A A Czcionka

Rozkład jazdy
Wrocław GłównyŚwiebodzice
Kup bilet na przejazd pociągiem

Świebodzice ➤ Wrocław Główny
351 utrudnień zgłoszone w systemie Sprawdź

Rozkład jazdy Wrocław Główny – Świebodzice

Kup bilet
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
kup bilet
49min
Wrocław Główny
04:58
Świebodzice
05:47
48min
Wrocław Główny
06:10
Świebodzice
06:58
39min
Wrocław Główny
06:36
Świebodzice
07:15
50min
Wrocław Główny
07:13
Świebodzice
08:03
40min
Wrocław Główny
08:35
Świebodzice
09:15
53min
Wrocław Główny
11:11
Świebodzice
12:04
45min
Wrocław Główny
11:59
Świebodzice
12:44
48min
Wrocław Główny
13:12
Świebodzice
14:00
43min
Wrocław Główny
13:42
Świebodzice
14:25
53min
Wrocław Główny
14:10
Świebodzice
15:03
46min
Wrocław Główny
15:10
Świebodzice
15:56
53min
Wrocław Główny
15:40
Świebodzice
16:33
48min
Wrocław Główny
16:10
Świebodzice
16:58
48min
Wrocław Główny
16:21
Świebodzice
17:09
48min
Wrocław Główny
16:40
Świebodzice
17:28
39min
Wrocław Główny
17:44
Świebodzice
18:23
47min
Wrocław Główny
18:35
Świebodzice
19:22
49min
Wrocław Główny
19:46
Świebodzice
20:35
49min
Wrocław Główny
21:36
Świebodzice
22:25
48min
Wrocław Główny
23:10
Świebodzice
23:58
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
pon.
wt.
śr.
cz.
pt.
sob.
niedz.
49min
Wrocław Główny
04:58
Świebodzice
05:47
48min
Wrocław Główny
06:10
Świebodzice
06:58
39min
Wrocław Główny
06:36
Świebodzice
07:15
50min
Wrocław Główny
07:13
Świebodzice
08:03
40min
Wrocław Główny
08:35
Świebodzice
09:15
53min
Wrocław Główny
11:11
Świebodzice
12:04
45min
Wrocław Główny
11:59
Świebodzice
12:44
48min
Wrocław Główny
13:12
Świebodzice
14:00
43min
Wrocław Główny
13:42
Świebodzice
14:25
53min
Wrocław Główny
14:10
Świebodzice
15:03
46min
Wrocław Główny
15:10
Świebodzice
15:56
53min
Wrocław Główny
15:40
Świebodzice
16:33
48min
Wrocław Główny
16:10
Świebodzice
16:58
48min
Wrocław Główny
16:21
Świebodzice
17:09
48min
Wrocław Główny
16:40
Świebodzice
17:28
39min
Wrocław Główny
17:44
Świebodzice
18:23
47min
Wrocław Główny
18:35
Świebodzice
19:22
49min
Wrocław Główny
19:46
Świebodzice
20:35
49min
Wrocław Główny
21:36
Świebodzice
22:25
48min
Wrocław Główny
23:10
Świebodzice
23:58
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
kup bilet
49min
Wrocław Główny
04:58
Świebodzice
05:47
48min
Wrocław Główny
06:10
Świebodzice
06:58
39min
Wrocław Główny
06:36
Świebodzice
07:15
50min
Wrocław Główny
07:13
Świebodzice
08:03
40min
Wrocław Główny
08:35
Świebodzice
09:15
53min
Wrocław Główny
11:11
Świebodzice
12:04
45min
Wrocław Główny
11:59
Świebodzice
12:44
48min
Wrocław Główny
13:12
Świebodzice
14:00
43min
Wrocław Główny
13:42
Świebodzice
14:25
53min
Wrocław Główny
14:10
Świebodzice
15:03
46min
Wrocław Główny
15:10
Świebodzice
15:56
53min
Wrocław Główny
15:40
Świebodzice
16:33
48min
Wrocław Główny
16:10
Świebodzice
16:58
48min
Wrocław Główny
16:21
Świebodzice
17:09
48min
Wrocław Główny
16:40
Świebodzice
17:28
39min
Wrocław Główny
17:44
Świebodzice
18:23
47min
Wrocław Główny
18:35
Świebodzice
19:22
49min
Wrocław Główny
19:46
Świebodzice
20:35
49min
Wrocław Główny
21:36
Świebodzice
22:25
48min
Wrocław Główny
23:10
Świebodzice
23:58

Wrocław Główny – Świebodzice – lokalizacje