Rozkład jazdy
Wrocław GłównyLegnica
Kup bilet na przejazd pociągiem

Legnica ➤ Wrocław Główny

Rozkład jazdy Wrocław Główny-Legnica – kup bilet na przejazd pociągiem

Interesują Cię pociągi Wrocław Główny-Legnica? Jesteś w dobrym miejscu. Koleje Dolnośląskie zapewniają bogaty rozkład jazdy między miastami oraz szybką i wygodną podróż. Pokonanie dystansu 65 km naszym pociągiem zajmuje niespełna godzinę. Połączenie między węzłami jest płynne dzięki remontom jakie zostały wykonane na stacjach Wrocław Główny i Legnica przez PKP.

Kup bilet
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
kup bilet
54min
Wrocław Główny
04:28
Legnica
05:22
45min
Wrocław Główny
05:20
Legnica
06:05
54min
Wrocław Główny
05:37
Legnica
06:31
39min
Wrocław Główny
06:12
Legnica
06:51
57min
Wrocław Główny
06:30
Legnica
07:27
56min
Wrocław Główny
06:39
Legnica
07:35
49min
Wrocław Główny
07:17
Legnica
08:06
57min
Wrocław Główny
07:45
Legnica
08:42
40min
Wrocław Główny
09:08
Legnica
09:48
57min
Wrocław Główny
09:40
Legnica
10:37
39min
Wrocław Główny
10:20
Legnica
10:59
56min
Wrocław Główny
10:30
Legnica
11:26
56min
Wrocław Główny
11:42
Legnica
12:38
39min
Wrocław Główny
12:14
Legnica
12:53
54min
Wrocław Główny
12:31
Legnica
13:25
45min
Wrocław Główny
13:09
Legnica
13:54
45min
Wrocław Główny
13:28
Legnica
14:13
56min
Wrocław Główny
13:44
Legnica
14:40
46min
Wrocław Główny
14:15
Legnica
15:01
57min
Wrocław Główny
14:45
Legnica
15:42
55min
Wrocław Główny
15:13
Legnica
16:08
45min
Wrocław Główny
15:29
Legnica
16:14
55min
Wrocław Główny
15:47
Legnica
16:42
59min
Wrocław Główny
16:12
Legnica
17:11
43min
Wrocław Główny
16:34
Legnica
17:17
56min
Wrocław Główny
16:43
Legnica
17:39
39min
Wrocław Główny
17:20
Legnica
17:59
55min
Wrocław Główny
17:48
Legnica
18:43
39min
Wrocław Główny
18:23
Legnica
19:02
54min
Wrocław Główny
18:32
Legnica
19:26
56min
Wrocław Główny
19:51
Legnica
20:47
46min
Wrocław Główny
20:14
Legnica
21:00
55min
Wrocław Główny
20:52
Legnica
21:47
1h
Wrocław Główny
20:52
Legnica
21:52
39min
Wrocław Główny
21:37
Legnica
22:16
56min
Wrocław Główny
21:58
Legnica
22:54
1h2min
Wrocław Główny
23:22
Legnica
00:24
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
pon.
wt.
śr.
cz.
pt.
sob.
niedz.
54min
Wrocław Główny
04:28
Legnica
05:22
45min
Wrocław Główny
05:20
Legnica
06:05
54min
Wrocław Główny
05:37
Legnica
06:31
39min
Wrocław Główny
06:12
Legnica
06:51
57min
Wrocław Główny
06:30
Legnica
07:27
56min
Wrocław Główny
06:39
Legnica
07:35
49min
Wrocław Główny
07:17
Legnica
08:06
57min
Wrocław Główny
07:45
Legnica
08:42
40min
Wrocław Główny
09:08
Legnica
09:48
57min
Wrocław Główny
09:40
Legnica
10:37
39min
Wrocław Główny
10:20
Legnica
10:59
56min
Wrocław Główny
10:30
Legnica
11:26
56min
Wrocław Główny
11:42
Legnica
12:38
39min
Wrocław Główny
12:14
Legnica
12:53
54min
Wrocław Główny
12:31
Legnica
13:25
45min
Wrocław Główny
13:09
Legnica
13:54
45min
Wrocław Główny
13:28
Legnica
14:13
56min
Wrocław Główny
13:44
Legnica
14:40
46min
Wrocław Główny
14:15
Legnica
15:01
57min
Wrocław Główny
14:45
Legnica
15:42
55min
Wrocław Główny
15:13
Legnica
16:08
45min
Wrocław Główny
15:29
Legnica
16:14
55min
Wrocław Główny
15:47
Legnica
16:42
59min
Wrocław Główny
16:12
Legnica
17:11
43min
Wrocław Główny
16:34
Legnica
17:17
56min
Wrocław Główny
16:43
Legnica
17:39
39min
Wrocław Główny
17:20
Legnica
17:59
55min
Wrocław Główny
17:48
Legnica
18:43
39min
Wrocław Główny
18:23
Legnica
19:02
54min
Wrocław Główny
18:32
Legnica
19:26
56min
Wrocław Główny
19:51
Legnica
20:47
46min
Wrocław Główny
20:14
Legnica
21:00
55min
Wrocław Główny
20:52
Legnica
21:47
1h
Wrocław Główny
20:52
Legnica
21:52
39min
Wrocław Główny
21:37
Legnica
22:16
56min
Wrocław Główny
21:58
Legnica
22:54
1h2min
Wrocław Główny
23:22
Legnica
00:24
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
kup bilet
54min
Wrocław Główny
04:28
Legnica
05:22
45min
Wrocław Główny
05:20
Legnica
06:05
54min
Wrocław Główny
05:37
Legnica
06:31
39min
Wrocław Główny
06:12
Legnica
06:51
57min
Wrocław Główny
06:30
Legnica
07:27
56min
Wrocław Główny
06:39
Legnica
07:35
49min
Wrocław Główny
07:17
Legnica
08:06
57min
Wrocław Główny
07:45
Legnica
08:42
40min
Wrocław Główny
09:08
Legnica
09:48
57min
Wrocław Główny
09:40
Legnica
10:37
39min
Wrocław Główny
10:20
Legnica
10:59
56min
Wrocław Główny
10:30
Legnica
11:26
56min
Wrocław Główny
11:42
Legnica
12:38
39min
Wrocław Główny
12:14
Legnica
12:53
54min
Wrocław Główny
12:31
Legnica
13:25
45min
Wrocław Główny
13:09
Legnica
13:54
45min
Wrocław Główny
13:28
Legnica
14:13
56min
Wrocław Główny
13:44
Legnica
14:40
46min
Wrocław Główny
14:15
Legnica
15:01
57min
Wrocław Główny
14:45
Legnica
15:42
55min
Wrocław Główny
15:13
Legnica
16:08
45min
Wrocław Główny
15:29
Legnica
16:14
55min
Wrocław Główny
15:47
Legnica
16:42
59min
Wrocław Główny
16:12
Legnica
17:11
43min
Wrocław Główny
16:34
Legnica
17:17
56min
Wrocław Główny
16:43
Legnica
17:39
39min
Wrocław Główny
17:20
Legnica
17:59
55min
Wrocław Główny
17:48
Legnica
18:43
39min
Wrocław Główny
18:23
Legnica
19:02
54min
Wrocław Główny
18:32
Legnica
19:26
56min
Wrocław Główny
19:51
Legnica
20:47
46min
Wrocław Główny
20:14
Legnica
21:00
55min
Wrocław Główny
20:52
Legnica
21:47
1h
Wrocław Główny
20:52
Legnica
21:52
39min
Wrocław Główny
21:37
Legnica
22:16
56min
Wrocław Główny
21:58
Legnica
22:54
1h2min
Wrocław Główny
23:22
Legnica
00:24

Rozkład jazdy Wrocław Główny-Legnica

Stacje PKP Wrocław Główny-Legnica łączy rozkład jazdy obejmujący ponad 25 kursów codziennych. Ponadto Koleje Dolnośląskie uruchomiły dodatkowe połączenia, kursujące w niektóre dni tygodnia. Dla wygody Pasażerów przy wybranym połączeniu możliwe jest zakupienie biletu, bez potrzeby osobnych wyszukiwań. Przed zakupem warto zapoznać się z dostępnymi taryfami biletowymi. Bezpośrednio na stacjach również można zakupić bilety, jak też sprawdzić rozkład jazdy Wrocław-Legnica.

liniowy schemat połączeń

plakatowe rozkłady jazdy

Wrocław Główny – Legnica – lokalizacje

Wrocław Główny

Na dworzec Wrocław Główny można dotrzeć z każdej części miasta, nie zależnie od pory dnia. Znajdujące się w jego pobliżu przystanki tramwajowe i autobusowe zapewniają połączenia dzienne i nocne. Dla wygody Pasażerów dostępny jest również parking oraz postój taksówek przy budynku dworca.

Oczekując na pociąg Wrocław Główny-Legnica można skorzystać z hallu z siedzeniami, zjeść w restauracji lub napić się w kawiarni. W budynku mieszczą się także kasy biletowe, BOK i toalety.

Legnica

Otwarty w 1929 roku dworzec wojewódzki w Legnicy znajduje się w środkowej części miasta. Jako stacja końcowa połączenia Wrocław Główny-Legnica jest doskonałym miejscem przesiadkowym w kierunku Głogowa, Żarów i Zgorzelca oraz dalej poza granice Dolnego Śląska, a nawet Polski.

Lokalizacja oraz sąsiedztwo głównych dróg zapewniają świetną komunikację z obszarem całego miasta. W pobliżu znajdują się przystanki autobusowe oraz dworzec PKS, a przed budynkiem strzeżony parking dla Pasażerów.

Zapraszamy na pociągi Wrocław Główny-Legnica Kolei Dolnośląskich.