A A Czcionka

Rozkład jazdy
Wrocław GłównyJelenia Góra
Kup bilet na przejazd pociągiem

Jelenia Góra ➤ Wrocław Główny
378 utrudnień zgłoszone w systemie Sprawdź

Rozkład jazdy Wrocław Główny – Jelenia Góra

czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
pon.
wt.
śr.
cz.
pt.
sob.
niedz.
kup bilet
2h18min
Wrocław Główny
05:01
Jelenia Góra
07:19
2h10min
Wrocław Główny
06:10
Jelenia Góra
08:20
1h51min
Wrocław Główny
06:24
Jelenia Góra
08:15
2h9min
Wrocław Główny
07:12
Jelenia Góra
09:21
1h51min
Wrocław Główny
08:28
Jelenia Góra
10:19
2h11min
Wrocław Główny
11:10
Jelenia Góra
13:21
2h11min
Wrocław Główny
13:10
Jelenia Góra
15:21
2h8min
Wrocław Główny
14:03
Jelenia Góra
16:11
2h12min
Wrocław Główny
15:09
Jelenia Góra
17:21
2h14min
Wrocław Główny
16:08
Jelenia Góra
18:22
1h52min
Wrocław Główny
17:42
Jelenia Góra
19:34
2h7min
Wrocław Główny
18:35
Jelenia Góra
20:42
2h19min
Wrocław Główny
19:45
Jelenia Góra
22:04
2h6min
Wrocław Główny
21:25
Jelenia Góra
23:31

Wrocław Główny – Jelenia Góra – lokalizacje