A A Czcionka

Rozkład jazdy
MrozówWrocław Główny
Kup bilet na przejazd pociągiem

Wrocław Główny ➤ Mrozów
358 utrudnień zgłoszone w systemie Sprawdź

Rozkład jazdy Mrozów – Wrocław Główny

Kup bilet
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
kup bilet
21min
Mrozów
04:35
Wrocław Główny
04:56
20min
Mrozów
05:33
Wrocław Główny
05:53
23min
Mrozów
05:59
Wrocław Główny
06:22
21min
Mrozów
06:37
Wrocław Główny
06:58
20min
Mrozów
07:13
Wrocław Główny
07:33
21min
Mrozów
08:13
Wrocław Główny
08:34
20min
Mrozów
10:01
Wrocław Główny
10:21
20min
Mrozów
11:12
Wrocław Główny
11:32
19min
Mrozów
13:14
Wrocław Główny
13:33
22min
Mrozów
14:07
Wrocław Główny
14:29
20min
Mrozów
15:02
Wrocław Główny
15:22
19min
Mrozów
16:00
Wrocław Główny
16:19
20min
Mrozów
17:09
Wrocław Główny
17:29
19min
Mrozów
18:26
Wrocław Główny
18:45
20min
Mrozów
19:12
Wrocław Główny
19:32
22min
Mrozów
20:18
Wrocław Główny
20:40
21min
Mrozów
21:12
Wrocław Główny
21:33
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
pon.
wt.
śr.
cz.
pt.
sob.
niedz.
21min
Mrozów
04:35
Wrocław Główny
04:56
20min
Mrozów
05:33
Wrocław Główny
05:53
23min
Mrozów
05:59
Wrocław Główny
06:22
21min
Mrozów
06:37
Wrocław Główny
06:58
20min
Mrozów
07:13
Wrocław Główny
07:33
21min
Mrozów
08:13
Wrocław Główny
08:34
20min
Mrozów
10:01
Wrocław Główny
10:21
20min
Mrozów
11:12
Wrocław Główny
11:32
19min
Mrozów
13:14
Wrocław Główny
13:33
22min
Mrozów
14:07
Wrocław Główny
14:29
20min
Mrozów
15:02
Wrocław Główny
15:22
19min
Mrozów
16:00
Wrocław Główny
16:19
20min
Mrozów
17:09
Wrocław Główny
17:29
19min
Mrozów
18:26
Wrocław Główny
18:45
20min
Mrozów
19:12
Wrocław Główny
19:32
22min
Mrozów
20:18
Wrocław Główny
20:40
21min
Mrozów
21:12
Wrocław Główny
21:33
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
kup bilet
21min
Mrozów
04:35
Wrocław Główny
04:56
20min
Mrozów
05:33
Wrocław Główny
05:53
23min
Mrozów
05:59
Wrocław Główny
06:22
21min
Mrozów
06:37
Wrocław Główny
06:58
20min
Mrozów
07:13
Wrocław Główny
07:33
21min
Mrozów
08:13
Wrocław Główny
08:34
20min
Mrozów
10:01
Wrocław Główny
10:21
20min
Mrozów
11:12
Wrocław Główny
11:32
19min
Mrozów
13:14
Wrocław Główny
13:33
22min
Mrozów
14:07
Wrocław Główny
14:29
20min
Mrozów
15:02
Wrocław Główny
15:22
19min
Mrozów
16:00
Wrocław Główny
16:19
20min
Mrozów
17:09
Wrocław Główny
17:29
19min
Mrozów
18:26
Wrocław Główny
18:45
20min
Mrozów
19:12
Wrocław Główny
19:32
22min
Mrozów
20:18
Wrocław Główny
20:40
21min
Mrozów
21:12
Wrocław Główny
21:33

Mrozów – Wrocław Główny – lokalizacje

Banner - Nowy Sklep KD już dostępny

This will close in 0 seconds