A A Czcionka

Rozkład jazdy
Wrocław GłównySmolec
Kup bilet na przejazd pociągiem

Smolec ➤ Wrocław Główny
358 utrudnień zgłoszone w systemie Sprawdź

Rozkład jazdy Wrocław Główny – Smolec

Kup bilet
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
kup bilet
14min
Wrocław Główny
04:58
Smolec
05:12
12min
Wrocław Główny
06:10
Smolec
06:22
14min
Wrocław Główny
06:26
Smolec
06:40
12min
Wrocław Główny
07:13
Smolec
07:25
13min
Wrocław Główny
08:00
Smolec
08:13
14min
Wrocław Główny
08:24
Smolec
08:38
13min
Wrocław Główny
10:03
Smolec
10:16
14min
Wrocław Główny
11:11
Smolec
11:25
10min
Wrocław Główny
11:59
Smolec
12:09
14min
Wrocław Główny
12:19
Smolec
12:33
13min
Wrocław Główny
13:12
Smolec
13:25
11min
Wrocław Główny
13:42
Smolec
13:53
12min
Wrocław Główny
13:42
Smolec
13:54
15min
Wrocław Główny
14:10
Smolec
14:25
15min
Wrocław Główny
14:34
Smolec
14:49
12min
Wrocław Główny
15:10
Smolec
15:22
15min
Wrocław Główny
15:40
Smolec
15:55
11min
Wrocław Główny
15:58
Smolec
16:09
13min
Wrocław Główny
16:10
Smolec
16:23
13min
Wrocław Główny
16:21
Smolec
16:34
12min
Wrocław Główny
16:40
Smolec
16:52
14min
Wrocław Główny
16:54
Smolec
17:08
14min
Wrocław Główny
18:03
Smolec
18:17
12min
Wrocław Główny
18:35
Smolec
18:47
14min
Wrocław Główny
19:46
Smolec
20:00
13min
Wrocław Główny
20:15
Smolec
20:28
13min
Wrocław Główny
21:36
Smolec
21:49
13min
Wrocław Główny
22:10
Smolec
22:23
13min
Wrocław Główny
23:10
Smolec
23:23
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
pon.
wt.
śr.
cz.
pt.
sob.
niedz.
14min
Wrocław Główny
04:58
Smolec
05:12
12min
Wrocław Główny
06:10
Smolec
06:22
14min
Wrocław Główny
06:26
Smolec
06:40
12min
Wrocław Główny
07:13
Smolec
07:25
13min
Wrocław Główny
08:00
Smolec
08:13
14min
Wrocław Główny
08:24
Smolec
08:38
13min
Wrocław Główny
10:03
Smolec
10:16
14min
Wrocław Główny
11:11
Smolec
11:25
10min
Wrocław Główny
11:59
Smolec
12:09
14min
Wrocław Główny
12:19
Smolec
12:33
13min
Wrocław Główny
13:12
Smolec
13:25
11min
Wrocław Główny
13:42
Smolec
13:53
12min
Wrocław Główny
13:42
Smolec
13:54
15min
Wrocław Główny
14:10
Smolec
14:25
15min
Wrocław Główny
14:34
Smolec
14:49
12min
Wrocław Główny
15:10
Smolec
15:22
15min
Wrocław Główny
15:40
Smolec
15:55
11min
Wrocław Główny
15:58
Smolec
16:09
13min
Wrocław Główny
16:10
Smolec
16:23
13min
Wrocław Główny
16:21
Smolec
16:34
12min
Wrocław Główny
16:40
Smolec
16:52
14min
Wrocław Główny
16:54
Smolec
17:08
14min
Wrocław Główny
18:03
Smolec
18:17
12min
Wrocław Główny
18:35
Smolec
18:47
14min
Wrocław Główny
19:46
Smolec
20:00
13min
Wrocław Główny
20:15
Smolec
20:28
13min
Wrocław Główny
21:36
Smolec
21:49
13min
Wrocław Główny
22:10
Smolec
22:23
13min
Wrocław Główny
23:10
Smolec
23:23
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
kup bilet
14min
Wrocław Główny
04:58
Smolec
05:12
12min
Wrocław Główny
06:10
Smolec
06:22
14min
Wrocław Główny
06:26
Smolec
06:40
12min
Wrocław Główny
07:13
Smolec
07:25
13min
Wrocław Główny
08:00
Smolec
08:13
14min
Wrocław Główny
08:24
Smolec
08:38
13min
Wrocław Główny
10:03
Smolec
10:16
14min
Wrocław Główny
11:11
Smolec
11:25
10min
Wrocław Główny
11:59
Smolec
12:09
14min
Wrocław Główny
12:19
Smolec
12:33
13min
Wrocław Główny
13:12
Smolec
13:25
11min
Wrocław Główny
13:42
Smolec
13:53
12min
Wrocław Główny
13:42
Smolec
13:54
15min
Wrocław Główny
14:10
Smolec
14:25
15min
Wrocław Główny
14:34
Smolec
14:49
12min
Wrocław Główny
15:10
Smolec
15:22
15min
Wrocław Główny
15:40
Smolec
15:55
11min
Wrocław Główny
15:58
Smolec
16:09
13min
Wrocław Główny
16:10
Smolec
16:23
13min
Wrocław Główny
16:21
Smolec
16:34
12min
Wrocław Główny
16:40
Smolec
16:52
14min
Wrocław Główny
16:54
Smolec
17:08
14min
Wrocław Główny
18:03
Smolec
18:17
12min
Wrocław Główny
18:35
Smolec
18:47
14min
Wrocław Główny
19:46
Smolec
20:00
13min
Wrocław Główny
20:15
Smolec
20:28
13min
Wrocław Główny
21:36
Smolec
21:49
13min
Wrocław Główny
22:10
Smolec
22:23
13min
Wrocław Główny
23:10
Smolec
23:23

Wrocław Główny – Smolec – lokalizacje

Banner - Nowy Sklep KD już dostępny

This will close in 0 seconds