A A Czcionka

Rozkład jazdy
Wrocław GłównyKrotoszyn
Kup bilet na przejazd pociągiem

Krotoszyn ➤ Wrocław Główny
416 utrudnień zgłoszone w systemie Sprawdź

Rozkład jazdy Wrocław Główny – Krotoszyn

czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
pon.
wt.
śr.
cz.
pt.
sob.
niedz.
kup bilet
1h39min
Wrocław Główny
07:17
Krotoszyn
08:56
1h28min
Wrocław Główny
07:45
Krotoszyn
09:13
1h40min
Wrocław Główny
19:30
Krotoszyn
21:10
1h37min
Wrocław Główny
22:56
Krotoszyn
00:33

Wrocław Główny – Krotoszyn – lokalizacje