochów
11:58
6min
Wrocław Główny
13:38
Wrocław Brochów
13:44
6min
Wrocław Główny
14:40
Wrocław Brochów
14:46
6min
Wrocław Główny
15:45
Wrocław Brochów
15:51
5min
Wrocław Główny
16:31
Wrocław Brochów
16:36
5min
Wrocław Główny
18:15
Wrocław Brochów
18:20
5min
Wrocław Główny
19:16
Wrocław Brochów
19:21
6min
Wrocław Główny
20:40
Wrocław Brochów
20:46
6min
Wrocław Główny
21:40
Wrocław Brochów
21:46
6min
Wrocław Główny
23:14
Wrocław Brochów
23:20
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
kup bilet
6min
Wrocław Główny
04:30
Wrocław Brochów
04:36
6min
Wrocław Główny
05:53
Wrocław Brochów
05:59
6min
Wrocław Główny
06:44
Wrocław Brochów
06:50
6min
Wrocław Główny
07:46
Wrocław Brochów
07:52
6min
Wrocław Główny
08:48
Wrocław Brochów
08:54
6min
Wrocław Główny
10:34
Wrocław Brochów
10:40
5min
Wrocław Główny
11:53
Wrocław Brochów
11:58
6min
Wrocław Główny
13:38
Wrocław Brochów
13:44
6min
Wrocław Główny
14:40
Wrocław Brochów
14:46
6min
Wrocław Główny
15:45
Wrocław Brochów
15:51
5min
Wrocław Główny
16:31
Wrocław Brochów
16:36
5min
Wrocław Główny
18:15
Wrocław Brochów
18:20
5min
Wrocław Główny
19:16
Wrocław Brochów
19:21
6min
Wrocław Główny
20:40
Wrocław Brochów
20:46
6min
Wrocław Główny
21:40
Wrocław Brochów
21:46
6min
Wrocław Główny
23:14
Wrocław Brochów
23:20

Wrocław Główny – Wrocław Brochów – lokalizacje

Banner - Nowy Sklep KD już dostępny

This will close in 0 seconds