A A Czcionka

Rozkład jazdy
Wałbrzych CentrumWrocław Główny
Kup bilet na przejazd pociągiem

Wrocław Główny ➤ Wałbrzych Centrum
358 utrudnień zgłoszone w systemie Sprawdź

Rozkład jazdy Wałbrzych Centrum – Wrocław Główny

Kup bilet
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
kup bilet
1h10min
Wałbrzych Centrum
03:57
Wrocław Główny
05:07
1h7min
Wałbrzych Centrum
04:54
Wrocław Główny
06:01
1h11min
Wałbrzych Centrum
05:57
Wrocław Główny
07:08
1h7min
Wałbrzych Centrum
06:31
Wrocław Główny
07:38
1h9min
Wałbrzych Centrum
07:30
Wrocław Główny
08:39
1h5min
Wałbrzych Centrum
08:33
Wrocław Główny
09:38
1h8min
Wałbrzych Centrum
09:40
Wrocław Główny
10:48
1h9min
Wałbrzych Centrum
10:29
Wrocław Główny
11:38
1h3min
Wałbrzych Centrum
11:52
Wrocław Główny
12:55
1h5min
Wałbrzych Centrum
12:35
Wrocław Główny
13:40
1h9min
Wałbrzych Centrum
14:58
Wrocław Główny
16:07
1h5min
Wałbrzych Centrum
16:29
Wrocław Główny
17:34
1h11min
Wałbrzych Centrum
17:44
Wrocław Główny
18:55
1h4min
Wałbrzych Centrum
18:22
Wrocław Główny
19:26
1h8min
Wałbrzych Centrum
18:50
Wrocław Główny
19:58
1h1min
Wałbrzych Centrum
19:18
Wrocław Główny
20:19
1h11min
Wałbrzych Centrum
20:42
Wrocław Główny
21:53
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
pon.
wt.
śr.
cz.
pt.
sob.
niedz.
1h10min
Wałbrzych Centrum
03:57
Wrocław Główny
05:07
1h7min
Wałbrzych Centrum
04:54
Wrocław Główny
06:01
1h11min
Wałbrzych Centrum
05:57
Wrocław Główny
07:08
1h7min
Wałbrzych Centrum
06:31
Wrocław Główny
07:38
1h9min
Wałbrzych Centrum
07:30
Wrocław Główny
08:39
1h5min
Wałbrzych Centrum
08:33
Wrocław Główny
09:38
1h8min
Wałbrzych Centrum
09:40
Wrocław Główny
10:48
1h9min
Wałbrzych Centrum
10:29
Wrocław Główny
11:38
1h3min
Wałbrzych Centrum
11:52
Wrocław Główny
12:55
1h5min
Wałbrzych Centrum
12:35
Wrocław Główny
13:40
1h9min
Wałbrzych Centrum
14:58
Wrocław Główny
16:07
1h5min
Wałbrzych Centrum
16:29
Wrocław Główny
17:34
1h11min
Wałbrzych Centrum
17:44
Wrocław Główny
18:55
1h4min
Wałbrzych Centrum
18:22
Wrocław Główny
19:26
1h8min
Wałbrzych Centrum
18:50
Wrocław Główny
19:58
1h1min
Wałbrzych Centrum
19:18
Wrocław Główny
20:19
1h11min
Wałbrzych Centrum
20:42
Wrocław Główny
21:53
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
kup bilet
1h10min
Wałbrzych Centrum
03:57
Wrocław Główny
05:07
1h7min
Wałbrzych Centrum
04:54
Wrocław Główny
06:01
1h11min
Wałbrzych Centrum
05:57
Wrocław Główny
07:08
1h7min
Wałbrzych Centrum
06:31
Wrocław Główny
07:38
1h9min
Wałbrzych Centrum
07:30
Wrocław Główny
08:39
1h5min
Wałbrzych Centrum
08:33
Wrocław Główny
09:38
1h8min
Wałbrzych Centrum
09:40
Wrocław Główny
10:48
1h9min
Wałbrzych Centrum
10:29
Wrocław Główny
11:38
1h3min
Wałbrzych Centrum
11:52
Wrocław Główny
12:55
1h5min
Wałbrzych Centrum
12:35
Wrocław Główny
13:40
1h9min
Wałbrzych Centrum
14:58
Wrocław Główny
16:07
1h5min
Wałbrzych Centrum
16:29
Wrocław Główny
17:34
1h11min
Wałbrzych Centrum
17:44
Wrocław Główny
18:55
1h4min
Wałbrzych Centrum
18:22
Wrocław Główny
19:26
1h8min
Wałbrzych Centrum
18:50
Wrocław Główny
19:58
1h1min
Wałbrzych Centrum
19:18
Wrocław Główny
20:19
1h11min
Wałbrzych Centrum
20:42
Wrocław Główny
21:53

Wałbrzych Centrum – Wrocław Główny – lokalizacje

Banner - Nowy Sklep KD już dostępny

This will close in 0 seconds