A A Czcionka

Rozkład jazdy
Jelenia GóraWrocław Główny
Kup bilet na przejazd pociągiem

Wrocław Główny ➤ Jelenia Góra
416 utrudnień zgłoszone w systemie Sprawdź

Rozkład jazdy Jelenia Góra – Wrocław Główny

czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
pon.
wt.
śr.
cz.
pt.
sob.
niedz.
kup bilet
2h5min
Jelenia Góra
04:03
Wrocław Główny
06:08
2h19min
Jelenia Góra
04:47
Wrocław Główny
07:06
2h7min
Jelenia Góra
06:32
Wrocław Główny
08:39
2h7min
Jelenia Góra
07:33
Wrocław Główny
09:40
1h58min
Jelenia Góra
08:50
Wrocław Główny
10:48
2h11min
Jelenia Góra
09:31
Wrocław Główny
11:42
2h8min
Jelenia Góra
11:31
Wrocław Główny
13:39
2h13min
Jelenia Góra
14:10
Wrocław Główny
16:23
2h2min
Jelenia Góra
15:31
Wrocław Główny
17:33
2h25min
Jelenia Góra
16:29
Wrocław Główny
18:54
2h11min
Jelenia Góra
17:48
Wrocław Główny
19:59
1h51min
Jelenia Góra
18:29
Wrocław Główny
20:20
2h10min
Jelenia Góra
19:36
Wrocław Główny
21:46

Jelenia Góra – Wrocław Główny – lokalizacje