Rozkład jazdy
TrzebnicaWrocław Główny
Kup bilet na przejazd pociągiem

Wrocław Główny ➤ Trzebnica

Rozkład jazdy Trzebnica – Wrocław Główny

Kup bilet
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
kup bilet
36min
Trzebnica
00:07
Wrocław Główny
00:43
44min
Trzebnica
04:08
Wrocław Główny
04:52
47min
Trzebnica
05:29
Wrocław Główny
06:16
50min
Trzebnica
06:38
Wrocław Główny
07:28
45min
Trzebnica
07:45
Wrocław Główny
08:30
45min
Trzebnica
08:51
Wrocław Główny
09:36
47min
Trzebnica
10:44
Wrocław Główny
11:31
46min
Trzebnica
11:54
Wrocław Główny
12:40
48min
Trzebnica
13:22
Wrocław Główny
14:10
45min
Trzebnica
14:28
Wrocław Główny
15:13
45min
Trzebnica
15:37
Wrocław Główny
16:22
46min
Trzebnica
16:48
Wrocław Główny
17:34
46min
Trzebnica
17:55
Wrocław Główny
18:41
49min
Trzebnica
19:02
Wrocław Główny
19:51
45min
Trzebnica
20:10
Wrocław Główny
20:55
45min
Trzebnica
21:18
Wrocław Główny
22:03
46min
Trzebnica
22:35
Wrocław Główny
23:21
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
pon.
wt.
śr.
cz.
pt.
sob.
niedz.
36min
Trzebnica
00:07
Wrocław Główny
00:43
44min
Trzebnica
04:08
Wrocław Główny
04:52
47min
Trzebnica
05:29
Wrocław Główny
06:16
50min
Trzebnica
06:38
Wrocław Główny
07:28
45min
Trzebnica
07:45
Wrocław Główny
08:30
45min
Trzebnica
08:51
Wrocław Główny
09:36
47min
Trzebnica
10:44
Wrocław Główny
11:31
46min
Trzebnica
11:54
Wrocław Główny
12:40
48min
Trzebnica
13:22
Wrocław Główny
14:10
45min
Trzebnica
14:28
Wrocław Główny
15:13
45min
Trzebnica
15:37
Wrocław Główny
16:22
46min
Trzebnica
16:48
Wrocław Główny
17:34
46min
Trzebnica
17:55
Wrocław Główny
18:41
49min
Trzebnica
19:02
Wrocław Główny
19:51
45min
Trzebnica
20:10
Wrocław Główny
20:55
45min
Trzebnica
21:18
Wrocław Główny
22:03
46min
Trzebnica
22:35
Wrocław Główny
23:21
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
kup bilet
36min
Trzebnica
00:07
Wrocław Główny
00:43
44min
Trzebnica
04:08
Wrocław Główny
04:52
47min
Trzebnica
05:29
Wrocław Główny
06:16
50min
Trzebnica
06:38
Wrocław Główny
07:28
45min
Trzebnica
07:45
Wrocław Główny
08:30
45min
Trzebnica
08:51
Wrocław Główny
09:36
47min
Trzebnica
10:44
Wrocław Główny
11:31
46min
Trzebnica
11:54
Wrocław Główny
12:40
48min
Trzebnica
13:22
Wrocław Główny
14:10
45min
Trzebnica
14:28
Wrocław Główny
15:13
45min
Trzebnica
15:37
Wrocław Główny
16:22
46min
Trzebnica
16:48
Wrocław Główny
17:34
46min
Trzebnica
17:55
Wrocław Główny
18:41
49min
Trzebnica
19:02
Wrocław Główny
19:51
45min
Trzebnica
20:10
Wrocław Główny
20:55
45min
Trzebnica
21:18
Wrocław Główny
22:03
46min
Trzebnica
22:35
Wrocław Główny
23:21

Trzebnica – Wrocław Główny – lokalizacje