Rozkład jazdy
Wrocław GłównyMokronos Górny
Kup bilet na przejazd pociągiem

Mokronos Górny ➤ Wrocław Główny

Rozkład jazdy Wrocław Główny – Mokronos Górny

Kup bilet
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
kup bilet
10min
Wrocław Główny
04:54
Mokronos Górny
05:04
11min
Wrocław Główny
06:10
Mokronos Górny
06:21
11min
Wrocław Główny
06:30
Mokronos Górny
06:41
16min
Wrocław Główny
06:50
Mokronos Górny
07:06
11min
Wrocław Główny
07:10
Mokronos Górny
07:21
11min
Wrocław Główny
08:18
Mokronos Górny
08:29
12min
Wrocław Główny
10:10
Mokronos Górny
10:22
11min
Wrocław Główny
11:12
Mokronos Górny
11:23
12min
Wrocław Główny
12:15
Mokronos Górny
12:27
11min
Wrocław Główny
13:09
Mokronos Górny
13:20
11min
Wrocław Główny
14:05
Mokronos Górny
14:16
11min
Wrocław Główny
14:40
Mokronos Górny
14:51
11min
Wrocław Główny
15:07
Mokronos Górny
15:18
11min
Wrocław Główny
15:43
Mokronos Górny
15:54
10min
Wrocław Główny
16:23
Mokronos Górny
16:33
11min
Wrocław Główny
17:00
Mokronos Górny
17:11
12min
Wrocław Główny
17:55
Mokronos Górny
18:07
11min
Wrocław Główny
18:43
Mokronos Górny
18:54
11min
Wrocław Główny
19:30
Mokronos Górny
19:41
12min
Wrocław Główny
20:01
Mokronos Górny
20:13
11min
Wrocław Główny
21:30
Mokronos Górny
21:41
12min
Wrocław Główny
22:09
Mokronos Górny
22:21
11min
Wrocław Główny
22:53
Mokronos Górny
23:04
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
pon.
wt.
śr.
cz.
pt.
sob.
niedz.
10min
Wrocław Główny
04:54
Mokronos Górny
05:04
11min
Wrocław Główny
06:10
Mokronos Górny
06:21
11min
Wrocław Główny
06:30
Mokronos Górny
06:41
16min
Wrocław Główny
06:50
Mokronos Górny
07:06
11min
Wrocław Główny
07:10
Mokronos Górny
07:21
11min
Wrocław Główny
08:18
Mokronos Górny
08:29
12min
Wrocław Główny
10:10
Mokronos Górny
10:22
11min
Wrocław Główny
11:12
Mokronos Górny
11:23
12min
Wrocław Główny
12:15
Mokronos Górny
12:27
11min
Wrocław Główny
13:09
Mokronos Górny
13:20
11min
Wrocław Główny
14:05
Mokronos Górny
14:16
11min
Wrocław Główny
14:40
Mokronos Górny
14:51
11min
Wrocław Główny
15:07
Mokronos Górny
15:18
11min
Wrocław Główny
15:43
Mokronos Górny
15:54
10min
Wrocław Główny
16:23
Mokronos Górny
16:33
11min
Wrocław Główny
17:00
Mokronos Górny
17:11
12min
Wrocław Główny
17:55
Mokronos Górny
18:07
11min
Wrocław Główny
18:43
Mokronos Górny
18:54
11min
Wrocław Główny
19:30
Mokronos Górny
19:41
12min
Wrocław Główny
20:01
Mokronos Górny
20:13
11min
Wrocław Główny
21:30
Mokronos Górny
21:41
12min
Wrocław Główny
22:09
Mokronos Górny
22:21
11min
Wrocław Główny
22:53
Mokronos Górny
23:04
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
kup bilet
10min
Wrocław Główny
04:54
Mokronos Górny
05:04
11min
Wrocław Główny
06:10
Mokronos Górny
06:21
11min
Wrocław Główny
06:30
Mokronos Górny
06:41
16min
Wrocław Główny
06:50
Mokronos Górny
07:06
11min
Wrocław Główny
07:10
Mokronos Górny
07:21
11min
Wrocław Główny
08:18
Mokronos Górny
08:29
12min
Wrocław Główny
10:10
Mokronos Górny
10:22
11min
Wrocław Główny
11:12
Mokronos Górny
11:23
12min
Wrocław Główny
12:15
Mokronos Górny
12:27
11min
Wrocław Główny
13:09
Mokronos Górny
13:20
11min
Wrocław Główny
14:05
Mokronos Górny
14:16
11min
Wrocław Główny
14:40
Mokronos Górny
14:51
11min
Wrocław Główny
15:07
Mokronos Górny
15:18
11min
Wrocław Główny
15:43
Mokronos Górny
15:54
10min
Wrocław Główny
16:23
Mokronos Górny
16:33
11min
Wrocław Główny
17:00
Mokronos Górny
17:11
12min
Wrocław Główny
17:55
Mokronos Górny
18:07
11min
Wrocław Główny
18:43
Mokronos Górny
18:54
11min
Wrocław Główny
19:30
Mokronos Górny
19:41
12min
Wrocław Główny
20:01
Mokronos Górny
20:13
11min
Wrocław Główny
21:30
Mokronos Górny
21:41
12min
Wrocław Główny
22:09
Mokronos Górny
22:21
11min
Wrocław Główny
22:53
Mokronos Górny
23:04

Wrocław Główny – Mokronos Górny – lokalizacje