A A Czcionka

Rozkład jazdy
Kamieniec ZąbkowickiWrocław Główny
Kup bilet na przejazd pociągiem

Wrocław Główny ➤ Kamieniec Ząbkowicki
358 utrudnień zgłoszone w systemie Sprawdź

Rozkład jazdy Kamieniec Ząbkowicki – Wrocław Główny

Kup bilet
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
kup bilet
1h11min
Kamieniec Ząbkowicki
03:51
Wrocław Główny
05:02
1h13min
Kamieniec Ząbkowicki
04:50
Wrocław Główny
06:03
1h19min
Kamieniec Ząbkowicki
06:18
Wrocław Główny
07:37
1h14min
Kamieniec Ząbkowicki
06:47
Wrocław Główny
08:01
1h21min
Kamieniec Ząbkowicki
08:14
Wrocław Główny
09:35
1h11min
Kamieniec Ząbkowicki
10:05
Wrocław Główny
11:16
1h11min
Kamieniec Ząbkowicki
11:35
Wrocław Główny
12:46
1h4min
Kamieniec Ząbkowicki
13:25
Wrocław Główny
14:29
1h9min
Kamieniec Ząbkowicki
15:18
Wrocław Główny
16:27
1h22min
Kamieniec Ząbkowicki
17:16
Wrocław Główny
18:38
1h13min
Kamieniec Ząbkowicki
18:12
Wrocław Główny
19:25
1h8min
Kamieniec Ząbkowicki
19:03
Wrocław Główny
20:11
1h10min
Kamieniec Ząbkowicki
19:54
Wrocław Główny
21:04
1h
Kamieniec Ząbkowicki
22:02
Wrocław Główny
23:02
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
pon.
wt.
śr.
cz.
pt.
sob.
niedz.
1h11min
Kamieniec Ząbkowicki
03:51
Wrocław Główny
05:02
1h13min
Kamieniec Ząbkowicki
04:50
Wrocław Główny
06:03
1h19min
Kamieniec Ząbkowicki
06:18
Wrocław Główny
07:37
1h14min
Kamieniec Ząbkowicki
06:47
Wrocław Główny
08:01
1h21min
Kamieniec Ząbkowicki
08:14
Wrocław Główny
09:35
1h11min
Kamieniec Ząbkowicki
10:05
Wrocław Główny
11:16
1h11min
Kamieniec Ząbkowicki
11:35
Wrocław Główny
12:46
1h4min
Kamieniec Ząbkowicki
13:25
Wrocław Główny
14:29
1h9min
Kamieniec Ząbkowicki
15:18
Wrocław Główny
16:27
1h22min
Kamieniec Ząbkowicki
17:16
Wrocław Główny
18:38
1h13min
Kamieniec Ząbkowicki
18:12
Wrocław Główny
19:25
1h8min
Kamieniec Ząbkowicki
19:03
Wrocław Główny
20:11
1h10min
Kamieniec Ząbkowicki
19:54
Wrocław Główny
21:04
1h
Kamieniec Ząbkowicki
22:02
Wrocław Główny
23:02
czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
kup bilet
1h11min
Kamieniec Ząbkowicki
03:51
Wrocław Główny
05:02
1h13min
Kamieniec Ząbkowicki
04:50
Wrocław Główny
06:03
1h19min
Kamieniec Ząbkowicki
06:18
Wrocław Główny
07:37
1h14min
Kamieniec Ząbkowicki
06:47
Wrocław Główny
08:01
1h21min
Kamieniec Ząbkowicki
08:14
Wrocław Główny
09:35
1h11min
Kamieniec Ząbkowicki
10:05
Wrocław Główny
11:16
1h11min
Kamieniec Ząbkowicki
11:35
Wrocław Główny
12:46
1h4min
Kamieniec Ząbkowicki
13:25
Wrocław Główny
14:29
1h9min
Kamieniec Ząbkowicki
15:18
Wrocław Główny
16:27
1h22min
Kamieniec Ząbkowicki
17:16
Wrocław Główny
18:38
1h13min
Kamieniec Ząbkowicki
18:12
Wrocław Główny
19:25
1h8min
Kamieniec Ząbkowicki
19:03
Wrocław Główny
20:11
1h10min
Kamieniec Ząbkowicki
19:54
Wrocław Główny
21:04
1h
Kamieniec Ząbkowicki
22:02
Wrocław Główny
23:02

Kamieniec Ząbkowicki – Wrocław Główny – lokalizacje

Banner - Nowy Sklep KD już dostępny

This will close in 0 seconds