A A Czcionka

Rozkład jazdy
ŚwiebodziceWrocław Główny
Kup bilet na przejazd pociągiem

Wrocław Główny ➤ Świebodzice
351 utrudnień zgłoszone w systemie Sprawdź

Rozkład jazdy Świebodzice – Wrocław Główny

Kup bilet
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
kup bilet
52min
Świebodzice
04:15
Wrocław Główny
05:07
50min
Świebodzice
05:11
Wrocław Główny
06:01
52min
Świebodzice
06:16
Wrocław Główny
07:08
50min
Świebodzice
06:48
Wrocław Główny
07:38
51min
Świebodzice
07:48
Wrocław Główny
08:39
48min
Świebodzice
08:50
Wrocław Główny
09:38
51min
Świebodzice
09:57
Wrocław Główny
10:48
51min
Świebodzice
10:47
Wrocław Główny
11:38
46min
Świebodzice
12:09
Wrocław Główny
12:55
48min
Świebodzice
12:52
Wrocław Główny
13:40
50min
Świebodzice
15:06
Wrocław Główny
15:56
51min
Świebodzice
15:16
Wrocław Główny
16:07
48min
Świebodzice
16:46
Wrocław Główny
17:34
46min
Świebodzice
17:10
Wrocław Główny
17:56
53min
Świebodzice
18:02
Wrocław Główny
18:55
46min
Świebodzice
18:40
Wrocław Główny
19:26
51min
Świebodzice
19:07
Wrocław Główny
19:58
43min
Świebodzice
19:36
Wrocław Główny
20:19
54min
Świebodzice
20:59
Wrocław Główny
21:53
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
pon.
wt.
śr.
cz.
pt.
sob.
niedz.
52min
Świebodzice
04:15
Wrocław Główny
05:07
50min
Świebodzice
05:11
Wrocław Główny
06:01
52min
Świebodzice
06:16
Wrocław Główny
07:08
50min
Świebodzice
06:48
Wrocław Główny
07:38
51min
Świebodzice
07:48
Wrocław Główny
08:39
48min
Świebodzice
08:50
Wrocław Główny
09:38
51min
Świebodzice
09:57
Wrocław Główny
10:48
51min
Świebodzice
10:47
Wrocław Główny
11:38
46min
Świebodzice
12:09
Wrocław Główny
12:55
48min
Świebodzice
12:52
Wrocław Główny
13:40
50min
Świebodzice
15:06
Wrocław Główny
15:56
51min
Świebodzice
15:16
Wrocław Główny
16:07
48min
Świebodzice
16:46
Wrocław Główny
17:34
46min
Świebodzice
17:10
Wrocław Główny
17:56
53min
Świebodzice
18:02
Wrocław Główny
18:55
46min
Świebodzice
18:40
Wrocław Główny
19:26
51min
Świebodzice
19:07
Wrocław Główny
19:58
43min
Świebodzice
19:36
Wrocław Główny
20:19
54min
Świebodzice
20:59
Wrocław Główny
21:53
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
kup bilet
52min
Świebodzice
04:15
Wrocław Główny
05:07
50min
Świebodzice
05:11
Wrocław Główny
06:01
52min
Świebodzice
06:16
Wrocław Główny
07:08
50min
Świebodzice
06:48
Wrocław Główny
07:38
51min
Świebodzice
07:48
Wrocław Główny
08:39
48min
Świebodzice
08:50
Wrocław Główny
09:38
51min
Świebodzice
09:57
Wrocław Główny
10:48
51min
Świebodzice
10:47
Wrocław Główny
11:38
46min
Świebodzice
12:09
Wrocław Główny
12:55
48min
Świebodzice
12:52
Wrocław Główny
13:40
50min
Świebodzice
15:06
Wrocław Główny
15:56
51min
Świebodzice
15:16
Wrocław Główny
16:07
48min
Świebodzice
16:46
Wrocław Główny
17:34
46min
Świebodzice
17:10
Wrocław Główny
17:56
53min
Świebodzice
18:02
Wrocław Główny
18:55
46min
Świebodzice
18:40
Wrocław Główny
19:26
51min
Świebodzice
19:07
Wrocław Główny
19:58
43min
Świebodzice
19:36
Wrocław Główny
20:19
54min
Świebodzice
20:59
Wrocław Główny
21:53

Świebodzice – Wrocław Główny – lokalizacje