A A Czcionka

Rozkład jazdy
MiękiniaWrocław Główny
Kup bilet na przejazd pociągiem

Wrocław Główny ➤ Miękinia
358 utrudnień zgłoszone w systemie Sprawdź

Rozkład jazdy Miękinia – Wrocław Główny

Kup bilet
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
kup bilet
24min
Miękinia
04:32
Wrocław Główny
04:56
23min
Miękinia
05:30
Wrocław Główny
05:53
27min
Miękinia
05:55
Wrocław Główny
06:22
24min
Miękinia
06:34
Wrocław Główny
06:58
22min
Miękinia
06:59
Wrocław Główny
07:21
23min
Miękinia
07:10
Wrocław Główny
07:33
20min
Miękinia
07:56
Wrocław Główny
08:16
25min
Miękinia
08:09
Wrocław Główny
08:34
21min
Miękinia
08:59
Wrocław Główny
09:20
23min
Miękinia
09:58
Wrocław Główny
10:21
23min
Miękinia
11:09
Wrocław Główny
11:32
20min
Miękinia
12:05
Wrocław Główny
12:25
22min
Miękinia
13:11
Wrocław Główny
13:33
26min
Miękinia
14:03
Wrocław Główny
14:29
23min
Miękinia
14:59
Wrocław Główny
15:22
22min
Miękinia
15:57
Wrocław Główny
16:19
21min
Miękinia
16:24
Wrocław Główny
16:45
23min
Miękinia
17:06
Wrocław Główny
17:29
20min
Miękinia
17:41
Wrocław Główny
18:01
22min
Miękinia
18:23
Wrocław Główny
18:45
23min
Miękinia
19:09
Wrocław Główny
19:32
25min
Miękinia
20:15
Wrocław Główny
20:40
23min
Miękinia
20:56
Wrocław Główny
21:19
24min
Miękinia
21:09
Wrocław Główny
21:33
21min
Miękinia
23:49
Wrocław Główny
00:10
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
pon.
wt.
śr.
cz.
pt.
sob.
niedz.
24min
Miękinia
04:32
Wrocław Główny
04:56
23min
Miękinia
05:30
Wrocław Główny
05:53
27min
Miękinia
05:55
Wrocław Główny
06:22
24min
Miękinia
06:34
Wrocław Główny
06:58
22min
Miękinia
06:59
Wrocław Główny
07:21
23min
Miękinia
07:10
Wrocław Główny
07:33
20min
Miękinia
07:56
Wrocław Główny
08:16
25min
Miękinia
08:09
Wrocław Główny
08:34
21min
Miękinia
08:59
Wrocław Główny
09:20
23min
Miękinia
09:58
Wrocław Główny
10:21
23min
Miękinia
11:09
Wrocław Główny
11:32
20min
Miękinia
12:05
Wrocław Główny
12:25
22min
Miękinia
13:11
Wrocław Główny
13:33
26min
Miękinia
14:03
Wrocław Główny
14:29
23min
Miękinia
14:59
Wrocław Główny
15:22
22min
Miękinia
15:57
Wrocław Główny
16:19
21min
Miękinia
16:24
Wrocław Główny
16:45
23min
Miękinia
17:06
Wrocław Główny
17:29
20min
Miękinia
17:41
Wrocław Główny
18:01
22min
Miękinia
18:23
Wrocław Główny
18:45
23min
Miękinia
19:09
Wrocław Główny
19:32
25min
Miękinia
20:15
Wrocław Główny
20:40
23min
Miękinia
20:56
Wrocław Główny
21:19
24min
Miękinia
21:09
Wrocław Główny
21:33
21min
Miękinia
23:49
Wrocław Główny
00:10
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
kup bilet
24min
Miękinia
04:32
Wrocław Główny
04:56
23min
Miękinia
05:30
Wrocław Główny
05:53
27min
Miękinia
05:55
Wrocław Główny
06:22
24min
Miękinia
06:34
Wrocław Główny
06:58
22min
Miękinia
06:59
Wrocław Główny
07:21
23min
Miękinia
07:10
Wrocław Główny
07:33
20min
Miękinia
07:56
Wrocław Główny
08:16
25min
Miękinia
08:09
Wrocław Główny
08:34
21min
Miękinia
08:59
Wrocław Główny
09:20
23min
Miękinia
09:58
Wrocław Główny
10:21
23min
Miękinia
11:09
Wrocław Główny
11:32
20min
Miękinia
12:05
Wrocław Główny
12:25
22min
Miękinia
13:11
Wrocław Główny
13:33
26min
Miękinia
14:03
Wrocław Główny
14:29
23min
Miękinia
14:59
Wrocław Główny
15:22
22min
Miękinia
15:57
Wrocław Główny
16:19
21min
Miękinia
16:24
Wrocław Główny
16:45
23min
Miękinia
17:06
Wrocław Główny
17:29
20min
Miękinia
17:41
Wrocław Główny
18:01
22min
Miękinia
18:23
Wrocław Główny
18:45
23min
Miękinia
19:09
Wrocław Główny
19:32
25min
Miękinia
20:15
Wrocław Główny
20:40
23min
Miękinia
20:56
Wrocław Główny
21:19
24min
Miękinia
21:09
Wrocław Główny
21:33
21min
Miękinia
23:49
Wrocław Główny
00:10

Miękinia – Wrocław Główny – lokalizacje

Banner - Nowy Sklep KD już dostępny

This will close in 0 seconds