A A Czcionka

Rozkład jazdy
KrotoszynWrocław Główny
Kup bilet na przejazd pociągiem

Wrocław Główny ➤ Krotoszyn
416 utrudnień zgłoszone w systemie Sprawdź

Rozkład jazdy Krotoszyn – Wrocław Główny

czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
pon.
wt.
śr.
cz.
pt.
sob.
niedz.
kup bilet
1h45min
Krotoszyn
04:49
Wrocław Główny
06:34
1h25min
Krotoszyn
06:25
Wrocław Główny
07:50
1h27min
Krotoszyn
09:25
Wrocław Główny
10:52
1h34min
Krotoszyn
21:22
Wrocław Główny
22:56

Krosnowice Krotoszyn – Wrocław Główny – lokalizacje