Rozkład jazdy
Wrocław GłównyKamieniec Ząbkowicki
Kup bilet na przejazd pociągiem

Kamieniec Ząbkowicki ➤ Wrocław Główny

Rozkład jazdy Wrocław Główny – Kamieniec Ząbkowicki

Kup bilet
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
kup bilet
1h6min
Wrocław Główny
05:04
Kamieniec Ząbkowicki
06:10
1h3min
Wrocław Główny
06:10
Kamieniec Ząbkowicki
07:13
1h2min
Wrocław Główny
08:03
Kamieniec Ząbkowicki
09:05
1h8min
Wrocław Główny
08:13
Kamieniec Ząbkowicki
09:21
1h12min
Wrocław Główny
10:18
Kamieniec Ząbkowicki
11:30
1h11min
Wrocław Główny
12:50
Kamieniec Ząbkowicki
14:01
1h5min
Wrocław Główny
14:09
Kamieniec Ząbkowicki
15:14
1h10min
Wrocław Główny
15:19
Kamieniec Ząbkowicki
16:29
1h6min
Wrocław Główny
15:54
Kamieniec Ząbkowicki
17:00
1h10min
Wrocław Główny
16:54
Kamieniec Ząbkowicki
18:04
1h9min
Wrocław Główny
17:49
Kamieniec Ząbkowicki
18:58
1h10min
Wrocław Główny
18:39
Kamieniec Ząbkowicki
19:49
1h9min
Wrocław Główny
20:42
Kamieniec Ząbkowicki
21:51
1h12min
Wrocław Główny
21:36
Kamieniec Ząbkowicki
22:48
1h8min
Wrocław Główny
22:51
Kamieniec Ząbkowicki
23:59
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
pon.
wt.
śr.
cz.
pt.
sob.
niedz.
1h6min
Wrocław Główny
05:04
Kamieniec Ząbkowicki
06:10
1h3min
Wrocław Główny
06:10
Kamieniec Ząbkowicki
07:13
1h2min
Wrocław Główny
08:03
Kamieniec Ząbkowicki
09:05
1h8min
Wrocław Główny
08:13
Kamieniec Ząbkowicki
09:21
1h12min
Wrocław Główny
10:18
Kamieniec Ząbkowicki
11:30
1h11min
Wrocław Główny
12:50
Kamieniec Ząbkowicki
14:01
1h5min
Wrocław Główny
14:09
Kamieniec Ząbkowicki
15:14
1h10min
Wrocław Główny
15:19
Kamieniec Ząbkowicki
16:29
1h6min
Wrocław Główny
15:54
Kamieniec Ząbkowicki
17:00
1h10min
Wrocław Główny
16:54
Kamieniec Ząbkowicki
18:04
1h9min
Wrocław Główny
17:49
Kamieniec Ząbkowicki
18:58
1h10min
Wrocław Główny
18:39
Kamieniec Ząbkowicki
19:49
1h9min
Wrocław Główny
20:42
Kamieniec Ząbkowicki
21:51
1h12min
Wrocław Główny
21:36
Kamieniec Ząbkowicki
22:48
1h8min
Wrocław Główny
22:51
Kamieniec Ząbkowicki
23:59
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
kup bilet
1h6min
Wrocław Główny
05:04
Kamieniec Ząbkowicki
06:10
1h3min
Wrocław Główny
06:10
Kamieniec Ząbkowicki
07:13
1h2min
Wrocław Główny
08:03
Kamieniec Ząbkowicki
09:05
1h8min
Wrocław Główny
08:13
Kamieniec Ząbkowicki
09:21
1h12min
Wrocław Główny
10:18
Kamieniec Ząbkowicki
11:30
1h11min
Wrocław Główny
12:50
Kamieniec Ząbkowicki
14:01
1h5min
Wrocław Główny
14:09
Kamieniec Ząbkowicki
15:14
1h10min
Wrocław Główny
15:19
Kamieniec Ząbkowicki
16:29
1h6min
Wrocław Główny
15:54
Kamieniec Ząbkowicki
17:00
1h10min
Wrocław Główny
16:54
Kamieniec Ząbkowicki
18:04
1h9min
Wrocław Główny
17:49
Kamieniec Ząbkowicki
18:58
1h10min
Wrocław Główny
18:39
Kamieniec Ząbkowicki
19:49
1h9min
Wrocław Główny
20:42
Kamieniec Ząbkowicki
21:51
1h12min
Wrocław Główny
21:36
Kamieniec Ząbkowicki
22:48
1h8min
Wrocław Główny
22:51
Kamieniec Ząbkowicki
23:59

Wrocław Główny – Kamieniec Ząbkowicki – lokalizacje