A A Czcionka

Rozkład jazdy
OsolaWrocław Główny
Kup bilet na przejazd pociągiem

Wrocław Główny ➤ Osola
416 utrudnień zgłoszone w systemie Sprawdź

Rozkład jazdy Osola – Wrocław Główny

czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
pon.
wt.
śr.
cz.
pt.
sob.
niedz.
kup bilet
30min
Osola
04:20
Wrocław Główny
04:50
31min
Osola
04:40
Wrocław Główny
05:11
32min
Osola
05:19
Wrocław Główny
05:51
32min
Osola
07:07
Wrocław Główny
07:39
30min
Osola
09:31
Wrocław Główny
10:01
30min
Osola
12:40
Wrocław Główny
13:10
35min
Osola
15:18
Wrocław Główny
15:53
33min
Osola
15:30
Wrocław Główny
16:03
32min
Osola
16:14
Wrocław Główny
16:46
32min
Osola
18:11
Wrocław Główny
18:43

Osola – Wrocław Główny – lokalizacje