A A Czcionka

Rozkład jazdy
Wrocław GłównyMrozów
Kup bilet na przejazd pociągiem

Mrozów ➤ Wrocław Główny
351 utrudnień zgłoszone w systemie Sprawdź

Rozkład jazdy Wrocław Główny – Mrozów

Kup bilet
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
kup bilet
20min
Wrocław Główny
04:40
Mrozów
05:00
19min
Wrocław Główny
05:45
Mrozów
06:04
22min
Wrocław Główny
06:42
Mrozów
07:04
20min
Wrocław Główny
07:41
Mrozów
08:01
19min
Wrocław Główny
09:45
Mrozów
10:04
21min
Wrocław Główny
10:15
Mrozów
10:36
19min
Wrocław Główny
11:47
Mrozów
12:06
20min
Wrocław Główny
12:28
Mrozów
12:48
20min
Wrocław Główny
13:45
Mrozów
14:05
20min
Wrocław Główny
14:43
Mrozów
15:03
20min
Wrocław Główny
15:25
Mrozów
15:45
20min
Wrocław Główny
15:45
Mrozów
16:05
19min
Wrocław Główny
16:32
Mrozów
16:51
19min
Wrocław Główny
16:45
Mrozów
17:04
20min
Wrocław Główny
17:45
Mrozów
18:05
20min
Wrocław Główny
18:55
Mrozów
19:15
20min
Wrocław Główny
19:46
Mrozów
20:06
19min
Wrocław Główny
20:42
Mrozów
21:01
19min
Wrocław Główny
20:58
Mrozów
21:17
19min
Wrocław Główny
21:54
Mrozów
22:13
21min
Wrocław Główny
23:11
Mrozów
23:32
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
pon.
wt.
śr.
cz.
pt.
sob.
niedz.
20min
Wrocław Główny
04:40
Mrozów
05:00
19min
Wrocław Główny
05:45
Mrozów
06:04
22min
Wrocław Główny
06:42
Mrozów
07:04
20min
Wrocław Główny
07:41
Mrozów
08:01
19min
Wrocław Główny
09:45
Mrozów
10:04
21min
Wrocław Główny
10:15
Mrozów
10:36
19min
Wrocław Główny
11:47
Mrozów
12:06
20min
Wrocław Główny
12:28
Mrozów
12:48
20min
Wrocław Główny
13:45
Mrozów
14:05
20min
Wrocław Główny
14:43
Mrozów
15:03
20min
Wrocław Główny
15:25
Mrozów
15:45
20min
Wrocław Główny
15:45
Mrozów
16:05
19min
Wrocław Główny
16:32
Mrozów
16:51
19min
Wrocław Główny
16:45
Mrozów
17:04
20min
Wrocław Główny
17:45
Mrozów
18:05
20min
Wrocław Główny
18:55
Mrozów
19:15
20min
Wrocław Główny
19:46
Mrozów
20:06
19min
Wrocław Główny
20:42
Mrozów
21:01
19min
Wrocław Główny
20:58
Mrozów
21:17
19min
Wrocław Główny
21:54
Mrozów
22:13
21min
Wrocław Główny
23:11
Mrozów
23:32
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
kup bilet
20min
Wrocław Główny
04:40
Mrozów
05:00
19min
Wrocław Główny
05:45
Mrozów
06:04
22min
Wrocław Główny
06:42
Mrozów
07:04
20min
Wrocław Główny
07:41
Mrozów
08:01
19min
Wrocław Główny
09:45
Mrozów
10:04
21min
Wrocław Główny
10:15
Mrozów
10:36
19min
Wrocław Główny
11:47
Mrozów
12:06
20min
Wrocław Główny
12:28
Mrozów
12:48
20min
Wrocław Główny
13:45
Mrozów
14:05
20min
Wrocław Główny
14:43
Mrozów
15:03
20min
Wrocław Główny
15:25
Mrozów
15:45
20min
Wrocław Główny
15:45
Mrozów
16:05
19min
Wrocław Główny
16:32
Mrozów
16:51
19min
Wrocław Główny
16:45
Mrozów
17:04
20min
Wrocław Główny
17:45
Mrozów
18:05
20min
Wrocław Główny
18:55
Mrozów
19:15
20min
Wrocław Główny
19:46
Mrozów
20:06
19min
Wrocław Główny
20:42
Mrozów
21:01
19min
Wrocław Główny
20:58
Mrozów
21:17
19min
Wrocław Główny
21:54
Mrozów
22:13
21min
Wrocław Główny
23:11
Mrozów
23:32

Wrocław Główny – Mrozów – lokalizacje