A A Czcionka

Rozkład jazdy
SmolecWrocław Główny
Kup bilet na przejazd pociągiem

Wrocław Główny ➤ Smolec
437 utrudnień zgłoszone w systemie Sprawdź

Rozkład jazdy Smolec – Wrocław Główny

Kup bilet
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
kup bilet
16min
Smolec
04:49
Wrocław Główny
05:05
14min
Smolec
05:48
Wrocław Główny
06:02
17min
Smolec
06:25
Wrocław Główny
06:42
15min
Smolec
06:53
Wrocław Główny
07:08
17min
Smolec
07:09
Wrocław Główny
07:26
17min
Smolec
07:26
Wrocław Główny
07:43
13min
Smolec
07:56
Wrocław Główny
08:09
16min
Smolec
08:23
Wrocław Główny
08:39
14min
Smolec
09:07
Wrocław Główny
09:21
15min
Smolec
09:23
Wrocław Główny
09:38
16min
Smolec
10:55
Wrocław Główny
11:11
17min
Smolec
11:25
Wrocław Główny
11:42
16min
Smolec
12:52
Wrocław Główny
13:08
15min
Smolec
13:17
Wrocław Główny
13:32
15min
Smolec
15:22
Wrocław Główny
15:37
18min
Smolec
16:20
Wrocław Główny
16:38
12min
Smolec
16:33
Wrocław Główny
16:45
16min
Smolec
17:40
Wrocław Główny
17:56
16min
Smolec
18:16
Wrocław Główny
18:32
16min
Smolec
18:38
Wrocław Główny
18:54
15min
Smolec
19:25
Wrocław Główny
19:40
13min
Smolec
21:01
Wrocław Główny
21:14
14min
Smolec
21:16
Wrocław Główny
21:30
16min
Smolec
21:39
Wrocław Główny
21:55
16min
Smolec
22:47
Wrocław Główny
23:03
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
pon.
wt.
śr.
cz.
pt.
sob.
niedz.
16min
Smolec
04:49
Wrocław Główny
05:05
14min
Smolec
05:48
Wrocław Główny
06:02
17min
Smolec
06:25
Wrocław Główny
06:42
15min
Smolec
06:53
Wrocław Główny
07:08
17min
Smolec
07:09
Wrocław Główny
07:26
17min
Smolec
07:26
Wrocław Główny
07:43
13min
Smolec
07:56
Wrocław Główny
08:09
16min
Smolec
08:23
Wrocław Główny
08:39
14min
Smolec
09:07
Wrocław Główny
09:21
15min
Smolec
09:23
Wrocław Główny
09:38
16min
Smolec
10:55
Wrocław Główny
11:11
17min
Smolec
11:25
Wrocław Główny
11:42
16min
Smolec
12:52
Wrocław Główny
13:08
15min
Smolec
13:17
Wrocław Główny
13:32
15min
Smolec
15:22
Wrocław Główny
15:37
18min
Smolec
16:20
Wrocław Główny
16:38
12min
Smolec
16:33
Wrocław Główny
16:45
16min
Smolec
17:40
Wrocław Główny
17:56
16min
Smolec
18:16
Wrocław Główny
18:32
16min
Smolec
18:38
Wrocław Główny
18:54
15min
Smolec
19:25
Wrocław Główny
19:40
13min
Smolec
21:01
Wrocław Główny
21:14
14min
Smolec
21:16
Wrocław Główny
21:30
16min
Smolec
21:39
Wrocław Główny
21:55
16min
Smolec
22:47
Wrocław Główny
23:03
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
kup bilet
16min
Smolec
04:49
Wrocław Główny
05:05
14min
Smolec
05:48
Wrocław Główny
06:02
17min
Smolec
06:25
Wrocław Główny
06:42
15min
Smolec
06:53
Wrocław Główny
07:08
17min
Smolec
07:09
Wrocław Główny
07:26
17min
Smolec
07:26
Wrocław Główny
07:43
13min
Smolec
07:56
Wrocław Główny
08:09
16min
Smolec
08:23
Wrocław Główny
08:39
14min
Smolec
09:07
Wrocław Główny
09:21
15min
Smolec
09:23
Wrocław Główny
09:38
16min
Smolec
10:55
Wrocław Główny
11:11
17min
Smolec
11:25
Wrocław Główny
11:42
16min
Smolec
12:52
Wrocław Główny
13:08
15min
Smolec
13:17
Wrocław Główny
13:32
15min
Smolec
15:22
Wrocław Główny
15:37
18min
Smolec
16:20
Wrocław Główny
16:38
12min
Smolec
16:33
Wrocław Główny
16:45
16min
Smolec
17:40
Wrocław Główny
17:56
16min
Smolec
18:16
Wrocław Główny
18:32
16min
Smolec
18:38
Wrocław Główny
18:54
15min
Smolec
19:25
Wrocław Główny
19:40
13min
Smolec
21:01
Wrocław Główny
21:14
14min
Smolec
21:16
Wrocław Główny
21:30
16min
Smolec
21:39
Wrocław Główny
21:55
16min
Smolec
22:47
Wrocław Główny
23:03

Smolec – Wrocław Główny – lokalizacje

Banner - Nowy Sklep KD już dostępny

This will close in 0 seconds