A A Czcionka

Rozkład jazdy
Wrocław GłównyJelenia Góra Cieplice
Kup bilet na przejazd pociągiem

Jelenia Góra Cieplice ➤ Wrocław Główny
416 utrudnień zgłoszone w systemie Sprawdź

Rozkład jazdy Wrocław Główny – Jelenia Góra Cieplice

czas podróży
stacja początkowa
godzina odjazdu
stacja końcowa
godzina przyjazdu
pon.
wt.
śr.
cz.
pt.
sob.
niedz.
kup bilet
2h41min
Wrocław Główny
05:01
Jelenia Góra Cieplice
07:42
2h16min
Wrocław Główny
06:24
Jelenia Góra Cieplice
08:40
2h30min
Wrocław Główny
07:12
Jelenia Góra Cieplice
09:42
2h14min
Wrocław Główny
08:28
Jelenia Góra Cieplice
10:42
2h26min
Wrocław Główny
11:10
Jelenia Góra Cieplice
13:36
2h35min
Wrocław Główny
13:10
Jelenia Góra Cieplice
15:45
2h37min
Wrocław Główny
15:09
Jelenia Góra Cieplice
17:46
2h6min
Wrocław Główny
17:42
Jelenia Góra Cieplice
19:48

Wrocław Główny – Jelenia Góra Cieplice – lokalizacje