Rozkład jazdy
WęgliniecWrocław Główny
Kup bilet na przejazd pociągiem

Wrocław Główny ➤ Węgliniec

Rozkład jazdy Węgliniec – Wrocław Główny

Kup bilet
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
kup bilet
1h50min
Węgliniec
04:00
Wrocław Główny
05:50
1h48min
Węgliniec
05:00
Wrocław Główny
06:48
1h32min
Węgliniec
05:51
Wrocław Główny
07:23
1h52min
Węgliniec
06:42
Wrocław Główny
08:34
1h17min
Węgliniec
08:27
Wrocław Główny
09:44
1h40min
Węgliniec
09:53
Wrocław Główny
11:33
1h46min
Węgliniec
11:45
Wrocław Główny
13:31
1h27min
Węgliniec
13:33
Wrocław Główny
15:00
1h49min
Węgliniec
14:42
Wrocław Główny
16:31
1h52min
Węgliniec
15:44
Wrocław Główny
17:36
1h45min
Węgliniec
16:40
Wrocław Główny
18:25
1h56min
Węgliniec
17:43
Wrocław Główny
19:39
1h46min
Węgliniec
18:48
Wrocław Główny
20:34
1h32min
Węgliniec
19:46
Wrocław Główny
21:18
1h19min
Węgliniec
20:27
Wrocław Główny
21:46
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
pon.
wt.
śr.
cz.
pt.
sob.
niedz.
1h50min
Węgliniec
04:00
Wrocław Główny
05:50
1h48min
Węgliniec
05:00
Wrocław Główny
06:48
1h32min
Węgliniec
05:51
Wrocław Główny
07:23
1h52min
Węgliniec
06:42
Wrocław Główny
08:34
1h17min
Węgliniec
08:27
Wrocław Główny
09:44
1h40min
Węgliniec
09:53
Wrocław Główny
11:33
1h46min
Węgliniec
11:45
Wrocław Główny
13:31
1h27min
Węgliniec
13:33
Wrocław Główny
15:00
1h49min
Węgliniec
14:42
Wrocław Główny
16:31
1h52min
Węgliniec
15:44
Wrocław Główny
17:36
1h45min
Węgliniec
16:40
Wrocław Główny
18:25
1h56min
Węgliniec
17:43
Wrocław Główny
19:39
1h46min
Węgliniec
18:48
Wrocław Główny
20:34
1h32min
Węgliniec
19:46
Wrocław Główny
21:18
1h19min
Węgliniec
20:27
Wrocław Główny
21:46
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
kup bilet
1h50min
Węgliniec
04:00
Wrocław Główny
05:50
1h48min
Węgliniec
05:00
Wrocław Główny
06:48
1h32min
Węgliniec
05:51
Wrocław Główny
07:23
1h52min
Węgliniec
06:42
Wrocław Główny
08:34
1h17min
Węgliniec
08:27
Wrocław Główny
09:44
1h40min
Węgliniec
09:53
Wrocław Główny
11:33
1h46min
Węgliniec
11:45
Wrocław Główny
13:31
1h27min
Węgliniec
13:33
Wrocław Główny
15:00
1h49min
Węgliniec
14:42
Wrocław Główny
16:31
1h52min
Węgliniec
15:44
Wrocław Główny
17:36
1h45min
Węgliniec
16:40
Wrocław Główny
18:25
1h56min
Węgliniec
17:43
Wrocław Główny
19:39
1h46min
Węgliniec
18:48
Wrocław Główny
20:34
1h32min
Węgliniec
19:46
Wrocław Główny
21:18
1h19min
Węgliniec
20:27
Wrocław Główny
21:46

Węgliniec – Wrocław Główny – lokalizacje