A A Czcionka

Rozkład jazdy
Wrocław GłównyOsola
Kup bilet na przejazd pociągiem

Osola ➤ Wrocław Główny
416 utrudnień zgłoszone w systemie Sprawdź

Rozkład jazdy Wrocław Główny – Osola

czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
pon.
wt.
śr.
cz.
pt.
sob.
niedz.
kup bilet
30min
Wrocław Główny
05:25
Osola
05:55
29min
Wrocław Główny
08:05
Osola
08:34
28min
Wrocław Główny
11:16
Osola
11:44
35min
Wrocław Główny
13:37
Osola
14:12
30min
Wrocław Główny
14:11
Osola
14:41
30min
Wrocław Główny
16:18
Osola
16:48
31min
Wrocław Główny
22:05
Osola
22:36
31min
Wrocław Główny
23:05
Osola
23:36

Wrocław Główny – Osola – lokalizacje