A A Czcionka

Rozkład jazdy
Wrocław GłównyTrzebnica
Kup bilet na przejazd pociągiem

Trzebnica ➤ Wrocław Główny
358 utrudnień zgłoszone w systemie Sprawdź

Rozkład jazdy Wrocław Główny – Trzebnica

Kup bilet
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
kup bilet
43min
Wrocław Główny
04:47
Trzebnica
05:30
44min
Wrocław Główny
05:49
Trzebnica
06:33
47min
Wrocław Główny
06:53
Trzebnica
07:40
46min
Wrocław Główny
07:55
Trzebnica
08:41
44min
Wrocław Główny
09:43
Trzebnica
10:27
44min
Wrocław Główny
11:35
Trzebnica
12:19
44min
Wrocław Główny
12:38
Trzebnica
13:22
43min
Wrocław Główny
13:53
Trzebnica
14:36
48min
Wrocław Główny
14:48
Trzebnica
15:36
44min
Wrocław Główny
15:56
Trzebnica
16:40
42min
Wrocław Główny
17:00
Trzebnica
17:42
44min
Wrocław Główny
18:02
Trzebnica
18:46
43min
Wrocław Główny
19:05
Trzebnica
19:48
45min
Wrocław Główny
20:10
Trzebnica
20:55
45min
Wrocław Główny
21:34
Trzebnica
22:19
43min
Wrocław Główny
23:27
Trzebnica
00:10
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
pon.
wt.
śr.
cz.
pt.
sob.
niedz.
43min
Wrocław Główny
04:47
Trzebnica
05:30
44min
Wrocław Główny
05:49
Trzebnica
06:33
47min
Wrocław Główny
06:53
Trzebnica
07:40
46min
Wrocław Główny
07:55
Trzebnica
08:41
44min
Wrocław Główny
09:43
Trzebnica
10:27
44min
Wrocław Główny
11:35
Trzebnica
12:19
44min
Wrocław Główny
12:38
Trzebnica
13:22
43min
Wrocław Główny
13:53
Trzebnica
14:36
48min
Wrocław Główny
14:48
Trzebnica
15:36
44min
Wrocław Główny
15:56
Trzebnica
16:40
42min
Wrocław Główny
17:00
Trzebnica
17:42
44min
Wrocław Główny
18:02
Trzebnica
18:46
43min
Wrocław Główny
19:05
Trzebnica
19:48
45min
Wrocław Główny
20:10
Trzebnica
20:55
45min
Wrocław Główny
21:34
Trzebnica
22:19
43min
Wrocław Główny
23:27
Trzebnica
00:10
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
kup bilet
43min
Wrocław Główny
04:47
Trzebnica
05:30
44min
Wrocław Główny
05:49
Trzebnica
06:33
47min
Wrocław Główny
06:53
Trzebnica
07:40
46min
Wrocław Główny
07:55
Trzebnica
08:41
44min
Wrocław Główny
09:43
Trzebnica
10:27
44min
Wrocław Główny
11:35
Trzebnica
12:19
44min
Wrocław Główny
12:38
Trzebnica
13:22
43min
Wrocław Główny
13:53
Trzebnica
14:36
48min
Wrocław Główny
14:48
Trzebnica
15:36
44min
Wrocław Główny
15:56
Trzebnica
16:40
42min
Wrocław Główny
17:00
Trzebnica
17:42
44min
Wrocław Główny
18:02
Trzebnica
18:46
43min
Wrocław Główny
19:05
Trzebnica
19:48
45min
Wrocław Główny
20:10
Trzebnica
20:55
45min
Wrocław Główny
21:34
Trzebnica
22:19
43min
Wrocław Główny
23:27
Trzebnica
00:10

Wrocław Główny – Trzebnica – lokalizacje

Banner - Nowy Sklep KD już dostępny

This will close in 0 seconds