A A Czcionka

Rozkład jazdy
Wrocław BrochówWrocław Główny
Kup bilet na przejazd pociągiem

Wrocław Główny ➤ Wrocław Brochów
358 utrudnień zgłoszone w systemie Sprawdź

Rozkład jazdy Wrocław Brochów – Wrocław Główny

Kup bilet
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
kup bilet
6min
Wrocław Brochów
04:54
Wrocław Główny
05:00
6min
Wrocław Brochów
05:44
Wrocław Główny
05:50
6min
Wrocław Brochów
07:05
Wrocław Główny
07:11
6min
Wrocław Brochów
07:37
Wrocław Główny
07:43
6min
Wrocław Brochów
08:08
Wrocław Główny
08:14
6min
Wrocław Brochów
09:10
Wrocław Główny
09:16
6min
Wrocław Brochów
10:05
Wrocław Główny
10:11
6min
Wrocław Brochów
11:38
Wrocław Główny
11:44
6min
Wrocław Brochów
13:00
Wrocław Główny
13:06
6min
Wrocław Brochów
14:06
Wrocław Główny
14:12
6min
Wrocław Brochów
14:59
Wrocław Główny
15:05
7min
Wrocław Brochów
17:21
Wrocław Główny
17:28
7min
Wrocław Brochów
17:47
Wrocław Główny
17:54
6min
Wrocław Brochów
17:54
Wrocław Główny
18:00
6min
Wrocław Brochów
19:34
Wrocław Główny
19:40
6min
Wrocław Brochów
20:27
Wrocław Główny
20:33
6min
Wrocław Brochów
21:59
Wrocław Główny
22:05
6min
Wrocław Brochów
22:51
Wrocław Główny
22:57
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
pon.
wt.
śr.
cz.
pt.
sob.
niedz.
6min
Wrocław Brochów
04:54
Wrocław Główny
05:00
6min
Wrocław Brochów
05:44
Wrocław Główny
05:50
6min
Wrocław Brochów
07:05
Wrocław Główny
07:11
6min
Wrocław Brochów
07:37
Wrocław Główny
07:43
6min
Wrocław Brochów
08:08
Wrocław Główny
08:14
6min
Wrocław Brochów
09:10
Wrocław Główny
09:16
6min
Wrocław Brochów
10:05
Wrocław Główny
10:11
6min
Wrocław Brochów
11:38
Wrocław Główny
11:44
6min
Wrocław Brochów
13:00
Wrocław Główny
13:06
6min
Wrocław Brochów
14:06
Wrocław Główny
14:12
6min
Wrocław Brochów
14:59
Wrocław Główny
15:05
7min
Wrocław Brochów
17:21
Wrocław Główny
17:28
7min
Wrocław Brochów
17:47
Wrocław Główny
17:54
6min
Wrocław Brochów
17:54
Wrocław Główny
18:00
6min
Wrocław Brochów
19:34
Wrocław Główny
19:40
6min
Wrocław Brochów
20:27
Wrocław Główny
20:33
6min
Wrocław Brochów
21:59
Wrocław Główny
22:05
6min
Wrocław Brochów
22:51
Wrocław Główny
22:57
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
kup bilet
6min
Wrocław Brochów
04:54
Wrocław Główny
05:00
6min
Wrocław Brochów
05:44
Wrocław Główny
05:50
6min
Wrocław Brochów
07:05
Wrocław Główny
07:11
6min
Wrocław Brochów
07:37
Wrocław Główny
07:43
6min
Wrocław Brochów
08:08
Wrocław Główny
08:14
6min
Wrocław Brochów
09:10
Wrocław Główny
09:16
6min
Wrocław Brochów
10:05
Wrocław Główny
10:11
6min
Wrocław Brochów
11:38
Wrocław Główny
11:44
6min
Wrocław Brochów
13:00
Wrocław Główny
13:06
6min
Wrocław Brochów
14:06
Wrocław Główny
14:12
6min
Wrocław Brochów
14:59
Wrocław Główny
15:05
7min
Wrocław Brochów
17:21
Wrocław Główny
17:28
7min
Wrocław Brochów
17:47
Wrocław Główny
17:54
6min
Wrocław Brochów
17:54
Wrocław Główny
18:00
6min
Wrocław Brochów
19:34
Wrocław Główny
19:40
6min
Wrocław Brochów
20:27
Wrocław Główny
20:33
6min
Wrocław Brochów
21:59
Wrocław Główny
22:05
6min
Wrocław Brochów
22:51
Wrocław Główny
22:57

Wrocław Brochów – Wrocław Główny – lokalizacje

Banner - Nowy Sklep KD już dostępny

This will close in 0 seconds