A A Czcionka

Rozkład jazdy
Wrocław GłównyWałbrzych Centrum
Kup bilet na przejazd pociągiem

Wałbrzych Centrum ➤ Wrocław Główny
351 utrudnień zgłoszone w systemie Sprawdź

Rozkład jazdy Wrocław Główny – Wałbrzych Centrum

Kup bilet
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
kup bilet
1h8min
Wrocław Główny
04:58
Wałbrzych Centrum
06:06
1h7min
Wrocław Główny
06:10
Wałbrzych Centrum
07:17
57min
Wrocław Główny
06:36
Wałbrzych Centrum
07:33
1h8min
Wrocław Główny
07:13
Wałbrzych Centrum
08:21
58min
Wrocław Główny
08:35
Wałbrzych Centrum
09:33
1h10min
Wrocław Główny
11:11
Wałbrzych Centrum
12:21
1h3min
Wrocław Główny
11:59
Wałbrzych Centrum
13:02
1h6min
Wrocław Główny
13:12
Wałbrzych Centrum
14:18
1h11min
Wrocław Główny
14:10
Wałbrzych Centrum
15:21
1h3min
Wrocław Główny
15:10
Wałbrzych Centrum
16:13
1h6min
Wrocław Główny
16:10
Wałbrzych Centrum
17:16
1h6min
Wrocław Główny
16:21
Wałbrzych Centrum
17:27
1h6min
Wrocław Główny
16:40
Wałbrzych Centrum
17:46
55min
Wrocław Główny
17:44
Wałbrzych Centrum
18:39
1h4min
Wrocław Główny
18:35
Wałbrzych Centrum
19:39
1h7min
Wrocław Główny
19:46
Wałbrzych Centrum
20:53
1h7min
Wrocław Główny
21:36
Wałbrzych Centrum
22:43
1h6min
Wrocław Główny
23:10
Wałbrzych Centrum
00:16
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
pon.
wt.
śr.
cz.
pt.
sob.
niedz.
1h8min
Wrocław Główny
04:58
Wałbrzych Centrum
06:06
1h7min
Wrocław Główny
06:10
Wałbrzych Centrum
07:17
57min
Wrocław Główny
06:36
Wałbrzych Centrum
07:33
1h8min
Wrocław Główny
07:13
Wałbrzych Centrum
08:21
58min
Wrocław Główny
08:35
Wałbrzych Centrum
09:33
1h10min
Wrocław Główny
11:11
Wałbrzych Centrum
12:21
1h3min
Wrocław Główny
11:59
Wałbrzych Centrum
13:02
1h6min
Wrocław Główny
13:12
Wałbrzych Centrum
14:18
1h11min
Wrocław Główny
14:10
Wałbrzych Centrum
15:21
1h3min
Wrocław Główny
15:10
Wałbrzych Centrum
16:13
1h6min
Wrocław Główny
16:10
Wałbrzych Centrum
17:16
1h6min
Wrocław Główny
16:21
Wałbrzych Centrum
17:27
1h6min
Wrocław Główny
16:40
Wałbrzych Centrum
17:46
55min
Wrocław Główny
17:44
Wałbrzych Centrum
18:39
1h4min
Wrocław Główny
18:35
Wałbrzych Centrum
19:39
1h7min
Wrocław Główny
19:46
Wałbrzych Centrum
20:53
1h7min
Wrocław Główny
21:36
Wałbrzych Centrum
22:43
1h6min
Wrocław Główny
23:10
Wałbrzych Centrum
00:16
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
kup bilet
1h8min
Wrocław Główny
04:58
Wałbrzych Centrum
06:06
1h7min
Wrocław Główny
06:10
Wałbrzych Centrum
07:17
57min
Wrocław Główny
06:36
Wałbrzych Centrum
07:33
1h8min
Wrocław Główny
07:13
Wałbrzych Centrum
08:21
58min
Wrocław Główny
08:35
Wałbrzych Centrum
09:33
1h10min
Wrocław Główny
11:11
Wałbrzych Centrum
12:21
1h3min
Wrocław Główny
11:59
Wałbrzych Centrum
13:02
1h6min
Wrocław Główny
13:12
Wałbrzych Centrum
14:18
1h11min
Wrocław Główny
14:10
Wałbrzych Centrum
15:21
1h3min
Wrocław Główny
15:10
Wałbrzych Centrum
16:13
1h6min
Wrocław Główny
16:10
Wałbrzych Centrum
17:16
1h6min
Wrocław Główny
16:21
Wałbrzych Centrum
17:27
1h6min
Wrocław Główny
16:40
Wałbrzych Centrum
17:46
55min
Wrocław Główny
17:44
Wałbrzych Centrum
18:39
1h4min
Wrocław Główny
18:35
Wałbrzych Centrum
19:39
1h7min
Wrocław Główny
19:46
Wałbrzych Centrum
20:53
1h7min
Wrocław Główny
21:36
Wałbrzych Centrum
22:43
1h6min
Wrocław Główny
23:10
Wałbrzych Centrum
00:16

Wrocław Główny – Wałbrzych Centrum – lokalizacje