Rozkład jazdy
Wrocław GłównyWęgliniec
Kup bilet na przejazd pociągiem

Węgliniec ➤ Wrocław Główny
585 utrudnień zgłoszone w systemie Sprawdź

Rozkład jazdy Wrocław Główny – Węgliniec

Kup bilet
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
kup bilet
1h54min
Wrocław Główny
04:34
Węgliniec
06:28
1h24min
Wrocław Główny
06:11
Węgliniec
07:35
1h45min
Wrocław Główny
07:46
Węgliniec
09:31
1h46min
Wrocław Główny
09:35
Węgliniec
11:21
1h17min
Wrocław Główny
11:08
Węgliniec
12:25
1h45min
Wrocław Główny
11:37
Węgliniec
13:22
1h58min
Wrocław Główny
12:31
Węgliniec
14:29
1h45min
Wrocław Główny
13:46
Węgliniec
15:31
1h47min
Wrocław Główny
14:45
Węgliniec
16:32
1h44min
Wrocław Główny
15:48
Węgliniec
17:32
1h49min
Wrocław Główny
16:41
Węgliniec
18:30
1h45min
Wrocław Główny
17:45
Węgliniec
19:30
1h18min
Wrocław Główny
18:17
Węgliniec
19:35
4h6min
Wrocław Główny
19:42
Węgliniec
23:48
1h47min
Wrocław Główny
19:46
Węgliniec
21:33
1h44min
Wrocław Główny
22:00
Węgliniec
23:44
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
pon.
wt.
śr.
cz.
pt.
sob.
niedz.
1h54min
Wrocław Główny
04:34
Węgliniec
06:28
1h24min
Wrocław Główny
06:11
Węgliniec
07:35
1h45min
Wrocław Główny
07:46
Węgliniec
09:31
1h46min
Wrocław Główny
09:35
Węgliniec
11:21
1h17min
Wrocław Główny
11:08
Węgliniec
12:25
1h45min
Wrocław Główny
11:37
Węgliniec
13:22
1h58min
Wrocław Główny
12:31
Węgliniec
14:29
1h45min
Wrocław Główny
13:46
Węgliniec
15:31
1h47min
Wrocław Główny
14:45
Węgliniec
16:32
1h44min
Wrocław Główny
15:48
Węgliniec
17:32
1h49min
Wrocław Główny
16:41
Węgliniec
18:30
1h45min
Wrocław Główny
17:45
Węgliniec
19:30
1h18min
Wrocław Główny
18:17
Węgliniec
19:35
4h6min
Wrocław Główny
19:42
Węgliniec
23:48
1h47min
Wrocław Główny
19:46
Węgliniec
21:33
1h44min
Wrocław Główny
22:00
Węgliniec
23:44
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
kup bilet
1h54min
Wrocław Główny
04:34
Węgliniec
06:28
1h24min
Wrocław Główny
06:11
Węgliniec
07:35
1h45min
Wrocław Główny
07:46
Węgliniec
09:31
1h46min
Wrocław Główny
09:35
Węgliniec
11:21
1h17min
Wrocław Główny
11:08
Węgliniec
12:25
1h45min
Wrocław Główny
11:37
Węgliniec
13:22
1h58min
Wrocław Główny
12:31
Węgliniec
14:29
1h45min
Wrocław Główny
13:46
Węgliniec
15:31
1h47min
Wrocław Główny
14:45
Węgliniec
16:32
1h44min
Wrocław Główny
15:48
Węgliniec
17:32
1h49min
Wrocław Główny
16:41
Węgliniec
18:30
1h45min
Wrocław Główny
17:45
Węgliniec
19:30
1h18min
Wrocław Główny
18:17
Węgliniec
19:35
4h6min
Wrocław Główny
19:42
Węgliniec
23:48
1h47min
Wrocław Główny
19:46
Węgliniec
21:33
1h44min
Wrocław Główny
22:00
Węgliniec
23:44

Wrocław Główny – Węgliniec – lokalizacje