A A Czcionka

Rozkład jazdy
Wrocław GłównyMiękinia
Kup bilet na przejazd pociągiem

Miękinia ➤ Wrocław Główny
358 utrudnień zgłoszone w systemie Sprawdź

Rozkład jazdy Wrocław Główny – Miękinia

Kup bilet
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
kup bilet
23min
Wrocław Główny
04:40
Miękinia
05:03
21min
Wrocław Główny
05:15
Miękinia
05:36
22min
Wrocław Główny
05:45
Miękinia
06:07
25min
Wrocław Główny
06:42
Miękinia
07:07
20min
Wrocław Główny
07:27
Miękinia
07:47
23min
Wrocław Główny
07:41
Miękinia
08:04
22min
Wrocław Główny
09:45
Miękinia
10:07
24min
Wrocław Główny
10:15
Miękinia
10:39
22min
Wrocław Główny
11:47
Miękinia
12:09
23min
Wrocław Główny
12:28
Miękinia
12:51
19min
Wrocław Główny
13:32
Miękinia
13:51
23min
Wrocław Główny
13:45
Miękinia
14:08
20min
Wrocław Główny
14:15
Miękinia
14:35
23min
Wrocław Główny
14:43
Miękinia
15:06
24min
Wrocław Główny
15:25
Miękinia
15:49
23min
Wrocław Główny
15:45
Miękinia
16:08
22min
Wrocław Główny
16:32
Miękinia
16:54
22min
Wrocław Główny
16:45
Miękinia
17:07
23min
Wrocław Główny
17:45
Miękinia
18:08
23min
Wrocław Główny
18:55
Miękinia
19:18
23min
Wrocław Główny
19:46
Miękinia
20:09
22min
Wrocław Główny
20:42
Miękinia
21:04
23min
Wrocław Główny
20:58
Miękinia
21:21
23min
Wrocław Główny
21:54
Miękinia
22:17
25min
Wrocław Główny
23:11
Miękinia
23:36
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
pon.
wt.
śr.
cz.
pt.
sob.
niedz.
23min
Wrocław Główny
04:40
Miękinia
05:03
21min
Wrocław Główny
05:15
Miękinia
05:36
22min
Wrocław Główny
05:45
Miękinia
06:07
25min
Wrocław Główny
06:42
Miękinia
07:07
20min
Wrocław Główny
07:27
Miękinia
07:47
23min
Wrocław Główny
07:41
Miękinia
08:04
22min
Wrocław Główny
09:45
Miękinia
10:07
24min
Wrocław Główny
10:15
Miękinia
10:39
22min
Wrocław Główny
11:47
Miękinia
12:09
23min
Wrocław Główny
12:28
Miękinia
12:51
19min
Wrocław Główny
13:32
Miękinia
13:51
23min
Wrocław Główny
13:45
Miękinia
14:08
20min
Wrocław Główny
14:15
Miękinia
14:35
23min
Wrocław Główny
14:43
Miękinia
15:06
24min
Wrocław Główny
15:25
Miękinia
15:49
23min
Wrocław Główny
15:45
Miękinia
16:08
22min
Wrocław Główny
16:32
Miękinia
16:54
22min
Wrocław Główny
16:45
Miękinia
17:07
23min
Wrocław Główny
17:45
Miękinia
18:08
23min
Wrocław Główny
18:55
Miękinia
19:18
23min
Wrocław Główny
19:46
Miękinia
20:09
22min
Wrocław Główny
20:42
Miękinia
21:04
23min
Wrocław Główny
20:58
Miękinia
21:21
23min
Wrocław Główny
21:54
Miękinia
22:17
25min
Wrocław Główny
23:11
Miękinia
23:36
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
kup bilet
23min
Wrocław Główny
04:40
Miękinia
05:03
21min
Wrocław Główny
05:15
Miękinia
05:36
22min
Wrocław Główny
05:45
Miękinia
06:07
25min
Wrocław Główny
06:42
Miękinia
07:07
20min
Wrocław Główny
07:27
Miękinia
07:47
23min
Wrocław Główny
07:41
Miękinia
08:04
22min
Wrocław Główny
09:45
Miękinia
10:07
24min
Wrocław Główny
10:15
Miękinia
10:39
22min
Wrocław Główny
11:47
Miękinia
12:09
23min
Wrocław Główny
12:28
Miękinia
12:51
19min
Wrocław Główny
13:32
Miękinia
13:51
23min
Wrocław Główny
13:45
Miękinia
14:08
20min
Wrocław Główny
14:15
Miękinia
14:35
23min
Wrocław Główny
14:43
Miękinia
15:06
24min
Wrocław Główny
15:25
Miękinia
15:49
23min
Wrocław Główny
15:45
Miękinia
16:08
22min
Wrocław Główny
16:32
Miękinia
16:54
22min
Wrocław Główny
16:45
Miękinia
17:07
23min
Wrocław Główny
17:45
Miękinia
18:08
23min
Wrocław Główny
18:55
Miękinia
19:18
23min
Wrocław Główny
19:46
Miękinia
20:09
22min
Wrocław Główny
20:42
Miękinia
21:04
23min
Wrocław Główny
20:58
Miękinia
21:21
23min
Wrocław Główny
21:54
Miękinia
22:17
25min
Wrocław Główny
23:11
Miękinia
23:36

Wrocław Główny – Miękinia – lokalizacje

Banner - Nowy Sklep KD już dostępny

This will close in 0 seconds