A A Czcionka

Rozkład jazdy
LegnicaWrocław Główny
Kup bilet na przejazd pociągiem

Wrocław Główny ➤ Legnica
351 utrudnień zgłoszone w systemie Sprawdź

Rozkład jazdy Legnica – Wrocław Główny

Kup bilet
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
kup bilet
56min
Legnica
04:00
Wrocław Główny
04:56
52min
Legnica
05:01
Wrocław Główny
05:53
1h1min
Legnica
05:21
Wrocław Główny
06:22
52min
Legnica
06:06
Wrocław Główny
06:58
47min
Legnica
06:34
Wrocław Główny
07:21
53min
Legnica
06:40
Wrocław Główny
07:33
46min
Legnica
07:02
Wrocław Główny
07:48
44min
Legnica
07:32
Wrocław Główny
08:16
55min
Legnica
07:39
Wrocław Główny
08:34
48min
Legnica
08:32
Wrocław Główny
09:20
36min
Legnica
09:07
Wrocław Główny
09:43
52min
Legnica
09:29
Wrocław Główny
10:21
45min
Legnica
10:14
Wrocław Główny
10:59
51min
Legnica
10:41
Wrocław Główny
11:32
45min
Legnica
11:40
Wrocław Główny
12:25
40min
Legnica
12:09
Wrocław Główny
12:49
51min
Legnica
12:42
Wrocław Główny
13:33
58min
Legnica
13:31
Wrocław Główny
14:29
36min
Legnica
14:08
Wrocław Główny
14:44
52min
Legnica
14:30
Wrocław Główny
15:22
36min
Legnica
15:05
Wrocław Główny
15:41
51min
Legnica
15:28
Wrocław Główny
16:19
46min
Legnica
15:59
Wrocław Główny
16:45
50min
Legnica
16:39
Wrocław Główny
17:29
41min
Legnica
17:08
Wrocław Główny
17:49
51min
Legnica
17:54
Wrocław Główny
18:45
41min
Legnica
18:09
Wrocław Główny
18:50
44min
Legnica
18:23
Wrocław Główny
19:07
38min
Legnica
18:34
Wrocław Główny
19:12
52min
Legnica
18:40
Wrocław Główny
19:32
55min
Legnica
19:45
Wrocław Główny
20:40
49min
Legnica
20:30
Wrocław Główny
21:19
53min
Legnica
20:40
Wrocław Główny
21:33
37min
Legnica
21:11
Wrocław Główny
21:48
46min
Legnica
23:24
Wrocław Główny
00:10
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
pon.
wt.
śr.
cz.
pt.
sob.
niedz.
56min
Legnica
04:00
Wrocław Główny
04:56
52min
Legnica
05:01
Wrocław Główny
05:53
1h1min
Legnica
05:21
Wrocław Główny
06:22
52min
Legnica
06:06
Wrocław Główny
06:58
47min
Legnica
06:34
Wrocław Główny
07:21
53min
Legnica
06:40
Wrocław Główny
07:33
46min
Legnica
07:02
Wrocław Główny
07:48
44min
Legnica
07:32
Wrocław Główny
08:16
55min
Legnica
07:39
Wrocław Główny
08:34
48min
Legnica
08:32
Wrocław Główny
09:20
36min
Legnica
09:07
Wrocław Główny
09:43
52min
Legnica
09:29
Wrocław Główny
10:21
45min
Legnica
10:14
Wrocław Główny
10:59
51min
Legnica
10:41
Wrocław Główny
11:32
45min
Legnica
11:40
Wrocław Główny
12:25
40min
Legnica
12:09
Wrocław Główny
12:49
51min
Legnica
12:42
Wrocław Główny
13:33
58min
Legnica
13:31
Wrocław Główny
14:29
36min
Legnica
14:08
Wrocław Główny
14:44
52min
Legnica
14:30
Wrocław Główny
15:22
36min
Legnica
15:05
Wrocław Główny
15:41
51min
Legnica
15:28
Wrocław Główny
16:19
46min
Legnica
15:59
Wrocław Główny
16:45
50min
Legnica
16:39
Wrocław Główny
17:29
41min
Legnica
17:08
Wrocław Główny
17:49
51min
Legnica
17:54
Wrocław Główny
18:45
41min
Legnica
18:09
Wrocław Główny
18:50
44min
Legnica
18:23
Wrocław Główny
19:07
38min
Legnica
18:34
Wrocław Główny
19:12
52min
Legnica
18:40
Wrocław Główny
19:32
55min
Legnica
19:45
Wrocław Główny
20:40
49min
Legnica
20:30
Wrocław Główny
21:19
53min
Legnica
20:40
Wrocław Główny
21:33
37min
Legnica
21:11
Wrocław Główny
21:48
46min
Legnica
23:24
Wrocław Główny
00:10
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
kup bilet
56min
Legnica
04:00
Wrocław Główny
04:56
52min
Legnica
05:01
Wrocław Główny
05:53
1h1min
Legnica
05:21
Wrocław Główny
06:22
52min
Legnica
06:06
Wrocław Główny
06:58
47min
Legnica
06:34
Wrocław Główny
07:21
53min
Legnica
06:40
Wrocław Główny
07:33
46min
Legnica
07:02
Wrocław Główny
07:48
44min
Legnica
07:32
Wrocław Główny
08:16
55min
Legnica
07:39
Wrocław Główny
08:34
48min
Legnica
08:32
Wrocław Główny
09:20
36min
Legnica
09:07
Wrocław Główny
09:43
52min
Legnica
09:29
Wrocław Główny
10:21
45min
Legnica
10:14
Wrocław Główny
10:59
51min
Legnica
10:41
Wrocław Główny
11:32
45min
Legnica
11:40
Wrocław Główny
12:25
40min
Legnica
12:09
Wrocław Główny
12:49
51min
Legnica
12:42
Wrocław Główny
13:33
58min
Legnica
13:31
Wrocław Główny
14:29
36min
Legnica
14:08
Wrocław Główny
14:44
52min
Legnica
14:30
Wrocław Główny
15:22
36min
Legnica
15:05
Wrocław Główny
15:41
51min
Legnica
15:28
Wrocław Główny
16:19
46min
Legnica
15:59
Wrocław Główny
16:45
50min
Legnica
16:39
Wrocław Główny
17:29
41min
Legnica
17:08
Wrocław Główny
17:49
51min
Legnica
17:54
Wrocław Główny
18:45
41min
Legnica
18:09
Wrocław Główny
18:50
44min
Legnica
18:23
Wrocław Główny
19:07
38min
Legnica
18:34
Wrocław Główny
19:12
52min
Legnica
18:40
Wrocław Główny
19:32
55min
Legnica
19:45
Wrocław Główny
20:40
49min
Legnica
20:30
Wrocław Główny
21:19
53min
Legnica
20:40
Wrocław Główny
21:33
37min
Legnica
21:11
Wrocław Główny
21:48
46min
Legnica
23:24
Wrocław Główny
00:10

Legnica – Wrocław Główny – lokalizacje